IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1241  
Стар 17th October 2014, 19:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Двете снимки са направени от различни ъгли, затова може би изглежда , че нещо е накриво...Фокусът на снимките ми всъщност е върху върховете...да ви покажа, че изглеждат съвсем различни..


Колкото до отоците след операцията...е бяха направо страшни..
Доста време носът ми бе много, ама много подут.Сега още сутрин като се събудя понякога е също много подут...Което според думите на Пуф ( ако съм разбрала правилно), няма да получа желания резултат

Благодаря ви за коментарите
На теб слагаха ли ти лед на носа и лицето след операцията, това си е стандартно и знам, че го правят но да питам все пак. Предполагам си пила Арника и тя се почва още преди операцията дори. Никой сега тук от форума не може да ти каже дали носа ти ще стане както трябва или не. Ние само може да предполагаме, а дори и не знаем как ти е в момента носа.

Сигурно още ще спада, макар и доста време да е минало и поне от това което съм виждал, след толкова месеци не може да се очаква за напред драстична промяна. Всеки организъм реагира различно и при някои хора едни отоци които спадат бавно, може много да повлияят на резултата.

Понякога наистина може и хирурга да е направил добре носа и това се вижда от снимките на операционната маса, които снимки не всеки хирург прави и това, че д-р Асенов прави такива му печели много положителни точки. Не може да се очаква от него все пак да има 100% успешни корекции. Дори и най-добрите не могат да имат само успешни корекции.

Не еди път съм казвал, колко важно след рино оперираните да си правят периодично снимки, но да бъдат добре фиксирани от еднакво разстояние, ъгъл и осветеност и поне 2 пъти месечно след първия месец да се снимат и да сравнява резултата и как се променя носа, Важно е това, защото човек като се гледа всеки ден в огледалото не може да забележи така добре промяната.
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 18th October 2014, 20:21
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Кое те притеснява ? Ако няма нужда да се пипа друго освен гърбицата, той сам ще ти каже, че само от това имаш нужда. Това са стандартни техники в ринопластиката, Дано всичко се получи добре при теб и да ни покажеш крайният резултат, а ако може и преди и след, ще е най-добре !
Притесних се, защото той каза, че ще стесни носа и ще намали върха наистина имам нужда, но рискът да не се получи не е ли прекалено голям? Особено за върха ме е страх да се пипа...
Та това си е цялостна реконструкция - махане на гърбица, събиране на страничните кости, намаляване на върха и сигурно и стесняване на ноздрите...
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 19th October 2014, 05:52
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Пуф...И Арника взимах преди операцията и лед слагахме след операцията... Напълно си прав за това, че д-р Асенов може и да е направил супер нослето, но вече в следопреативния период нещата да са се прецакали...И имам предвид не , че аз не съм се грижила за носа си, а просто защото така се получава при някои...

И да, нямам друг избор освен да чакам до поне 1 година след операцията.. Ако обаче, след 1 година не ми харесва задължително ще направя 2ра операция..колкото и да не ми се иска..И отново искам да кажа, че не обвинявам др. Асенов, просто самият ми нос не ми харесва как " върви"...вече даже проучвам нещата за 2ра рино.. Турция или САЩ...имам време да помисля..

Благодаря ви за коментарите
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 3rd November 2014, 22:04
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Операцията ми е в четвъртък... страх ме е
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 4th November 2014, 13:27
merilou06 merilou06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Скъпа Ема, искам да те успокоя и уверя, че няма нищо страшно. Минава по-бързо отколкото предполагаш. Успокой се, настрой се позитивно и бъди готова за новата си, по-добра визия. Единственото за което трябва да си подготвена е дългият възстановителен период. Болка няма грам, но трябва да мине доста време, докато се намести носът в новата си форма и влвзе в старата си кожа Ще ти се подува и придърпва месеци наред, но ако си доволна от резултата, с всичко останало се свиква, даже ти е приятно да наблюдаваш промените. Най-важното е да знаеш какво искаш и да го изискваш, да имаш ясно изразена представа за това как се виждаш 'след', имайки предвид изходната позиция. Бъди спокона и смело напред. Желая ти успешна операция, отличен резултат и бързо възстановяване! 6 е щастливо число
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 7th November 2014, 12:25
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря за милите думи!
Операцията мина... ден първи - толкова съм подута, че едва си отварям очите. Даже ми е лошо от време на време. мислех, че чак към втори-трети ден ще се подувам, но започнах няколко часа след като излязох от упойка. Впрочем събудих се лесно - тоест от собственото ми хъркане Отворих очи и видях доктора, надвесен над мен и ме пита как съм Целият персонал е страхотен, сега е ред на възстановяването.
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 9th November 2014, 23:00
nezi.shtilianova nezi.shtilianova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета.Претстои ми операция при Асенов и много ме е страх. Може да нви се стори смешно но най много ме е страх от упойката.С наближаването на датата просто се побърквам. От 10 години си мечтая за този момент в който имам ново носела сега ме е страх и нне знам какво да правя.Бихте ли ме посъветвали и ако може да ми рразясните за упойката . Благодаря
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 9th November 2014, 23:20
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Мила nezi.shtilianova, на първо място искам да знаеш, че с д-р Асенов работят само професионалисти. Моето лично преживяване с упойката беше следното: много симпатична и мила червенокоса анестезиоложка ме подкани да легна на операционната маса, пита ме някакви общи неща относно алергии, килограми и т.н., хвана ми ръката, на която имаше абокат, погледнах нагоре към лампата и... това е Венозната упойка действа светкавично. Следващото, което помня, беше, че се събудих от хъркане в болничната стая, отворих очи, видях доктора и сестрите, които ме питаха как съм. Повърнах няколко пъти кръв в едно легенче (стича се към стомаха по време на операцията), почувствах се по-добре, нищо не ме болеше.
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 10th November 2014, 11:01
nezi.shtilianova nezi.shtilianova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ти за полезната информация. Дано всичко е наред защото имам две прекрасни дечица които обужавам.
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 14th November 2014, 12:52
nezi.shtilianova nezi.shtilianova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Браво.Резултата наистина е страхотен.Много се радвам за теб.Успех и за напред.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.