IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 28th March 2010, 20:36
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Абеее и аз като кажа моята вечея,пък съвсем хептен никой няма да се чувства виновна...аз ок,че към 17 часа ядох от тази зеленчукова мусака,но в 18:30 парче ябълков пай,а в 19 часа 1 бира..а честито.."прекрасна вечеря"
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 28th March 2010, 20:37
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ех и мен ме е яд,че няма едит! "Никой няма да се чувства виновен"-исках да напиша...еее
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 29th March 2010, 10:04
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Здравейте

От вчера вечерта апетита ми се върна горе-долу ... Тази сутрин ми падна кръвното много и майка ми ме преследваше с някакво кафе с 15 лъжици (сигурно...) захар , ама не и се дадох
Ето какви ги измислих за днес :
сварих си 100 гр ориз и сега за обяд ще хапна половината, следобяд малко пиле (сварено) и по-късно пак ориз.
+ около 2 литра вода с изцедени лимони.

Много малко хапвах последните дни и ето , че резултата е налице ....
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 29th March 2010, 11:09
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Ice Cream, нищо не си яла, като те знам и през деня как не беше хапвала... Супер си А и ти си много слабичка, нито имаш нужда да сваляш, нито нищо. По време на поддържащ режим можеш да си позволяваш от всичко по малко.
Jaynee, това също ми се струва много малко С това хранене се чудя как не си изчезнала още :/
Аз пък да ви се похваля, че днес беше първата ми официална среща с елдата Отдавна съм й хвърлила око, та се отбих в диетичния магазин, разпитах продавачката (опитваше се да ми пробута "био" елда, която имаше повече въглехидрати, по-малко белтъчни, повече калории, беше по-светла... и с 3,70 лв по-скъпа - може би сгреших, но си взех обикновена xD) иии преди малко ометох 2,5 с.л. (в сурово състояние, като я сварих, стана половин купичка, тъкмо ме засити) със сирене, ч. л. мед и малко мляко - беше страхотна! Мисля утре да си я направя с кашкавал и задушени зеленчуци - много е якааа xD
Цялото меню ще постна довечера, майка обеща да ми направя коприва за вечеря <3
Лек и отслабващ ден на всички, аз отивам на даскало ^^
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 29th March 2010, 11:22
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

elanor, не е толкова малко ... той ориза като се свари и става повечко. А и имам и пиленце между обяда и вечерята, което е към 300 гр. .. Много ми е въглехидратен тоя ориз ама айде - днес ще си го позволя , за да няма повече изцепки като тая сутрин.

Радвам се, че ти е харесала елдата - аз най-много я обичам със сирене и броколи на много мънички парченца
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 29th March 2010, 12:27
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Тъй като съм в отпуск тези дни трябва много да внимавам какво хапвам. Мисля че водата ми е малко като ви чета.
Та сутринта изпих: 1 кафе, 2 чаши чай, 3 чаши вода. На обяд хапнах купа с марулена салата и 1 печена скумрия още не съм я свършила тази риба, изпекох цял тон преди 2 седмици заедно със средната хрущялна кост.
Следобеда ще гледам да мина на портокал или ябълка. За вечеря ще е пак салата, евентуално със сирене. И твърдо съм решила преди всяко ядене - чаша вода.
Дано да е добре.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 29th March 2010, 12:40
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране Отново в играта :)

Здравейте!

Не съм писала сериозно от месеци насам. Мауз и Джейни вероятно ме помнят - здравейте, момичета! Включвам се пак като се надявам форумът да ми даде допълнителен стимул до края на юни да постигна целта си, а тя (да не бъда нахална) е 75 кг.
След като напуснах временно форума (поради куцаща мотивация от моя страна) започнах почти неусетно да я карам през просото откъм количество на храната. Знаете как е... човек веднъж като се отпусне, по-трудно се взима в ръце и се склонен да се самозаблуждава относно хранителните си навици, докато не види онази отрезвяваща цифра на кантара, която го връща в мъглявата иначе реалност
Та мосю Кантаров ми сервира 93 кг в края на януари и аз изведнъж реших да се взема в ръце, че току-виж ми се появило трицифрено число скоро на екранчето (не че щях да повярвам, оооо, не, това щеше да е някаква 100% - ва заблуда, щото кой - аз?!? 100 кг?!? Да бе да! )
От края на януари до сега съм свалила около 6-7 килограма и в момента съм 86 (толкова килограми бях, когато престанах да пиша тук). И така - в играта съм отново
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 29th March 2010, 13:27
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Love Joy, Здравей отново !!

Надявам се бързичко да влизаш във форма и споделяш менюта )
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 29th March 2010, 13:40
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Между другото - пишете ме в клуба на прегрешилите !!! Хапнах си замразена сметана с орехи .... То не е за радост, но аз си се радвам, защото бях започнала да се плаша, че нищо не ми се яде ...

Дано 20-те минути скачане на въже да стигат за назидание
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 29th March 2010, 14:01
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравей Love Joy, добре си се завърнала.
За 2-3 месеца - 6 кг. = никак не е зле, направо си е супер. Де и при мен да ставаше

Jaynee, при теб трябва обратното - да хапваш. На твоите години метаболизмът ти е във вихъра си. Една купичка сметана не е толкова страшно. Виж, ако аз я изям - ще е пагубно за режима ми.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:30.