IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3341  
Стар 19th September 2015, 22:37
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Алена, Арион са анатомични с двоен гел 350 кубика
Цвети , прочетох за кубиците , аз ходих на консултация при стоянов и той ми предлага 325 , а съм 180 см и се чудя дали няма да седят много малки
Отговори с цитат
  #3342  
Стар 20th September 2015, 07:13
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Морена не се притеснявай, няма как да ти е сложил различни кубици за да има разлика. Виж за разреза не знам защо има изместване, но при мен също имаше разлика и отока на едната ми гърда беше по-високо и наистина изглеждаше по-голяма. Носиш ли лента? Аз на петият ден започнах в банята с душ гел леки масажи, като с цели ръце (без палците) започвах от раменете и спусках към средата на гърдите, до долу с лек натиск. Има голям ефект Най-вероятно е от отока. Качи снимка ако имаш възможност. Тук има доста компетентни хора, които също биха изразили мнение.

Последно редактирано от CvetiB : 20th September 2015 на 07:22
Отговори с цитат
  #3343  
Стар 20th September 2015, 07:19
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Цвети , прочетох за кубиците , аз ходих на консултация при стоянов и той ми предлага 325 , а съм 180 см и се чудя дали няма да седят много малки
Наистина 325 за твоята височина ми изглеждат малко, но много зависи каква е марката на имплантите, понеже на всяка фирма едни и същи кубици изглеждат различно и са с различни параметри. Другото което е зависи какъв краен резултат търсиш? Зависи и какъв старт имаш. Колко килограма си. Широк или тесен ти е гръдният кош. Всичко е относително
Отговори с цитат
  #3344  
Стар 20th September 2015, 14:58
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Наистина 325 за твоята височина ми изглеждат малко, но много зависи каква е марката на имплантите, понеже на всяка фирма едни и същи кубици изглеждат различно и са с различни параметри. Другото което е зависи какъв краен резултат търсиш? Зависи и какъв старт имаш. Колко килограма си. Широк или тесен ти е гръдният кош. Всичко е относително
Аа съм 54 кг на 180 см , старта е почти нулев, тесен гръден кош имам, гръдната ми е 79 см , за краен резултат не съм мислила какво точно искам да стане защото знам че такъв размер какъвто искам може ви няма да стане, но от снимки които съм гледала на момичета с по 350 кк много ми харесват като размер , твоят размер също ми харесва, но съм сигурна че толкова при мен няма да може да стане
Отговори с цитат
  #3345  
Стар 20th September 2015, 15:15
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Аа съм 54 кг на 180 см , старта е почти нулев, тесен гръден кош имам, гръдната ми е 79 см , за краен резултат не съм мислила какво точно искам да стане защото знам че такъв размер какъвто искам може ви няма да стане, но от снимки които съм гледала на момичета с по 350 кк много ми харесват като размер , твоят размер също ми харесва, но съм сигурна че толкова при мен няма да може да стане
Ти си доста слабичка Имай на предвид, че тези кубици, който ти е предложил може на твоето телосложение да си изглеждат и като 400! За каква марка говорихте? И Имаш ли представа от параметрите?
Отговори с цитат
  #3346  
Стар 20th September 2015, 15:20
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Другото, което се сетих е , че разликата при моята марка импланти от 320 до 350 е 0,01мм, което е едно абсолютно нищо!
Отговори с цитат
  #3347  
Стар 22nd September 2015, 19:29
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Да стискате палци, момичета Утре сутринта е големият ден Много се вълнува, от вчера съм в някаква еуфория Все едно ще заминавам за Лапландия

Можехте ли сами да вдигнете бутилка да пиете вода? Или всичко се наливаше в чаша? Не знам до колко ще са свободни и леки движенията?
Отговори с цитат
  #3348  
Стар 22nd September 2015, 21:20
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета, здравейте!
Алена, успех!!

Момичета... имам въпрос. Едвам си намерих паролата за регистрацията (finally!), че да попитам, че то време не остана.

Днес бях на консултация и докторът ми каза, че в моя случай оставя на мен да избера дали капковидни или кръгли импланти. Това определено не беше отговорът, който очаквах да чуя, като се има предвид, че избягвах да чета задълбочено за доктори, кофти случаи и прочие. Съвсем целенасочено го правя, не искам да изпадам в дилеми и съмнения.

Та, моят случай в моите очи изглежда по следния начин. Имам близнаци, кърмих ги, ама с помпата, след което се образува ужасно провисване на гърдата, едната е на 23 см надолу, другата на 22, ако въобще това има някакво значение. Докторът твърди, че и с двата вида импланти ще се получи добре, като препоръчва следното:

Извинявам се, акоима грешки някъде, от телефона го преписвам:
Naturella 425 FF/375 FF
кръгли: 375 TRM

Не знам даже как да обясня как изглеждат гърдите ми, но определено за мен са ужасно провиснали, и както каза док - празни отгоре. Знам, че капковидните са по - естествени, но тогава няма ли да се напълни отдолу, където и без това се е събрало всичко вече.

Помогнете ми, моля, че искам да запиша дата за операцията
Ако трябва да пращам снимки за мнения, съм съгласна.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #3349  
Стар 22nd September 2015, 22:48
Аватара на Miss Dior
Miss Dior Miss Dior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,момичета!
Скоро и моята дълго очаквана операция ще се състои.На 26.09 ще се присъединя към вашия отбор
Алена,пожелавам ти успех.Пожелавам ти да се получат точно каквито ги искаш Ще чакам да споделиш как е минало.
Отговори с цитат
  #3350  
Стар 22nd September 2015, 22:51
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Може да се спи по корем, но на мен доки ми каза след 3тия месец, настрани след 1вия. Едвам дочаках. Като се има напредвид, че аз почти само по корем и настрани спях. Но и спането по корем на мен ми идва малко болезнено, все пак си е чуждо тяло.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.