IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 15th June 2008, 00:27
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Надежда винаги трябва да има!
Пожелавам ти, много по-скора да имаш възможността да се радваш на така желаните гърди! Инвестицята в жилището е много по - разумна на първо време.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 15th June 2008, 14:43
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люксен_
Цитирай:
Първоначално написано от Люксен_
Здравейте и от мен, момичета! Искам и аз да изразя възхищението си към вас от начина по който говорите и помагате на новите хора тук. Възхищавам ви се за всичко, което сте направили, защото знам, че не всеки е застанал зад вас.
Аз още нямам силикон и...надали скоро ще имам. От Монтана съм, живея и работя в София и скоро ще тегля кредит, за да си купя жилище. Преди да се решим с родителите ми на това имах надежда, че скоро ще си сложа, но с този кредит...е напълно немислимо да стане скоро. Може би това е единствената причина поради която не съм напълно щастлива от закупуването на този апартамент.
Със сигурност разбирате как се чувствам...искам да имам тези гърди, но няма да ги получа скоро...ако въобще ги получа някога. Понякога нарочно не влизам тук..., защото ми е болно като чета новите теми на новите момичета, а аз знам, че скоро няма да направя такава тема...

Пожелавам ви да сте живи и здрави! Със съмочувствие да си носите гърдите и да им се радвате! Ще продължавам да чета и приятелски да завиждам на тези, които вече имат...и да пазя надеждата, че скоро и аз ще имам...
Това го писах миналата година и тогава наистина не виждах какво мога да направя...е, сега вече виждам! От септември тази година започвам още една работа и главната ми цел да работя всеки ден с един плаващ почевен ден в седмицата е именно така желаните силиконови гърди! По моите сметки горе-долу другата година октомври би трябвало да съм готова с определената дата за операция. Знам, че говоря от рано, но живот и здраве мисля, че ще се получи. Начертала съм си план и мисля да го следвам. Нямам търпение вече...имам чувството понякога, че никога няма да се получи, но винаги ми остава надеждата. Мечтая си за деня, в който ще си пусна и аз своята тема за насрочената дата.
Пожелавам ви хубави дни и весело лято с красивите ви гърди!

Супер! Радвам се за теб ...Само да ти кажа че когато искаш нещо винаги намираш начин да го постигнеш..Успех с новата работа и живот и здраве
Отговори с цитат
  #73  
Стар 16th June 2008, 09:32
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Люксен_ , изпаднах във възхита само докато четях мненията ти. Много си последователна, целенасочена и търпелива, а всичките тези качества на куп, със сигурност ще ти помогнат да постигнеш целта си. Евала!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #74  
Стар 16th June 2008, 09:37
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Браво,Люксен!

Аз ти пожелавам да следваш плана си и след време да се похвалиш с така мечтаните гърди
Отговори с цитат
  #75  
Стар 16th June 2008, 09:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране


Сигурна съм че ще имаш нови гърди , щом толкова много ги искаш.
Целта оправдава средствата - Дерзай !
.... и после
Отговори с цитат
  #76  
Стар 26th June 2008, 10:30
galyusha galyusha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 24
По подразбиране финанси

Здравейте и от мен Наскоро четох във в-к "168 часа" една статия - "Бюст на кредит" беше озаглавена. Накратко ще ви кажа- ставаше въпрос за J&D MEDICALS. Свързах се с тях тук във форума след като прочетох статията и те ми дадоха телефонен номер на фирмата-кредитор, която отпускала заем за нашите така мечтани
За всички, които търсят начини да постигнат мечтата си, ето и номера: 070011118 ... Дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #77  
Стар 26th June 2008, 10:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

И какво ти казаха?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th June 2008, 10:56
galyusha galyusha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
И какво ти казаха?
Имат слкючени договори с д-р Николай Георгиев и с доктор в Пловдив, не се сещам точно с кои. С д-р Заякова вав Варна-също, но ми казаха,че тя не се е възползвала до този момент. Отпускат от 250 лева до ... -няма таван ,покриват импланти+операцията. Условията са да си на постоянен трудов договор. Период на връщане - от 6 до 48 месеца, като има естествено % на оскапяване - 20-25%/годишно, в зависимост от сумата и периода. Попълвало се някакъв формуляр при избраният от нас доктор (стига той да работи по тази програма) и до 10 минути се получавал отговора - има сделка или не .. Само не можах да разбера с точност дали става въпрос само за поставяне на импланти PIP (от отговора на J&D MEDICALS останах с такова убеждение) или марката няма значение (както ми каза жената на този телефон).

Дали тук във форума няма вече възползвали се от тази екстра ..
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th June 2008, 11:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

[quote= % на оскапяване - 20-25%/годишно

..[/quote]

Не е ли малко височка лихвата,дали наистина на е -голяма екстра......
Отговори с цитат
  #80  
Стар 26th June 2008, 11:06
galyusha galyusha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 24
По подразбиране

[quote=doroteia01]
Цитирай:
Първоначално написано от % на оскапяване - 20-25%/годишно

..[/quote

Не е ли малко височка лихвата,дали наистина на е -голяма екстра......
Направо си е ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзхищавамсенавсичкиВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.