IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th September 2007, 11:20
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране Възхищавам се на всички Ви!

Здравейте Много ми харесва форума и редовно ви чета Днес реших да се регистрирам и да се включа Като за начало да кажа че нямам силикон и няма и да имам но постояно си мечтая и се радвам когато и вие се радватеТака искам и аз да изпитам вашата радост Какво работите бе хора как събрахте тези пари как успявате някои от вас и деца имат а за какви суми говорите .......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th September 2007, 11:26
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Добре дошла!

Интересно ти е питането, но не мисля, че някой ще ти отговори

Лично аз ще си правя корекция на нослето и липосукция на паласки, което ще ми струва 3250 лв. Не са малко пари, но не са и сума, която не можеш да събереш

Знам, че някои са теглили кредит от банка, за да си направят гърдите. Някой ако иска, може да се включи да каже(но мен ме съмнява )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th September 2007, 11:33
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

ей,гери,не дей така
аз също като теб разсъждавах до скоро.Планувах операцията си години наред и мислих че никога няма да имам финансовата възможност,но ето че я направих.
Ами ще ти кажа честно-със заплата-не става!
Доста жени теглят кредити за тези операции,и аз мислих че така ще направя.
С мъжа ми имаме частен бизнес.....е * ти бизнеса ,за 5 год едвам 5 000лв отделих,все не стигат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th September 2007, 11:39
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря Ви за привествието Знам че сте прави Не съм бедна , работя съпруга ми също финансово даже сме много добре но като имам две дечица и си помисля с тези пари какви други неща мога свърша .... Предполагам разбирате ме А и честно казано малко ме е срам да си призная но съпруга ми е доста стинат Постояно говори че тези деца тр. да ги изучим и т.н. Вие имали ли сте подкрепа от мъжете си и после те харесват ли ви доволни ли са
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th September 2007, 11:47
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

за подкрепа от съпруга ми-да ,имах я,след операцията и много ми помага.
Признавам,ако не беше той нямаше да мога да я направя.
А дали ме харесва,той винаги ме е харесвал такава каквато съм-без значение какви са ми циците
ето тази целувка е за него
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th September 2007, 11:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Лично аз имах пълната подкрепа на мъжа ми,преди това обсъдихме нещата и така.Сега не съжаляваме-нито той,нито аз.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th September 2007, 12:32
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гери
Благодаря Ви за привествието Знам че сте прави Не съм бедна , работя съпруга ми също финансово даже сме много добре но като имам две дечица и си помисля с тези пари какви други неща мога свърша .... Предполагам разбирате ме А и честно казано малко ме е срам да си призная но съпруга ми е доста стинат Постояно говори че тези деца тр. да ги изучим и т.н. Вие имали ли сте подкрепа от мъжете си и после те харесват ли ви доволни ли са
Здравей, Гери, аз нямам пластични операции все още (планувам такава), но мисля, че е въпрос на приоритети. Ако наистина искаш да го направиш, ако така ще се чувстваш по - пълноценна и ще се харесваш повече, се намира и начин. Важно е да мислиш и за себе си, не само за децата. Децата са щастливи, когато майката е щастлива. Аз нямам собствени деца, но имам майка и знам как съм се радвала, когато тя прави нещо, доставящо й удоволствие. Е, майка ми предпочита екскурзиите в чужбина пред пластичната хирургия, но това е друг въпрос. Естествено, не казвам да лишаваш децата си, образованието им също е много важно, но ти споделяш, че финансово сте добре. С парите винаги могат да се направят хиляди други неща. И така пак се връщаме в началото - всичко е въпрос на приоритети.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2007, 12:34
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

От години мечтаех за уголемяване на бюст и си мислех че в този си живот няма да се видя с гърди.Но в един момент бизнеса на мъжа ми потръгна и след 2-3 дни сълзи и сополи гореспоменатия ми отпусна сумата.Сега си мисля че ако ги нямах щях да тегля кредит.Резултатът си заслужаваше.Гери,не се отчайвай сигурна съм че ще намериш и ти начин някой ден да се оперираш.След 2-те си раждания заслужаваш това .Приложи някои женски хитрости да прилъжеш половинката.Например показвай снимки с успешно оперирани,бъди нещастна пред него и т.н.Мисля че ако те обича ще разбере колко важно е за теб за изглеждаш добре и със самочувствие .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th September 2007, 12:37
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Може точно да я спира защото я обича, а не обратното
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th September 2007, 12:39
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

гери
Цитирай:
малко ме е срам да си призная но съпруга ми е доста стинат
Е това вече е проблем
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъзхищавамсенавсичкиВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.