IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 3rd November 2009, 08:52
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Благодаря за подкрепата На 17 ноември ще е операцията при проф.д-р Марин Маринов. Ще пиша пак.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 27th November 2009, 02:05
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! Операцията ми мина успешно. Вече ме изписаха и се възстановявам. Чувствам се сравнително добре. След 10-15дни ще излезе хистологията и ще съм по-спокойна
Благодаря на всички ви, които ме подкрепяхте!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th October 2011, 13:59
Аватара на Sunny23
Sunny23 Sunny23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique Виж мнението
Аз не съм имала цикъл цели 7 месеца - заради стрес единия път,(преди 3 год.) другият път 9 месеца - заради тежка диета.(преди 7 години) Държа да отбележа че си бях в нормата на кг. - 50 кг на 167, просто бях свалила10 килограма от 60.Нищо не ми стана. Нормално е, случва се когато не се храниш достатъчно например...или си под силен стрес.
А може ли да те попитам как и кога ти се възвърна цикълът? Понеже и аз след диета започнах да имам нередовен цикъл и с времето съвсем спря(въпреки че сега си се храня нормално, единственото което не ям са тестени изделия, шоколади и т.н.). В момента нямам от много време, дори не знам колко точно. Ходих преди, само веднъж на гинеколог(тук наистина е отчайващо положението откъм лекари) и ми изписа естроген мисля..появи ми се цикъл за много кратко и толкова му беше.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th October 2011, 02:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny23 Виж мнението
А може ли да те попитам как и кога ти се възвърна цикълът? Понеже и аз след диета започнах да имам нередовен цикъл и с времето съвсем спря(въпреки че сега си се храня нормално, единственото което не ям са тестени изделия, шоколади и т.н.). В момента нямам от много време, дори не знам колко точно. Ходих преди, само веднъж на гинеколог(тук наистина е отчайващо положението откъм лекари) и ми изписа естроген мисля..появи ми се цикъл за много кратко и толкова му беше.
И аз нямах цикъл 2 години поради хранително разтройство. Имайте предвид, че спирането на цикъла провокирано от ограничаване на храната си е симптом на анорексията! Какви ли не изследвания правих, хормонални лечения, инжекции - нищо! Докато не наддадох 5 кг и даже няколко месеца след това дойде. Организма иска време да се саморегулира, така че се храни редовно и чакай! Ако нямаш физиологичен проблем, ще дойде все някога - при всеки е индивидуално.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 1st November 2011, 09:03
madg1rl madg1rl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Провери хормоните на щитовидната жлеза, пролактина, всички полови хормони и т.н.. Един съвет от мен: на какъвто и лекар да отидеш ( било то ендокринолог или гинеколог), поискай да ти даде направление за изследване на всички хормони.. Аз ходих на какви ли не лекари, понеже от 3 месеца нямам цикъл и качвам килограми (дори съм пуснала тема в този форум), но уви, прецаках се. Изследваха ми щит. жлеза, пролактина и глюкозата, и до там. Нищо не откриха. Сега разбирам, че проблема може и да е в други хормони, но нямам възможност пак да взема направление.........
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th February 2012, 22:25
Аватара на Sunny23
Sunny23 Sunny23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз нямах цикъл 2 години поради хранително разтройство. Имайте предвид, че спирането на цикъла провокирано от ограничаване на храната си е симптом на анорексията! Какви ли не изследвания правих, хормонални лечения, инжекции - нищо! Докато не наддадох 5 кг и даже няколко месеца след това дойде. Организма иска време да се саморегулира, така че се храни редовно и чакай! Ако нямаш физиологичен проблем, ще дойде все някога - при всеки е индивидуално.
Благодаря ти много за отговора. Друго е като знам, че все някога се възвръща. Проблемът е, че аз си върнах малко килца след като спрях диетата, но продължава да не ми идва. Аз така или иначе ще отида на лекар, но просто каквото и да ми кажат, вече не вярвам. Какви ли не неща са ми говорили и диагнози са си измисляли. Всеки нещо ново. Но да, поне хормоните ще ида да изследват..
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11th March 2012, 15:48
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
на този сайт,можете да откриете още информация за здравето и красотата и други любопитни факти свързани с тях
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненацикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:24.