IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th August 2019, 11:56
AvalonI AvalonI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2019
Мнения: 1
По подразбиране БЪлгарски строителни материали с Италианско качество

Здравейте,
Ние сме фирма Авалон Индъстри и сме Български производител на лепило за плочки и хидроизолация. Основателят на фирмата е италианеца Giorgio Chinca, който и лично следи за това строителните материали произведени в БГ да отговарят на неговите оригинални рецепти и изисквания за качество! Потърсете нашите продукти при следващия Ви ремонт при нашите дистрибутори в страната!

Последно редактирано от AvalonI : 22nd October 2019 на 10:10
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th February 2020, 16:18
Аватара на ivanov32
ivanov32 ivanov32 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 29
По подразбиране

Точно ми предстой да правя основен ремонт на апартамента ми и търсех от къде да взема строителни материали. Планирал съм да направя вътрешна и външна изолация и си търся материали за сухо строителство и лепила. Един колега наскоро беше правил ремонт и ми каза, че големите хипермаркети продават на много високи цени и ме насочи към тази немска борса за строителни материали в Илиянци. Каза ми, че имали голямо разнообразие и цените им били много по-ниски от големите вериги. Отворен съм и за други предложения, защото не искам да давам излишни пари за скъпи строителни материали. И без това ремонта ще струва една торба с пари… поне, ако може от някъде да се спести нещо ще е добре…
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
авалон индъстри, лепило за плочки, лепило за топлоизолация, строителни материали, хидроизолация

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БЪлгарскистроителниматериалиИталианскокачество
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.