IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2014, 21:18
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране За или против тройките?

Здравейте. Първо да отбележа,че форума и изобщо сайта,ми харесват-засега,а за по късно,времето ще покаже. Та на въпроса-За или против тройките? И ако е "за"-защо,а ако е "не",защо пък е не? Нека отговорите бъдат подплатени с факти и доказателства. Не просто отговори на викторина. То и няма см. ако е по този начин
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2014, 14:06
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

За-ако са с хора,към които нямаш чувства,да не са ти гаджета,бивши гаджета и т.н.Иначе не си го представям даже,не бих понесла.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2014, 21:11
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Естествено,че не трябва да се влагат чувства,и задължително нещо е да не са бивши. А не те ли притесняват и други неща-например,че половинката ти може да се влюби в приятелката ти...или че момичето може да потърси мъжа ти без твое знание? Доколкото разбирам,имаш притеснение само де не е бивша.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th January 2014, 22:49
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Олелееее,нямате ли мнение по въпроса? Или по лошо-май не ви се замисля,над тия разнообразяващи секса неща.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th January 2014, 11:56
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Не, имам против да го правя с половинката ми,бих го направила с хора,към които нямам чувства,което автоматично изключва гаджета.А относно каква тройка, клоня към такава с двама мъже,най-вече заради това,че ще се чувствам в свои води.С жени само съм се целувала и не ме кефи,те едни нежни Друго си е наболата брада
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th January 2014, 21:29
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Да,ама само аз и ти си пишем по тази тема. Явно народа вече е супер монограмен и не го вълнуват такива теми
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th February 2014, 11:01
nanko nanko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм за 3ка с 2 жени. Условията са 2: да нямам връзка с друга жена и да съм сексуално (визуално) привлечен към 2те момичета.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th March 2014, 12:22
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Много е трудно да се отговори на този въпрос. При мъжете отговорът е лесен, то е ясно какво искат и какви са им фантазиите, но за една жена да вземе подобно решение и да се пристраши на такава стъпка не е никак лесно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th March 2014, 15:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е ако не е обвързана жена, защо да е толкова трудно ? Стига да намери подходящи мъжки екземпляри. Може би жените се притесняват, че ще им излезе лошо име или някак ще се чувства гузни, че все едно са направили нещо много нередно.

Ако една жена е необвързана, освен разните предразсъдъци, не виждам друг проблем.
Според мен жените трябва да си променят мисленето и не те да се чувства все едно са били използвани, а точно обратното, те са използвали мъжете за удоволствие.

Най съкровеното нещо във една жена според мен не е нейното тяло, а нейната душа и сърце и тя може да прави секс и със 1000 мъже, но ако тя пази сърцето и душата само за един, който ще трябва да положи и доста усилия, за да спечели сърцето и, то тя си е напълно достойна жена.

Аз все пак разбирам жените и как те чувства и мислят, за повечето сексуалният контакт е неразделно свързан със чувствата и любовта. Не всички могат да разделят секса от чувства и любовта и това обяснява, защото някой жени биха се отдали на някой мъж само ако имат чувства към него.

Това има и един много голям минус и той е, че ако една жена не срещне дълго време човек в който да се влюби и той в нея, тя би се лишила от това голямо удоволствие, което би получила от секса.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th March 2014, 20:04
Viksinka Viksinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Твърдо не. При никакви условия. Не съм привърженик на такъв тип "разнообразяващи секса неща". Това е моето мнение.

А иначе ти ivoslav, ми прави впечатление, че правиш тема, в която искаш хората да ти отговарят и да си изкажат собственото мнение, а когато го направят и кажат, че са против тази идея - им казваш, че нямат мнение по въпроса. Как така щом си против нещо нямаш мнение по въпроса?! Това, че на теб не ти харесва отговора е друг въпрос.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заилипротивтройките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:19.