IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 16th January 2008, 09:19
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

а в Пловдив знаете ли къде има ?пробвах в няколко аптеки,без резултат,ще съм благодарна!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 27th February 2008, 14:38
alskdj alskdj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 24
По подразбиране

С цялата си глупост си купих така прехвалената козметика на Талодерма и то цялата серия - дневен и нощен крем, тоник и маската.От цялата работа като си почистя лицето сама и започна да си слагам крема и тоника до 1 седмица порите ми са ужасно замръсени.В момента си почиствам лицето с един тъп гел на L'OREAL защото гледам да го свършва и тоника от Талодерма но без никакви кремове и порите ми остават чисти за по - дълго време.
Само при мен ли е така или не мога да си намеря крем който да не ми замърсява порите.
кожата ми е смесена.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 24th April 2008, 14:53
vivan vivan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 10
По подразбиране

аз също ползвам кремчетата им за мазна и смесена кожа (дневен и нощен). доволна съм! ползвала съм и тоалетно мляко, което също беше много хубаво.
цените са без коментар!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27th April 2008, 12:12
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране с

Имам ревитализиращ дневен , нощен за под очи и този за смесена и мазна, но честно казано имах ефект от самото начало, сега забелязвам , аз и рядко се мацам, което ми попадне в ръцете от други марки също..та тези на Талодерма са наистина гъсти като че ли водата се е изпарила . И май наистина поричките ми са запушени . Аз рядко слагам грим или пудри.3-4 пъти в седмица. Сега пак съм за парна баня. Май са прехвалени
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #105  
Стар 27th April 2008, 12:18
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране л

Цитирай:
Първоначално написано от Jey`
Аз също имам същия проблем, моята кожа е мазна, но същевременно и чувствителна и все не мога да си намеря подходящ крем. Ако някои може да ми препоръча крем, който едновременно да става и за мазна и за чувствителна кожа, че му бъда много благодарна
Аз уползотворих вече две тубички на НИвеа бялата за около 5лв. Не знам дали понеже е от Швейцария и не е купена от Бг с риск да не е така добра партидата, но съм доволна. Мазна кожа имам с сухи участъци дори екземички имах около носа от двете страни , но това бе от стрес окло неуспешна операция на носа. ОБикновенно екземите цъфжат около мястото което най мн ни притеснява. Та крема е мн добър и за вечер понеже подхранва с вит Е, и под грим е супер. Абе май е добър и евтин.И а вратлето си слагам от него
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #106  
Стар 29th June 2008, 12:57
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Някой запознат ли е с слънцезащитната серия на Талодерма? Наскоро разбрах, че имат такава, но не съм виждала никъде.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 29th June 2008, 20:00
Ladybird_2005 Ladybird_2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 30
По подразбиране Слънцезащитен крем

Преди може би около месец си купих слънцезащитен крем 50 + на Талодерма, който се води детски. Доволна съм от него, макар че слагам само на определени места по лицето. Кожата ми малко повече лъщи, но си мисля, че това е ефект при всички кремове със слънцезащитен фактор, защото имам и още един, който има същия резултат като лъскавина върху кожата. Явно това е част от защитата вероятно.. Ако не съм права, моля, поправете ме
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30th June 2008, 14:03
jrp jrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Някой запознат ли е с слънцезащитната серия на Талодерма? Наскоро разбрах, че имат такава, но не съм виждала никъде.
В момента Талодерма предлага 11
слънцезащитни продукта. Те са обединени в марката Protecta - слънцезащитен крем SPF 50; SPF 15; SPF 10 - те са с еднакъв състав,но с различен в количествено отношение
слънцезащитен фактор.Тоалетнoтo млякo e също в три разновидности:слънцезащит о мляко SPF 22: SPF 16; SPF 8;Съставът на кремовете и млеката е:UVA и UVB филтри, Д-пантенол, фитоекстракт Алое вера, витамин Е.Предлага ме и слънцезащитно
масло в две разновидности: с SPF 16; SPF 10. Деветият продукт е КРЕМ СЛЕД СЛЪНЦЕ - той не съдържа слънцезащитен фактор, но неговият състав е предназначен за профилактика и поддържане кожата на лицето и тялото след продължително излагане на слънце.
Успокоява, овлажнява, охлажда и тонизира. Ще ви информирам и за
съставките на слъцезащитните продукти, който посочвам по-горе:
UVA филтърът предпазва кожата от преждевременно стареене и образуване на предракови клетки - резултат от слънчевото облъчване. UVB филтърът предпазва кожата от UVB лъчите на слънцето. Д-пантенолът овлажнява, заздравява и изглажда кожата. Алое вера е съставка с общооздравително, бактерицидно и тонизиращо действие. Витамин Е усилва метаболизма на кожата. Той е мощен антиоксидант - предотвратява преждевременното стареене на кожата. Другите два продукта от серията Protecta са двата ДЕТСКИ слъцезащитни продукта: слънцезащитен крем за деца SPF 50 и слънцезащитно мляко за деца SPF 30. ВАЖНО - ще обясня разликата между детския продукт и слънцезащитния крем SPF 50. Съставът на детския крем е разработен така, че да е максимално щадящ към нежната и незащитена детска кожа. В него липсват съставките, който биха дразнили и алергизирали допълнително детската кожа, затова той е без парфюм. Освен това в неговия състав са вложени допълнителни съставки, който предпазват детската кожа: IR ФИЛТРИ - те осигуряват минерален екран с ефективна, широкоспектърна защита. А съставката бизаболол осигурява мощно антимикробно, противовъзпалително и антиоксидантно. Затова не е учудващо, че възрастни клиенти със светла и нежна кожа или с чувствителна, склонна към алергични реакции кожа понасят този продукт по-добре от други продукти.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 2nd July 2008, 10:45
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

октомври си бях взела 15 SPF и изобщо не бях доволна... традиционните оплаквания: не се размазва лесно, стои на бели ивици и на всичкото отгоре за количеството излизаше скъп
а върха беше, че когато в началото на юни го извадих беше се развалил и миришеше ужасно!
харесвам много продукти на талодерма, но със слънцезащитните май са се поизхвърлили
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #110  
Стар 3rd July 2008, 12:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

И аз съм ползвала детския с защита 50+ и съм доволна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TALLODERMA
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.