IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd March 2011, 11:32
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Ако нищо от това което са ти писали не помогне , със сигурност ще ти помогне това. Петък вечер задължително , в най лошият случай събота - трябват ти още три приятелки , набелязана кръчма и след това дискотека. Менюто е следното - в кръчмата шопска салата и минимум 3 по 100 водка , плюс минерална вода , след това минаваш на две бири , ако не обичаш давай с вино. В дискотеката , пет шота , водка тини и текила - важна е, като вземат да ти се подкосяват краката минаваш пак на бира , че ще те мъчи жажда. Каквото ида ти говорят на другият ден сутринта , няма да има и следа от корема ти , сега ти звучи невъзможно , но съм абсолютно сигурна. Патент. Дори да се подава леко , от киселото мляко което ще лочиш цял ден ще изчезне напълно успех
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd March 2011, 11:32
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Ако нищо от това което са ти писали не помогне , със сигурност ще ти помогне това. Петък вечер задължително , в най лошият случай събота - трябват ти още три приятелки , набелязана кръчма и след това дискотека. Менюто е следното - в кръчмата шопска салата и минимум 3 по 100 водка , плюс минерална вода , след това минаваш на две бири , ако не обичаш давай с вино. В дискотеката , пет шота , водка тини и текила - важна е, като вземат да ти се подкосяват краката минаваш пак на бира , че ще те мъчи жажда. Каквото ида ти говорят на другият ден сутринта , няма да има и следа от корема ти , сега ти звучи невъзможно , но съм абсолютно сигурна. Патент. Дори да се подава леко , от киселото мляко което ще лочиш цял ден ще изчезне напълно успех
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th March 2011, 18:53
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

хахха, последните коментари ме разбиха. вече ми е по-добре коремчето, след като намалих сладкото и тестеното. благодаря ви много! :*:*:*
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st March 2011, 15:41
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

ей, душицо, какво става с теб?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th April 2011, 06:32
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

На мен ми помогна иберогаст но ми го изписа лекар така, че е най-добре да се посъветвате с лекар.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd May 2011, 08:26
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

аз откакто се помня съм слаба,но имам корем,от два месеца се храня разделно и резултата е много добър,ако добавя и малко фитнес-мисля,че ще стане отличен!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st June 2011, 08:06
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Аз имам същия проблем от около две години ходих на различни лекари но резултат никъкъв. Наскоро прочетох една статия и като спазвам всички неща описани там коремът ми спря да се подува, разбира се хапвам и по една активия на ден. Ето и статията http://lekuva.net/?p=17110
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th June 2011, 19:58
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

според мене консултация със специалист е най добрия варянт..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st July 2011, 12:23
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Най-добре се консултирай с лекар проблемът може да е от всякакъв характер. Съветвам те да отидеш на гастроентеролог.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th September 2011, 16:41
Аватара на bgoner
bgoner bgoner не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 3
По подразбиране

има тестове за нетолерантност към храната(food intolerance test). Правят се кръвни проби и се проверява голяма гама от храни дали са подходящи за определения организъм.

Има много неща, които може да се получат следствие от хранителна нетолерантност:
сърбеж по кожата
подут корем (газове)
екземи
отпадналост
акне
ставни проблеми
и др.

тестовете не са евтини...
можете и вие да си правите сами тестовете като пробвате 1 по 1 храните всеки ден ... но не мисля, че някой ще издържи, а и не се знае колко добре ще проведете тестовете
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:59.