IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2006, 13:22
veselka36 veselka36 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 1
По подразбиране Моля за помощ относно едни продукти

Здравейте!Преди 5 месеца родих и сега имам 15 кг. в повече
Преди съм ходила редовно на фитнес ,но сега просто нямам възможност.Купих си велоергометър и пътечка та ще тринирам у дома.
Искам да ускоря процеса / на слабеене/ и за това си взех няколко добавки.Преди не съм пила и не съм много запозната относно марки ,качество и тн.
Влезнах в един магазин ,но тъкмо затваряха май и нямаха много време да ми обяснят какво и що....А и аз с дечурлигат какво чула ,какво не.... Но както и да е препоръчаха ми разни неща и аз си ги и купих
Ето за какво става въпрос:Едната добавка се казва - Хидроксикъд и на марката "Muscletech" , другото е и аз не знам точно какво- пише supplement facts на марка " Prolab" и се казва Cuts ІІ и още някакви женски витамини на марката Optimum Nutrition.
Както казах не съм особенно запозната ,та ще съм ви благодарна ако ме светнете по въпроса.Качествени ла са тези продукти ,други ли някякакви да си взема и най- важното опасни ли са за здравето.
видя ,че са американски по народност и една позната ми каза ,че американските съд. Ефедрин а той бил много опасан........ и какво въобще е това Ефедрин? .
Много се извинявам защото стана много дълго и досадничко май
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2006, 20:14
vladi111 vladi111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 7
По подразбиране Re: Моля за помощ относно едни продукти

виж това са термогенни продукти и са много ефикасни ,те повишават телесната темп и помогат за топенето на мазнините.
ако си ги купила ги пии ама виж как ще ти деистват.
мини на много малко въглехидрати на ден и леко полеко ще стане
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th April 2006, 21:02
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

cuts 2 са много добър продукт на мене много ми помагат
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязапомощотносноеднипродукти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.