IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2013, 16:03
shmahta shmahta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране ВЕЛОЕРГОМЕТЪР

Здравейте.Аз съм на 14 години,висока съм 165 см. и тежа 55 кг.В бедрата и дупето съм по-пълна.Вкъщи имам велоергометър.Днес започнах да го въртя по 20 мин. на най-ниската скорост.Ще ми кажете ли ще успея ли да смъкна малко от теглото си,защото искам да отслабна максимум до края на юни ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2013, 21:21
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Измаряш ли се на най-ниската скорост, учестява ли се дишането ти?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2013, 14:20
shmahta shmahta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Не,не се изморявам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th May 2013, 21:57
Аватара на manlan
manlan manlan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 10
Thumbs up

Само с велоергометър не става! Той може да е част от комплекс от упражнения.

За свалянето на килограми от основно значение това, което се поема като храна и течности. За избягване на алкохола, надявам се не трябва да споменавам, имайки в предвид възрастта ти.

Вкарай повече движение в ежедневието си. Не преяждай! Храни се балансирано - организмът има нужда от множество вещества, съдържащи се в различна концентрация в различните хранителни продукти. Не яж боклуци и се храни 5 пъти дневно. Колкото по-често се храни човек, толкова по-малко тялото складира бели мазнинки за черни дни.

Най-вече не се отпускай по празниците, защото всичко отгоре ще отиде на вятъра. Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th May 2013, 10:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не се ли измаряш няма да има полза от колелото. Вдигни на по-висока скорост, трябва да се измаряш, да се изпотиш, да ти се учести пулса. Иначе ефект 0.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th August 2013, 08:08
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Започни с 20 минути на ден.Подържай едно и също темпо, но гледай да не е прекалено бавно.Дишай, през цялото време Всяка седмица добавяй по 5 минути, докато не станат 40.Най-добре е да го правиш сутрин на гладно.Не прекалявай със сладкото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2013, 09:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manlan Виж мнението
За свалянето на килограми от основно значение това, което се поема като храна и течности.

Вкарай повече движение в ежедневието си. Не преяждай! Храни се балансирано - организмът има нужда от множество вещества, съдържащи се в различна концентрация в различните хранителни продукти. Не яж боклуци и се храни 5 пъти дневно. Колкото по-често се храни човек, толкова по-малко тялото складира бели мазнинки за черни дни.
Най-смисления пост до тук
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th April 2014, 13:58
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Ядене до 18:30 или 19:00 ч. най-късно. Когато родих бях 25 кг +. Веднага започнах по 20 мин. кростренажор, докато бебето спи. За 2 месеца бях - 2 кг, от тези, на които забременях. Редовно и постоянно, това му е майката.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th May 2016, 10:33
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Имах домашен велоергометър и го подарих. Предпочитам или истинско колело навън или във фитнеса. Иначе вкъщи се оказа, че ми доскучава на него и нищо не правя.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th June 2016, 16:49
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Много са ми скучни тези уреди. Много по-добре е колело или тичане. Една позната точно сега се чуди как да си продаде велоергометъра, който е ползвала около 10 пъти, а през останалото време е служил за закачалка (скъпичка при това )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕЛОЕРГОМЕТЪР
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.