IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd March 2011, 10:31
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
уау вярно ли е толкова зловещо самовъзприятието било и то към по добро ???
ами в началото не беше към по-добро. носът ми беше много вирнат, а ноздрите идеално кръгли като на свинче. и аз откачих.
с течение на времето, връхчето падна, а ноздрите придобиха някаква форма, така че в момента е много по-добре от преди.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #62  
Стар 1st April 2011, 10:01
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Ужас , сега като ми предстои сваляне на логентата направо , ако от там ме дебне нещо <лошо>, не само ще откача , ами ще подлудея и всички , около мен също...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th April 2011, 20:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Страшни драми за един нос!Представям си,ако ви открият злокачествен тумор....Повечето от вас,може би сами ще си изкопаят гроба и ще легнат вътре!.....Не се заяждам,нито целя да да използвам чувството за срам като инструмент за порицание.Напротив!Винаги бих се отзовала и бих помогнала адекватно!Казвам това с цялата широта и освободеност,която имам.
Думата „депресия” има определен смисъл в ежедневното общуване, който, разбира се, няма нищо общо с реалното и съдържание. Обикновено я употребяваме, когато искаме да опишем у себе си или у другите състояние на тъга или унилост. Нямам идея защо го правим. Може би по-този начин искаме да покажем, че знаем сложни думички. Според мен, когато човек се чувства унил или тъжен е достатъчно да използва точно тези две думи.
Що се отнася до истинската депресия или както се нарича, според последната ревизия на международния класификатор на болестите: депресивен епизод - това си е сериозен проблем. Тя може да съществува като самостоятелна диагноза, а може да бъде и част от диференциалната диагноза на друга психична болест. Това често обърква и е една от основните причини да лепим етикета „депресиран” на всеки с по-продължително лошо настроение или... възпитание.....Изкушавам се да завърша с един цитат на М.де Биран:
"Нашата душа има по-голям капацитет за удоволствията,
отколкото за скръбта. Една силна скръб изтласква всяко
приятно чувство, докато едно силно удоволствие,
не може да задуши чувството на силна скръб“........
Пожелавам успех на всички,които са решили да се подложат на тази интервенция!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 1st May 2011, 22:53
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Никаква депресия не съм имала.Операцията ми мина преди два месеца,чувствам се перфектно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:34.