IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th January 2014, 08:45
GypsyDanger GypsyDanger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
Exclamation Секс съвети

Здравейте ,

Чета този форум от доста време , но най-накрая се престраших да се регистрирам и да пиша.

Имам няколко въпроса за по-напредналите и сексуално образовани двойки и/или мъже и жени.

Наскоро взехме решението с моята приятелка да практикуваме секс без презерватив и не след дълго възникнаха доста въпроси у мен.

1) Възможно ли е да забременее от секрета на мъжката ерекция ?
Наясно съм , че ерекцията може да възникне по време на самия акт , но за съжаление или съм пропуснал този час в училище или не съм попадал на такава информация до сега.

2) Колко време след цикъл можем да правим секс без презерватив?


Нежеланата бременност и приятелката ми да се "тъпче" с хапчета , са двете неща които бих искал да избегна на всякаква цена !

Ще бъда изключително благодарен на отговори , и/или ако някой може да ми даде малко четиво да се образовам.

Благодаря предварително

Поздрави,
GypsyDanger

П.П. Признавам си , само половин час прекарах в търсене на форума !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th January 2014, 22:45
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

1)Напълно е възможно,но е малък процента-20% на 80% При първия акт. Но при втория,процентите са обратни-80% на 20% в полза на "белята". Това е така,ако не си се изпикал м/у актовете. След първият път,оставят сперматозоиди в канала,и ако има секрет,той спомага за "лесното" оплождане.

2)Когато жената е в овулация става белята.Овулацията идва около 14 дни след НАЧАЛОТО на менструацията, и тъй като при повечето жени менструацията е около 6-7 дни, следователно овулацията се пада около 7-8 дни след края на менструацията. Имай предвид обаче,че винаги има изключения за тези срокове,така,че недей да разчиташ на времена,часове и т.п. С две думи,НЯМА НИЩО СИГУРНО.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2014, 11:16
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Относно секретите,за да си сигурен,че няма нищо останало,задължително трябва да се изпишкаш и измиеш преди следващ акт.
Относно овулацията 14те дни са идеалния вариант по учебниците,но цикълът на много жени се мени ,подраняява,закъснява,зато а и времето на овулация се мени,абе там е тъмна Индия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th January 2014, 12:44
GypsyDanger GypsyDanger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

"С две думи,НЯМА НИЩО СИГУРНО."


Това ми помогна най-много.

Благодаря за отговорите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Секссъвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.