IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th February 2008, 16:07
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

А във Варна няма ли някъде?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th March 2008, 13:17
plaminka plaminka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране доц Байкова

Много полезна тема! Но аз се интересувам от координатите на доц.Байкова. Знае ли ги някой? А и кой според вас е по-добър в диетологията: Огнян Симеонов или Байкова? Благодаря!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd April 2008, 13:12
gygydype312 gygydype312 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Ам да ти кажа честно не знам кой е по-добър...Байкова ти сменя диетата на 2 седм. плюс това диетите са едни и същи за всички (изкл. диабетиците, анорексиците и др. такива).Тя си ги има преснимани и ти ги дава когато отидеш(през 2 седм.)едно посещение което трае 15 мин. струва 40лв., а само те мери и ти дава листа с диетата.Аз ходих 3пъти.През първите 2 седм. отслабнах 5кг., а със следващите 2 диети общо да съм свалила 1кг.Трябва да отслабна още 15 кг. и мисля да пробвам с д-р Симеонов изглежда ми по-надежден.Успех на всички дебеланки !
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd April 2008, 16:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

аз пък мисля, че е неправилно да се противопоставят така. много важни са и самите отношения, които се получават между различните хора, а и избора между само двама диетолози е съвсем малък. За всеки човек си е различно.
Наистина липсват информация извън София. сещам се за една диетоложка от Стара Загора, но трябва да потърся адреса и. Който знае от другине градове да казва!
Доц. Байкова и някои от най-добрите специалисти в областта на храненето също дават консултации онлайн - ето тук. има много полезна информация между другото.

ето това е линка със спeциалистите
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th April 2008, 11:15
ralisa_70 ralisa_70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 5
По подразбиране за лекар-специалист

здравейте на всички. аз съм нова във форума, но мога да споделя, че за мен най-добрият лекар-специалист си остава д-р Генова. ходила съм и при доц. Байкова, но не мога да издържа на режима с хапване на нещичко през 2 ч. + чай! не мога да го пия този чай и това е! не успях нищо да направя с нейната диета. при д-р Емилова въобще не смятам да ходя - чета режима й в сайта!!! хубавото е, че ми препоръчаха д-р Генова и аз миналата седмица в началото бях при нея. От 114 кг. /все пак съм била на хормони 3 години, а бях 60 кг. преди това/ за 10 дни вече съм с цели 4 кг. по-лека. д-р Генова ми каза, че и това е много бърз резултат, който не бива да се повтаря, за да дам възможност на тялото ми да свикне с новите килограми и да продължавам да отслабвам, но не с повече от 1 кг. /2 месеца/ на седмица, а след това да забавя до 0.5 кг. седмично за да не се върнат килограмите отново.Въобще при нея чух неща, за които никой лекар /ходила съм само на 4 специалисти/ не ми е споменавал. Изключително добра лекарка според мен! Бъдете с мен мислено през следващите месеци в борбата ми с килорамите!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th April 2008, 16:32
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

nuj;'
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th April 2008, 21:34
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Съжалявам, ама нз как да си изтрия предните неща
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 30th April 2008, 02:21
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ralisa_70
здравейте на всички. аз съм нова във форума, но мога да споделя, че за мен най-добрият лекар-специалист си остава д-р Генова
Рали, ми кажи координатите де - все пак за това е темата

Цитирай:
Първоначално написано от mimito7529
сега видях тази тема браво на вас само така ако това го бяхте направили по рано нямаше да загубя толкова време моя доктор се казва др Янев в гр бургас бившата трета поликлиника на 2 етаж 216 каб. тел.0887690304 успех на всички и споделяй те нека взаимно си помогнем
Благодаря ти, Миме7529, особено, че диетолога е извън София! такива по-рядко се намират! Ако модератора ни я изчисти от мненията без координати и я забоде горе като важна тема може би по-лесно ще я намират хората, които имат нужда от диетолог.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th May 2008, 09:14
ralisa_70 ralisa_70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 5
По подразбиране за координатите

д-р Генова - тел. 989 99 14 с приемно време след 17,00 ч. на този телефон, адресът е Граф Игнатиев 13 Б, ап. 9
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th May 2008, 12:59
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

мерси, Рали!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетологадреси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.