IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 16th February 2014, 20:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Въобще не приемай такава среща. каквото било е било и е вършило какво ще те закачат сега. Имала съм подобна ситуация. Обясних тогава на въпросната жена, че съм обичала мъжа й, че и той мен ме е обичал и че както тя се е чувствала ощетена заради връзката ни и аз съм се чувствала ощетена и виновен е единствено той. И че сега нямам намерение да й разказвам за тази връзка, каквото било е било, свършило е и той сега е с нея, вече да не ме закачат.
Той да си решава семейните проблеми теб въобще няма право да те забърква.
Определоно факта, че не ти се е получило с този човек е за добро - спасила си се.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 16th February 2014, 20:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Боже точно вчера се сетих за теб, след като четох на Инчето коментарите и си помислих колко истории имаше във този форум и всичките момичета изчезваха и ние не знаехме как са се развили случаите и веднага се сетих за теб и си викам какво ли стана с това момиче, защото и твоята история е много интригуваща, много жалко, че си изтрила постовете си.

Мнението ми е, че ти няма какво да правиш на тази среща, ти няма защо да се унижаваш по този начин ТИ НЯМАШ ВИНА ЗА НЕГОВИЯТ ПРОБЛЕМ, вината си е негова и той сам трябва да се оправя. Дори ми се струва много нагло неговото поведение и изключително егоистично, както и преди бях казвал, че поведението му е много егоистично и необмислено.

Искам да ти кажа, че това въобще не е най доброто като мъж което може да имаш, но е разбираемо като се влюби човек за него други хора на света вече няма. Когато един ден откриеш новата си любов и видиш, че може да срещнеш дори и по добри мъже, сети се тогава за Пуфпаф и за това което сега ти казвам и, че съм бил прав.

Още преди ти казах, че е много важно да прекъснеш всякакви връзки с този човек, да го изтриеш от живота ти завинаги, защото в противен случаи не те чака нищо добро.

Това което той сега твърди, че имал намерение като се срещнете тримата да и кажел, че има чувства към теб и едва ли не на тази среща да сложи край с брака си са пълни глупости. Този човек ако иска да бъде с теб до сега да го е направил сто пъти и без да те занимава с подобни неща, сам щеше да се оправи с жена си.

Този мъж е изключително страхлив, ако ти смяташ, че това е твоят мечтан мъж, който не може да се пребори за любовта си, това би било много жалко. Без да знам почти нищо за теб смятам, че заслужаваш много по добър мъж, МЪЖ със главни букви, който нищо няма да го спре в името на любовта.

Сега запомни тези думи и те моля много добре да премислиш цялата ситуация и не прави тази грешка и не взимай прибързани решения ако той вземе сега да ти каже, че ще се раздели с жена си заради теб. Това може да е една грешка, която да има много много висока цена за теб. Това, че споделяш с нас, а и дори със твои приятели от реалният живот да споделяш е нещо от което може само да спечелиш. Ти си доста емоционално обременена и е добре да чуеш мнението и на други хора !

Последно редактирано от Pufpaf : 16th February 2014 на 21:15
Отговори с цитат
  #73  
Стар 16th February 2014, 22:23
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Не той не твърди, че като се срещнем ще каже това, а че вече и го е казал. И го каза по повод на това, че аз го попитах как е могъл да ми ги наговори тези неща, дори да не ги мисли наистина. И го попитах дали такава е версията - правили сме секс и това е. И тогава той каза - "Не, аз и разказах всичко. Казах истината и че изпитвам чувства към теб".

И в крайна сметка да сме се видили тримата, да си кажем кой какво чувства и т.н.?? Да сме изяснили ситуацията.. на мен това толкова безумно ми звучи, чак се чудех дали го познавам този човек или с някой друг говоря...

Нищо де сега са си заедно. Тя си му сменя снимките във фейсбук и пише колко я обича, и вече е нейн. Единствената услуга, която ми направи, е че аз нямам връзка с него повече... Има хора, които просто не могат да бъдат мъже.. съжалявам, че ви обиждам, обаче не е нормално това. Има неща, които аз, макар да съм момиче никога не бих направила, каквото и да ми костват. Никога не бих наранила него по този начин, дори да разбия целия си живот. Явно при него не е така... И накрая какво - всичко е фалшиво.. аз не виждам смисъл в цялата ситуация.. той така или иначе вече семейство няма, колкото и да се правят, че всичко им е наред...

Поне аз мога да продължа напред.. не мисля, че си заслужава след всичко. Само ме е яд за загубеното време.. наистина си загубих времето, за човек, който дори накрая не можа да се държи мъжки. По-леко щеше да ми е, ако можех да си кажа "абе нищо, въпреки, че не е с мен не съжалявам... поне постъпи мъжки", но и това не мога да кажа.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 16th February 2014, 23:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз като прочетох поста ти, толкова се ядосах макар и като страничен наблюдател, че даже и не видях, че това твоята тема, веднага исках да отговоря. Помислих, че си си изтрила темата и пишеш в другата такава, която наскоро пусна една жена пак за изневяра.

Просто доста се жегнах, като прочетох това което сега ни сподели и се почувствах така именно, защото и аз го намирам за абсурдно, антимъжко поведение. Ти обаче недей да тъжиш, защото си толкова млада още, не си изгубила кой знае колко от живота си, дори погледни от положителната страна.

Това което ти преживяваш с този случай, с него ти натрупваш огромен безценен житейски опит, ти дори не можеш да го усетиш, но след този случаи ти ще си вече много по мъдър човек. Вярно това е горчив опит, но от него човек най-бързо се учи и помъдрява.

Този мъж е изцяло по властта на жена си, той си е класически чехльо, а на теб точно такъв мъж не ти трябва. Мъжа трябва да си е мъж и да бъде опора на жената, да може да поема отговорности и да взима важни решения или обобщено накратко, да може да те накара да се чувства като Жена !

Просто от такива "сапунени серияли" като този бягай надалеч, един ден ще си срещнеш подходящият мъж, който няма да е обвързан и ще може да се насладиш на една нормална връзка. Дано бързо се отърсиш от този случай, защото като ви знам вас жените, колко сте чувствителни на тази тема и колко страдате и в какви депресии може да се вкарате. Гледай само напред и не се обръщай никога назад, това е основно правило, което трябва да спазваш.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 17th February 2014, 14:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

unusual ти си успяла да си извадиш най-точния извод и поука от ситуцията. При мен беше още по-трагично, защото жената ме извика да си поговорим от вън близо до колата й и след това разбрах, че мъжа й е залегнал в колата да се крие през цялото време и да слуша какво ще стане. Смятай що за мъж е това. А и жената се беше подготвила да ме насоли ама аз я оставих без думи. с добро и кротко без да се заяждам й обясних положението. Скандала не се получи, бяха решили да ме изложат, а то те се изложиха изцяло.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th February 2014, 15:59
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ох хора, исках да изчета цялата история, а тя половината е изтрита...Шоки, аз съм в шок от твоята случка, че то е комично направо.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 26th February 2014, 20:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://play.novatv.bg/programi/sudbi...autostart=true

^^ Момичета внимавайте с кого изневерявате, боклуците са в изобилие !
Ако не беше това изнудване, това просто щеше да е поредната изневяра на жена, която явно не е била задоволена от мъжа си, но е попаднала на доста голям боклук.

Веднага се сещам за една мисъл която ще цитирам:
Цитирай:

Най-голямата грешка на един мъж е да даде възможността на друг мъж да накара момичето му да се усмихне.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 7th March 2017, 10:22
Аватара на nasgroup
nasgroup nasgroup не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране

ДОБРЕ ДОШЛИ В СВЕТА НА ИСТИНАТА

Детективска агенция НАС-Груп ще Ви предложи дискретност, коректност, бързина и професионализъм.
Агенцията е сред основателите на единственото официално сдружение в бранша - Детективска Колегия (ДК).
Всеки клиент може да бъде спокоен, защото екипът ни притежава познания, опит и техническа обезпеченост. Работим в бранша от години и можем да се похвалим с висок процент на успешно решени клиентски проблеми. Разполагаме с богата материална база - средства за комуникация, транспорт, наблюдение, събиране и документиране на данни. Имаме информация - разполагаме с бърз и проверен достъп до всички публични регистри и архиви.
Екипът на детективска агенция "НАС-Груп" може да Ви предложи ефективни решения за най-разнообразни проблеми както в личния и семейния живот, така и в бизнес отношенията и търговската сфера.


• Наблюдение
• Изневяра
• Справки за физически лица
• Фирмено разузнаване
• Издирване на лица
• GPS проследяване
• Скрито аудио и видео наблюдение
• Интернет детектив

• Шпионски софтуер
• Сканиране за шпионско оборудване
• Нелоялна конкуренция
• Интелектуална собственост и авторски права
• Достоверност и валидност на документи
• Родствени и съребрени връзки
• Справки за юридически лица
• Справки по дела
• Заглушаване на безжични устройства
Детективска агенция “НАС-Груп” използва гъвкави, но доказани методи, благодарение на които намира отговор на всеки Ваш проблем.
Във всеки случай и по всяко време не се колебайте да се свържете с НАС за повече информация.

Уеб сайт: https://nas.detektiv.bg/
Имейл адрес: nas@detektiv.bg

Телефони:
Детектив Стоянов - 0889 917 267
Детектив Борисов - 0882 409 786
Детектив Георгиев - 0882 409 785
Отговори с цитат
  #79  
Стар 27th March 2017, 14:52
savanka savanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 2
По подразбиране

По мое наблюдение, изневярата е нещо все по -често срещано!
метални решетки цени врати цени
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th April 2017, 10:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

скандална тема!

Ънюжуал си е изтрила мненията на 89%, но тва, което разбрах в общи линии е, че всичко живо изневерява на поразия :/
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.