IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd March 2007, 15:46
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

За мен най-важно е мнението на пациента, защото той никога няма да скрие дали е доволен от резултата или не.И все пак колкото повече добри отзиви има за един лекар, той се стреми по-всякакъв начин да оправдае доверието на пациентите си.Това иначе би съсипало реномето му, а тази професия в днишни времена е доста печеливша.Така ,че не смятам че добрия професионалист, колкото и много пациенти да има ,гледа да притупа работата си само заради парите. Все пак пластичната хирургия е като изкуството-това да направиш един човек така ,както той иска не е лека работа
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd March 2007, 15:57
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
това да направиш един човек така ,както той иска не е лека работа
Какво говориш.... та това направо си е невъзможна задача! И много нереално очакване на пациентите...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th March 2007, 19:43
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

Привет и от мен!Искам да ви кажа,че др. Заякова наистина е много добър пластичен хирург и това за ЗЛАТНИТЕ РЪЦЕ си е съвсем вярно.Ще се постарая в скоро време да ви приложа снимки преди и след операцията ми,за да видите какво всъщност може да прави тя.Бях меко казано обезобразена(става дума за абдоминална пластика). Нито корема ми приличаше на корем,нито пъпа ми беше пъп,бях цялата нарязана и отгоре на всичко когато тя ме оперира ми извади киста с размери 5см на 2см,за която никой не знаеше,дори и аз. Получих възможно най доброто обслужване в клиниката.Как да не я хваля и как да не и БЛАГОДАРЯ.Даже смятам утре да отида до клиниката и да и подаря цвете за 8 март.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th March 2007, 19:46
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: ....

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
и отгоре на всичко когато тя ме оперира ми извади киста с размери 5см на 2см,за която никой не знаеше,дори и аз.
Ама къде е била тази киста?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th March 2007, 19:52
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране

Асет,като ви приложа снимки,тогава ще разберете точно.Корема ми беше надут и др.Заякова каза ,че е " ИЗСЯКЛА МНОГО СЪЕДИНИТЕЛНА ТЪКАН,КОЯТО БИЛА МНОГО ТВЪРДА" ,било е нещо от рода на хрущял,а кистата и тя е била там.Отгоре на всичко се е получила от кръвоизлив след операцията на онзи НЕКАДЪРНИК. Та затова исках да си я похваля,защото предвид това което беше корема ми ,не мислех че ще може да се оправи,най вече пъпа,защото ..... ще ви покажа,защото не може да се опише.Такава грозна картинка не сте виждали ,дано на никого не се случва.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th March 2007, 20:01
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ами да, то тялото си прави белезите от съединителна тъкан... Наи5стина съжалявам, че се е наложило да изтърпиш това, обаче най- важното е, че след намесата на докторката си повече от доволна и щастлива!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th March 2007, 22:34
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Браво Вили! Радвам се, че си щастлива, съжалявам само, че когато се видяхме не можах да видя нагледно, какво толкова те притесняваше в този корем, на мен ми изглеждаше секси от всякъде, но всеки си знае кусурите! След като пратиш снимки ще разбера за какво става въпрос
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st December 2007, 16:41
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Д-р Заякова си разбира от работата-лично мен ме впечатли трудолюбието и-чудя се кога и остава време за почивка?И екипът и е супер.
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th August 2009, 20:56
yana_516 yana_516 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: italia
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте
Вече и аз мога да се включа с моята нова фигура и да подчертая че Д-р заякова си е МОЯТ лекар на когото се доверявам.Вече няколко пъти ме разкрасява с отлични резултати.Блефаропластика и две липосукции.Екип на високо ниво и хигиена.Ако се наложи отнова да се връщам в България пак сте отида при нея.Не се притеснявайте да отидете на консултация при един компетентен и трудолюбив лекар.Безкрайни благодарности че имаме такъв лекар- българка красива и мила.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st August 2009, 12:40
SleepWalker SleepWalker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 6
По подразбиране

йхьс
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаклиникаКамийВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.