IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th October 2008, 16:22
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

gwendoline,страхотно!
напролет живот и здраве и аз ще се разпиша тук
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th October 2008, 22:28
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
С този дълъг крак, след липо-то, направо си... без забележки Дали ефекта е траен (като си спазваш спортен и хранителен режими)?! Ще псоделиш след време

Траен е, поне при мен
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd November 2008, 18:53
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Гуени , сега видях новите снимки които си добавила в албума и направооо...
Нямам думи , само ще кажа , че сега телцето ти е перфектно !!!
на док

П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна , но сега не мога да се въздържа от коментар
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd November 2008, 19:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
П.П. Не посмях да коментирам първите снимки които качи , защото ми се струваше доста оточна , но сега не мога да се въздържа от коментар
Мерси, i_ani Аз наистина знам какво беше и какво е сега, затова се чувствам доволна от това, което предприех и болките и синините си заслужават дори сега, когато съм едва 11 ден... Все пак бях предупредена, че вътр. и външни отоци може да имам до един месец след интервенцията и не мога да очаквам да бъда перфектна от първия ден... Затова и ми стана малко кофти, че избързах в радостта си и пуснах снимки, които едно неопитно око не би могло да оцени като резултат и вследствие на това натрупах и някои негативни реакции, които нямат много общо с резултата като такъв "преди" и "след"... Но сега, въпреки синините и неравностите - краката и дупето се променят с всеки изминал ден и се чувствам по-добре... Благодаря ти и за твоето мнение ; знаеш, че предпочитам да си замълчиш, отколкото да и кажеш "супер си", защото аз ще го усетя рано или късно. Пък и тук никой не е длъжен да сипе само комплименти; все пак не се познаваме лично и може да си позволим известна обективност!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th November 2008, 09:18
bibi1976 bibi1976 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: SOFIA
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th November 2008, 09:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi1976
Здравейте и от мен,
Днес съм на консултация при д-р Тонев за липо на вътрешната страна на бедрата, много искам да ми станат по-слабички gwendoline, ти при кои си прави и моля те дай паролката на лични да те видя и аз
при д-р Н. Георгиев, но аз съм едва на 12 дни от операцията и все още имам големи отоци... Пък и на снимките, които съм пуснала съм акцентирала на бричовете, но...ето все пак паролка: 6534
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th November 2008, 11:02
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

Здравейте,
Аз не можах да ти видя снимките Gwendoline, но по думите на момичета предполагам че изглеждаш много добре .
На мен ми предстои липосукция при Анастасов на 20,10 и от сега треперя, досега не съм имала никаква операция и много ме е страх дали ще мога за изляза от упойката, а и след това да нямам някакви усложнения.
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th November 2008, 11:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.
Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th November 2008, 14:16
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Alex M
Да ви питам вие от кое бельо си вземахте за след операцията? Аз все още се чудя какво да си купя.
Най-добре питай дали изобщо трябва да си носиш - на мен ми дадоха от клиниката.... Италианско е, ако те интересува марката - ще ти я кажа, но за размер трябва сама да попиташ....
Пуснах ти снимки на лични.
Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th November 2008, 15:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alex M
Да питах той предлага от тези на J&D Medicals, но когато бях на консултация нямаше от тези които на мен ще ми трябват/от под коленете до над кръста с тиранти/, тъй като ще си правя на колене, брич и паласки. Да бих искала да ми дадеш името, ако мога да си потърся от тях.
Тези на гореспоменатата фирма си е ист. ластично бельо и цената е яко висока... (над 150 лв) Тези, които дават в клиниката при Н. Георгиев са тип чорапогащник от тези стягащите за разширени вени и струва не повече от 30 лв - казват се "SEGRETA" - италиански са и се продават и в магазинчетата за чорапогащи... Има ги до Пирогов със сигурност... - отдолу им режат стапълата и стават "клин"...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.