IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4221  
Стар 26th May 2017, 07:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Освен да отидеш и при друг на консултация, да чуеш и друго мнение.
Отговори с цитат
  #4222  
Стар 26th May 2017, 09:09
Didi Kirova77 Didi Kirova77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 18
По подразбиране

О аз така мисля да направя. Операцията ми беше при А. Тонев,но мисля да отида при И. Стоянов. При Тонев ме прати мой мн.близък лекар и аз напълно се доверих,не че съжалявам. Явно почти винаги нещо се случва. Дано поне след втората кпрекция всичко е така както искам. А ти Ина при кого беше? Лил ти също при кого беше? А има и една жена Бюти,тя май е със същия проблем като моя?

Последно редактирано от Didi Kirova77 : 26th May 2017 на 10:19
Отговори с цитат
  #4223  
Стар 26th May 2017, 09:47
IceCream78 IceCream78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanita Виж мнението
Момичета, почти съм решила да е при Тепавичарова, защото въпреки нрава си винаги ми е вдъхвала доверие. Обаче наистина ме притеснява, че е вече в напреднала възраст, дали все още е така точна в преценката и работата си? Моля някой скорошен неин пациент да се изкаже. Благодаря. Остават ми само два дни докато ида да й занеса парите и съм притисната с времето много. Направо денонощно мисля по този въпрос...
Танита, би ли споделила какво реши - да се довериш на Тепавичарова въпреки опасенията, които имаш за възрастта й или направи и друга консултация. И ако все пак си избрала доцентката, мина ли операцията? Доволна ли си?
Отговори с цитат
  #4224  
Стар 26th May 2017, 11:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didi Kirova77 Виж мнението
О аз така мисля да направя. Операцията ми беше при А. Тонев,но мисля да отида при И. Стоянов. При Тонев ме прати мой мн.близък лекар и аз напълно се доверих,не че съжалявам. Явно почти винаги нещо се случва. Дано поне след втората кпрекция всичко е така както искам. А ти Ина при кого беше? Лил ти също при кого беше? А има и една жена Бюти,тя май е със същия проблем като моя?
О, аз съм при Анастасов - в Пловдив. И то преди 5 години. Моите гърди също не са приближени, но такава си ми е анатомията. Ако сложа по-големи с цел да се ми по-приближени, то няма начин ще отидат и към мишниците. Та това имах предвид аз.

Бюти, скорошна ли е? Че не се сещам.
Отговори с цитат
  #4225  
Стар 26th May 2017, 11:56
Didi Kirova77 Didi Kirova77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Не. От Бюти четох мн.стари постове.и при мен анатомията не позволява да са с малко разстояние,това ми е ясно. Но не мисля че трябва да да и така както са. Щом и док.каза че е широк джоба значи ще се шия пак. Дано наистина стане така както трябва. Все пак това си е естетична хирургия. Търсим съваршенство. Има ли някоя с отзиви са Стоянов?
Отговори с цитат
  #4226  
Стар 26th May 2017, 13:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бюти... ако е същата Бюти за която аз се сещам не е писала тук от години. Нямам спомен, но мисля че тя имаше няколко неуспешни опита за зизи...

Аз съм при Кънчо... той си има кусури, но при мен се справи бУестящо. За ИС се пишат предимно положителни коментари тук... добър избор.
Отговори с цитат
  #4227  
Стар 26th May 2017, 14:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Бюти... ако е същата Бюти за която аз се сещам не е писала тук от години. Нямам спомен, но мисля че тя имаше няколко неуспешни опита за зизи...

Аз съм при Кънчо... той си има кусури, но при мен се справи бУестящо. За ИС се пишат предимно положителни коментари тук... добър избор.
Има един лаф:

"Око да види, ръка да пипне"

От къде да сме сигурни, че е вярно ! Ако покажеш снимка, аз няма да гледам, е така ще си закрия очите



ако отворя без да искам темата, аз само ще прочета дргугите които са видели за потвърждение !
Отговори с цитат
  #4228  
Стар 27th May 2017, 03:32
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте. Аз се оперирах при Стоянов и съм много доволна и от резултата и от отношението. Искам да питам кога мога да започна да мажа белезите с крем за белези?
Отговори с цитат
  #4229  
Стар 29th May 2017, 08:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Диди, няма съвършено. Чарът е в малките несъвършенства.

Пуф, мислиш да излъжеш Лил ... висока цел си си поставил.


paolisha, честито!
Питай си док най-добре - кога, с какво.
Отговори с цитат
  #4230  
Стар 29th May 2017, 18:41
Didi Kirova77 Didi Kirova77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Да Ина така е но моето несъвършенствоне е малко. А по повод снимките,не съм сигурна че искам някой да ги гледа в този им вид. Може би след поправката ще имам с какво да се похваля.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.