IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 6th April 2012, 12:06
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
Smile Абдоминопластика и диастаза!

Здравейте!
Разглеждам и чета форума от около седмица.На 32г. и съм преминала през две раждания със секцио,при което след втората бременност ми се разшери в повече кожата на корема,не съм пълна в момента 54-55кг.Коремчето не ми е голямо,но кожата е леко сбръчката и пъпа ми стои малко по-надолу от нормалното.Имам и диастаза-разделение на предните коремни мускули следствие на бременностите.Това е голям проблем за мен,защото като си отпусна корема и се опитам да дишам чувствам болка.
Нямам представа кой лекар е добър,кой не.Както съм срещала лоши отзиви за даден пластичен хирург,така и добри и не знам към кой да се насоча.Разглеждах и сайтовете на няколко клиники,но цената варира за тази операция,например при д-р Енчев са позавишени цените.В Александовска болница са най-приемливи,но не знам колко са добри докторите там.
Бях изпратила виртуално запитване със снимки към д-р Емил Георгиев и ми върнаха отговора:
Zdraweyte,

zenata na korekziata na koremcheto za da stane gladko, plosko i
elegantno e 4000lv. Ste naprawim leka liposukzia w gornata i dolnata
chast za da go wtalim dopylnitelno, sled koeto prawim abdominoplastika i
stqgane na koremnite muskuli. Goliama chast ot kojata sys striite ste
byde otstranena. Operaziata ste trae okolo 3h, pylna upoika, edna vecher
ostawane pri nas. Ste imate stegnato belio za sledoperatiwnia period.
Konzi i prewryzki se mahat na okolo 12-14 den.

Kogato imate jelanie i gotownost - molq anagajirayte den i chas za
lichna sresta i podrobna konsultazia.

Останах малко измумена,защото не съм ги питала за липосукция,аз нямам нужда от това,та аз едва тежа 54-55кг. при височина 1,64м.Дадоха ми цена от 4000лв,а се питам без липосукцията колко би била цената?В моя случай корекцията при абдоминопластиката няма да е голяма.
Вие кой бихте ми препоръчали?Какво бихте ме посъветвали?Какво се изпитва след операцията,боли ли много,колкото при секцио или повече?Каквото и да споделите с мен ще е от полза!Моля,пишете ми!
Писах и в бг-мама,но почти никой не ми отговори,толкова ли няма преминали през това момичета и жени....!
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластикадиастаза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.