IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 28th March 2010, 14:40
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

АЗ пък вчера може да не съм яла нищо стабилно,ма за сметка на тва пих и обикалях цяла вечер Луда работа...като се почне от там,че наште ме хванаха още по обяд с 50-100 гр ракия... След тва си правих задушени зеленчуци(1 морков,1 праз,1 червена чушка,тиквичка,патладжан)+1 черпак от бъркани яйца със сирене и зеленчуци бяха направили наште...и после..Към 6 часа пол кофичка кисело мляко...И към 7 вече трябваше да излизам първо пихме по една бира,после водка с кола,после по още една бира...и се прибрах към 2 пеш до нас И днеска нямам никъв апетит,станах на обяд,и ядох 3-4 ореха,парче ябълка и половин кофичка кисело мляко,но вечерта ще ям по-стабилно,че майка ми е направила любимата ми мусака от тиквички,моркови,сирене,яй а и кисело мляко и много копър..много е вкусно А аз преди малко направих ябълковия пай,но ме мързеше да ходя до мгазина,че и вали и го направих с каквото имах,бяла захар 1 чаша,2 чаши брашно,сложих и мед-3-4 чаени лъжички,4 ябълки,3 яйца...20 грама масло и към 50 мл зехтин..12 ореха.. и те така,ще ям и от него довечера хехе
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 28th March 2010, 15:16
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз днес съм пълен провал.
Сутринта изпих сока от по 1 лимон и портока, после две диетични бисквитки "Super cream Cracker" - дано някой ги знае, че така ситно е написано какво има в тях и с очилата нищо се не видях, после към 12.30 ч. изпих почти литър 3% пресно мляко, към 15.30 хапнах салата от краставици, домати, лук и чесън с парче сирене уж да го докарам на млечен ден. Сега за капак правя козунак, които така ухае, че ще си хапна едно парче за вечеря пък ... да става каквото ще става.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 28th March 2010, 15:56
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Аз днес съм пълен провал.
Сутринта изпих сока от по 1 лимон и портока, после две диетични бисквитки "Super cream Cracker" - дано някой ги знае, че така ситно е написано какво има в тях и с очилата нищо се не видях, после към 12.30 ч. изпих почти литър 3% пресно мляко, към 15.30 хапнах салата от краставици, домати, лук и чесън с парче сирене уж да го докарам на млечен ден. Сега за капак правя козунак, които така ухае, че ще си хапна едно парче за вечеря пък ... да става каквото ще става.
Мауз,изобщо не мисля,че си провал! Така както описваш сок от 1 портокал и лимон с две бисквитКИ за закуска,не виждам нищо ама нищо лошо Нито пък в прясното мляко! Е,аз предпочитам кисело,а и май повече засища,но все пак И салатка си хапнала,каквто толкова. То нали трябва и да се яде в крайна сметка,не може пълен глад я И от парчер козунак нищо няма да ти стане :P
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 28th March 2010, 16:13
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

МмМм аз току що хапнах едно парче от мусаката на майка ми,много е вкусно и леко,беше голямо парчето,а ми е леко и приятно на стомаха Много добра манджичка за пролетта и лятото-мусака от тиквички,моркови,сирене,яй а,кисело мляко,чесън и копър мм
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 28th March 2010, 17:26
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Козунак на вечеря
Благодаря Ice Cream, след поста ти не се чувствам толкова виновна.
Твоята вечеря много ми харесва - хем вкусно, хем полезно, хем не натоварващо
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 28th March 2010, 17:51
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря за подкрепата, момичета!
Днес сутринта бях в лошо настроение, но след това се оправи. Чистих от около 12 часа до преди малко - имам енергия Майка ми се прибра от работа и се зарадва, какво по хубаво от това Днес съм на няколко ябълки, но не е диета или глад, а просто защото исках да е разтоварващ ден, от утре си почвам на нормален режим. Ето го и менюто

10:00
- ябълка
15:30
- ябълка
18:30
- ябълка
20:00
-таратор ще бъде :P

Знам, какво е глад и какво здравословно хранене. Не се чувствам гладна в момента, в добро настроение съм, имам енергия и не мисля, че има нещо лошо в 1 ден глад
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 28th March 2010, 18:07
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

CrazyMuffin-, брой го разтоварващ От време на време е хубаво да се правят такива разтоварващи дни.
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 28th March 2010, 18:16
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Мауз, след като прочетеш аз какво ядох, хептен няма да се чувстваш виновна, повярвай ми
11:30 ч. сандвич от 2 филийки Вита без брашно, малко сирене, малко кашкавал и едно листо маруля
13:30 ч. 3/4 купичка спаначена супа с мааалко сирене (не повече от 20 г)
м/у 15 и 17 ч. 6 шоколадови бисквитки (всяка е 10 г и има около 30-40 ккал - правихме проект по история с едни приятелки и трябваше да ги почерпа за именния си ден)
18:30 ч. една кофичка кисело мляко 2 %
19 ч. 5 палачинки - 4 с кашкавал и една с домашно сладко от череши (мама ми ги беше запазила... а са толкова тънички и вкусни xD)

Гледам философски на нещата: организмът ми е имал нужда от тази храна
Опа, пропуснах да спомена двете чаши по 200 мл мляко с нескафе и лъжичка мед
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 28th March 2010, 18:18
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

* почерпЯ
Уф, защо няма бутон едит
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 28th March 2010, 18:19
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Ето го и моето меню за днес :
закуската ми беше малко късничко ..
10.00 - овесени ядки +1 лъжица мед.
13.30 - 150 грама риба(на фурна) +1фил.хляб Вита с кълнове+100 грама салата от патладжан(печен)
16.30 - 1 банан + 10 бадем
19.30 - салата от домат,краставица и цвекло и овесени ядки ..
чудя се дали да ги ям овесените ядки..
течности -малко бяха днес - около 2 литра вода
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.