IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2011, 18:02
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране Подут корем?!

Здравейте, от 1-2 месеца корема ми е постоянно подут, дори сутрин на гладно пак. Не мисля,че е от задържане на вода, защото почти не ям солено. Моля ако някой знае от какво може да се получава да пише.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2011, 18:43
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Здрасти, мини на някакъв вид детоксикираща диета. Тя е здравословен подход за хранене – нискокалорични храни, богати на фибри. Тя има за цел да елиминира токсините от системата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2011, 19:07
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Според мене се консултирай със специалист ..в никакъв случай не предприемай нищо на своя глава..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st February 2011, 19:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

А какво ядеш?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st February 2011, 20:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Моя корем също се подува,но аз прекалявам с храната.Сега хапвам по-малко и на често.Освен това от днес смуча Нормофлор,ако има ефект ще пиша.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st February 2011, 23:58
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: Подут корем?!

Цитирай:
Първоначално написано от smile_angell
Здравейте, от 1-2 месеца корема ми е постоянно подут, дори сутрин на гладно пак. Не мисля,че е от задържане на вода, защото почти не ям солено. Моля ако някой знае от какво може да се получава да пише.
Щом няма от какво да задържаш вода,а и предполагам нормално ходиш до тоалетна,тогава най-добре иди до личния лекар да те види и искай направление за гастроентеролог или коремен хирург.
Много може да са причините.
Успех!
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2011, 00:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Моя корем също се подува,но аз прекалявам с храната.Сега хапвам по-малко и на често.Освен това от днес смуча Нормофлор,ако има ефект ще пиша.
Мезимфорте върши идеална работа
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2011, 09:19
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране Re: Подут корем?!

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от smile_angell
Здравейте, от 1-2 месеца корема ми е постоянно подут, дори сутрин на гладно пак. Не мисля,че е от задържане на вода, защото почти не ям солено. Моля ако някой знае от какво може да се получава да пише.
Щом няма от какво да задържаш вода,а и предполагам нормално ходиш до тоалетна,тогава най-добре иди до личния лекар да те види и искай направление за гастроентеролог или коремен хирург.
Много може да са причините.
Успех!
Да,моят съвет е същия.. и пиши после какво е станало.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2011, 11:15
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Ако нищо от това което са ти писали не помогне , със сигурност ще ти помогне това. Петък вечер задължително , в най лошият случай събота - трябват ти още три приятелки , набелязана кръчма и след това дискотека. Менюто е следното - в кръчмата шопска салата и минимум 3 по 100 водка , плюс минерална вода , след това минаваш на две бири , ако не обичаш давай с вино. В дискотеката , пет шота , водка тини и текила - важна е, като вземат да ти се подкосяват краката минаваш пак на бира , че ще те мъчи жажда. Каквото ида ти говорят на другият ден сутринта , няма да има и следа от корема ти , сега ти звучи невъзможно , но съм абсолютно сигурна. Патент. Дори да се подава леко , от киселото мляко което ще лочиш цял ден ще изчезне напълно успех
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd February 2011, 22:24
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Ако нищо от това което са ти писали не помогне , със сигурност ще ти помогне това. Петък вечер задължително , в най лошият случай събота - трябват ти още три приятелки , набелязана кръчма и след това дискотека. Менюто е следното - в кръчмата шопска салата и минимум 3 по 100 водка , плюс минерална вода , след това минаваш на две бири , ако не обичаш давай с вино. В дискотеката , пет шота , водка тини и текила - важна е, като вземат да ти се подкосяват краката минаваш пак на бира , че ще те мъчи жажда. Каквото ида ти говорят на другият ден сутринта , няма да има и следа от корема ти , сега ти звучи невъзможно , но съм абсолютно сигурна. Патент. Дори да се подава леко , от киселото мляко което ще лочиш цял ден ще изчезне напълно успех
Бих добавила ракииии...и всякакъв вид уискита...мартинита....бейли -и....и на другия ден , освен киселото млекце,ще се спукаш да пиеш вода от кисело зелце,както и от кисели краставички! И гаранция и аз ти давам ,че подутина,изобщо нема да имаш! По-скоро подутината ще я чувстваш в главата ти....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.