IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 23rd April 2015, 20:08
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Значи при твоя не се е наложило чупене, а само пилене? Колко време продължи операцията при теб? Точно упойката ме притеснява или по-точно последиците след нея...
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 23rd April 2015, 20:22
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Носът ми е чупен защото бях като бобър подута и синя близо 10 дена, три дена останах в болницата и без придружител не можех да стана да отида до тоалетна... краката ми трепереха, повдигаше ми се само като си вдигнех главата...разката ми се фамилията. Претърпяла съм досега три операции, но това рино ми съсипа организма...иначе болка няма само дискомфорт и след махане на лонгетата яка депресия. Очаквах малко сладко носле, а то едно нищо....е поне съм благодарна, че не сум обезобразена.
Отговори с цитат
  #1713  
Стар 23rd April 2015, 20:42
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Операцията ми е продължила три часа и половина...но това повръщане , което не спря два дена ми беше най-тежко. ако не е гадната упойка мога да си направя още 5 операции....
Отговори с цитат
  #1714  
Стар 23rd April 2015, 22:01
Sarita Sarita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Звучи наистина ужасяващо това, през което си минала . Дано се възстановиш напълно скоро и да не се налага да мислиш и събираш смелост за втора. Мисли позитивно, сама каза - не си обезобразена и нямаш проблеми с дишането, можеше да е по-зле.
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 24th April 2015, 11:55
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Все още имам надежда, че нослето ще се изфини, туй като отляво на гръбчето имам една синкава черта от лонгетата мисля....а и лявата ми ноздрра ниско до входа е леко подута....толкова бавно спада, че чак губя търпение и си мисля ако остане така....ужас!
Отговори с цитат
  #1716  
Стар 29th April 2015, 13:21
Yanasim Yanasim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 20
По подразбиране

Моята операция мина преди седмица. Знам че обещах снимки, но още никак не се харесвам. Дано с времето нещата се променят.
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 29th April 2015, 15:18
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

При теб още е много рано да се говори изчакай поне месец.Избягвай за сега огледалата, за да не изпаднеш в депресия.
Отговори с цитат
  #1718  
Стар 29th April 2015, 15:52
Yanasim Yanasim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 20
По подразбиране

OK, няма да мрънкам поне още месец. Няколко практични въпроса:
Правехте ли си "превръзка" за през нощта. Добре се чувствам сякаш с нея, но сутрин отлепянето е мъка и част от лепилото си ми седи цял ден.
Под забраненото "издухване" на носа се разбира, частта с носната кърпичка , или самото силно издишане навън. Защото второто го правя, за да проверя ще го бъде или не това дишане.
Отговори с цитат
  #1719  
Стар 29th April 2015, 16:32
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

След като ми махнаха лонгетата ми казаха, че няма нужда да слагам нищо по носът.Почиствай внимателно с клечка за уши и стеримар. При мен нормалното дишане дойде след около месец.
Отговори с цитат
  #1720  
Стар 29th April 2015, 16:34
SHERIDANS SHERIDANS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 27
По подразбиране

избягвай издухването
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:00.