IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th December 2013, 10:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
А за меките "салами" не си ли съгласна
Ами случвало ми се е нещо подобно - мъжът или е бил много преуморен, или доста почерпен ... то като се види, че става така по-добре всичко да приключи с малко прегръдки, щото няма смисъл.
Тъкмо ми се щеше да те питам как ти действа алкохола в случая. Че за мен е много тъпа идея да се напиеш доста много и после да тръгнеш да правиш нещо ...

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Нещата все пак опират до това, дали ти идва отвътре да даряваш една жена с ласки и това да ти носи огромно удоволствие или не.
Да. Затова предварителната настройка и отпускането са много важни. Че с тоз напрегнат живот ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th December 2013, 11:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За мен няма по- противно нещо от секс с пиян мъж. не бих го позволила повече. Случвало се е на моя мъж.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th December 2013, 14:04
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ако мъжът е пиян, лисваш му една кофа студена вода и всичко се оправя.
Аз, като четох Пуфпаф какви описващи жаргони за секса използва, ми стана лошо. Знам, че е нарочно, но... абе Пуфпаф, не пиши такива гадни нарицателни за частите на човешкото тяло

А тва за хапчетата, сто процента няма да са полезни, дори да има такива. За спрея пък е съвсем нормално да секне чувствителността, защото това му е предназначението. Сещам се, че бяхме купили на един колега такъв спрей за рождения ден. Той милият не знаел, че се пръска след като получи ерекция... Пръснал още преди да му "стане" и после се чудил що не става, хахах. Приятелката му си останала на сухо.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2013, 14:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На мен пък ако ми се е случвало е било на психическа основа, нова партньорка и т.н. особено на по млади години е често срещан проблем това при мъжете. Не ми се е случвало от алкохол, защото не пия, но знам, че много мъже умишлено консумират алкохол преди секс, което на някои им помага да свършат по бавно и за елиминиране на притесненията ако има такива.

Това обаче си е много индивидуално, на някои може да му повлияе това на ерекцията в зависимост от количеството алкохол, а пък това за секс с пиян мъж само вие жените знаете какво е усещането, дори и да може да го вдигне, предполагам няма да е секс който ще искате да запомните.

Тези неща са доста показателно за това, колко сме различни мъжете и жените, защото почти няма мъж, който да не изпита същото голямо удоволствие дори и да прави секс с китук пияна жена, то тва си е малко като изнасилване. Даже знам една такава реална история, която са ми разказвали за моя град и извода от нея е, че пияните момичета не трябва да се прибират от дискотеката до вкъщи сами, а най добре да пият с мярка !

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Аз, като четох Пуфпаф какви описващи жаргони за секса използва, ми стана лошо. Знам, че е нарочно, но... абе Пуфпаф, не пиши такива гадни нарицателни за частите на човешкото тяло
Ще пиша ще пиша и още дори , виж как има по голямо въздействие написаното когато се използват по специфични дими и изрази, а повярвайте мили приятели това беше сравнително меко описание. Фантазията ми е доста развинтена, но не исках да ви идва прекалено в повече и дори сега като си го гледам написаното ми се вижда скучно, мога да го напиша доста хоти толкова, че чак да се изчервите докато го четете
Радвам се че се появи лудаче, тук е толкова скучно вече и този форум може би ще ме изгуби !

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да. Затова предварителната настройка и отпускането са много важни. Че с тоз напрегнат живот ...
Това си е направо за отделна тема, макар и да бях направил такава и в нея да си говорим и за тези неща. Точно това което казваш е един от най големите проблеми на двойките да имат качествен сексуален живот. Много стрес, много работа, не достатъчно качествен сън, не здравословен начин на живот - лошо хранене, липса на спортуване, цигарки, алкохол и т.н. и това няма как да не се отрази на повечето мъже и жени !

При всички тези неща, които изброих, много често хората и най вече мъжете търсят решения на проблема със хапчета от сорта на виагра и то доста млади мъже, а да не говоря, че има и все повече младежи които взимат такива хапчета без да има физиологичен проблем и те после не могат да ги спрат !

Другият път ще ви пиша и за някои неща, които могат да помогнат на партньорите ви ако започнат да имат проблеми с либидото и ерекцията, а дори сега всичко да е ОК с времето нещата се променят !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd December 2013, 13:10
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от globulblog1 Виж мнението
Здравейте искам да ви питам има ли такъв вид хапче с което да свърша по - бавно, не говорим за виагра защото с нея стигам само до по силна ерекция, а действително нямам проблеми с ерекцията а с бързото свършване. Ползвал съм спрейове но с тях не се усеща нищо затова питам ако някой знае за някое такова хапче, ще съм много благодарен.
Ако желаеш да свършваш по-бавно и да удължиш времето на сексуалния акт ето ти няколко полезни съвета:

Един от най-популярните методи за увеличаване времетраенето на акта е така наречената техника за пренасочване на вниманието. А именно. Мислиш за всичко различно от секса. Звучи странно, но много често върши отлична работа. Мислиш си за съботния мач, за предстоящия ти ремонт или нещо друго без то да е свързано със сексуалните фантазии. Тази техника забавя мъжката еякулация, но също така може и да намали интензивността на оргазма. При някои мъже с времето тя може да доведе до проблеми с ерекцията.

Ето и едно предложение за профилактика при мъже срещащи трудности с ерекцията:

Как силата на водата може да повиши кръвообращението в пениса и да подобри ерекцията

Друг изпитан и работещ метод е използването на по-дебели презервативи. Това би могло да намали чувствителността на пениса и също да увеличи продължителността на сексуалния акт.

Въпреки че следващия метод не ти допада ще споменем и него.
Друг начин да удължим половия акт е като да намалим чувствителността на главичката на пениса. Това може да се постигне с използването на различни спрейове и кремове за тази цел. Предназначението им е на осигурят по-малка сензитивност в областта на пениса и по този начин да се забави моментът на еякулацията. Спрейовете за задържане могат да се намерят както в аптечната мрежа, така и в секс магазините.

Проблема при този вид продукти е, че се нанасят непосредствено преди секс и това трябва да стане незабележимо. Ако сте с дългогодишен партньор, може да го превърнете в част от любовната игра, но ако сте с такъв, с който ще правите секс за първи път, това може сериозно да го притесни и всичко да приключи още преди да е започнало. Ето защо метода се препоръчва само при двойки с вече изградени сексуални отношения.

Следващата широко използвана техника се нарича "Старт-Стоп". Преди да започнете нейното изпълнение, трябва да се запознаете с основите, които засягат преждевременната еякулация, с поведението на тялото точно преди моментът на еякулация, както и с упражненията Кегел.

Тук може да откриеш подробно описание как се изпълнява: Техника за контрол над преждевременната еякулация – Старт и Стоп
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd January 2014, 13:49
parotin parotin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Някой от съветите са интересни, мисля да ги опитам
_______________
отслабване, бързо отслабване, хапчета за отслабване, как да отслабна
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th May 2014, 20:47
antoniaa antoniaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране

А бе моят съпруг си поръчва vigour 300 от този сайт, много съм доволна... и той имаше проблеми...вярно, че от рано започна с медикаментите, ама покрай напрежението в работата му започнахме да се караме често и заради секса. Вижте и тази статия там - Съвети как да спрем преждевременна еякулация
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st May 2014, 16:03
klarona klarona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Дано сега да те шиба яко и да нямате проблеми
______________
интериорни врати, монтаж врати
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th February 2015, 15:06
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Пробвай с някакво задържащо спрейче ,което да няма такива странични ефекти, като изтръпване на пениса. Моя приятел имаше същия проблем. Поръчахме от този сайт - sexshop.bg един такъв спрей със задържащ ефект. Нямаше го така нареченото изтръпване и наистина след неговата употреба започна да издържа по-дълго време
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th October 2018, 11:39
Heartl Heartl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Половинката ми доста често използва хапчета за секс, но от известно време е много доволен от ErectON . Взима ги от тук https://www.sexshop.bg/naturalni-tab...a-erecton.html и да ви кажа наистина ерекцията му е много по-силна и секса е много по-дълъг от обичайното, което е в мой плюс разбира се
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хапчетазасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.