IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 27th November 2015, 16:55
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Имате ли някакви отзиви за доц.Венцислав Павлов от ПЪРВА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ – СОФИЯ ЕАД?На една приятелка братовчедка й е изправяла носна преграда с пластика при него и е доволна.Но абсолютно нищо не съм чувала за този лекар.Вие знаете ли нещо?
Отговори с цитат
  #152  
Стар 10th October 2017, 16:53
Christian91 Christian91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране Ринопластика при проф. Цветков

Здравейте на всички ☺
Направих тази тема за да изкажа моите впечатления от проф. Венцислав Цветков (ВМА).
Момче, на 25 години съм и от малък имам гърбав нос, който с времето много ме комплексира, мислех си, че това ми е чар, но с времето се чувствах все по - зле, затова се реших на промяна.
Рових се в интернет за мнения за пластични хирурзи, питах и приятели, исках доктора по възможност да е УНГ специалист, затова се спрях на проф. Цветков.
Записах си час за консултация и в момента, в който видях този човек ми вдъхна сигурност и реших, че той е моят човек. Консултацията не беше кой знае какво, аз исках гъбрицата да се разкара от лицето ми, поговорихме за самата операция, той даде идея как може да стане и така стигнахме до решение.
До операцията оставаха 2 седмици, през които прочетох какви ли не щуротии по адрес на професора, вкарах се в филм, че едва ли не ще направи нещо, което нито сме говорили, нито ще ми хареса. Така дойде и денят на операцията. Кофти беше, че влязох в операционната в 3 следобяд, а до тогава нито кафе, нито хапване..нищо. Преди да ме оперира, професорът дойде за да уточним всичко. Самата операция не беше страшна, даже никак, болка нямаше, може би само след това изпитах дискомфорт, заради тампоните в носа и това, че не мога да дишам през него(Само да вметна, че от малък ми е проблем да дишам през устата).
Престоят в болницата беше една нощ, която ми се стори като седмица хаха. На следващият ден ме изписаха и се прибрах. Три дни като наказан вкъщи ☺
Дойде време за махане на тампоните, може би единственото неприятно нещо .. Не боли, но имах чувството, че ми изваждат мозъка, много е кофти.
Няколко дни отново бях с гипс, като от скука отново четох по форумите кофти коментари за професорът и тотално се сдухвах, защото си мислех, че едва ли не ме е обезобразил. Дойде денят за смяна на гипс и виждане на резултатът.
Хора, не мога да ви опиша какво видях ... Операцията ми е била напълно успешна, резултатът е по - добър от очакванията ми, кофти беше, че съм още подут, но няма как, сега съм отново с гипс за още 2 дни и приключвам, като след няколко дни ще ви пусна и снимки.

По принцип не обичам да пиша по форуми, но се дразня, когато се нападат хората. Не забравяйте, че вие сте клиенти и вие си плащате, вие решавате кое, как да ви се направи. Забелязах, че доста от критикуващите са нямали кой знае какви разговори с докторите си, точно затова согато нещо не ви е ясно питайте, дори и глупави въпроси, но питайте, за да няма после "Аз исках едно, той ми направи друго." Има и програмки, с които сами може да си моделирате нослетата, което ще ви улесни и ще може да видите горе - долу резултат. Най - важното, което искам да ви кажа и заради което направих темата е да усещате доктора си, защото ако му нямате доверие, нещата не се получават, а все пак става въпрос за лице.

Надявам се да съм ви бил полезен
Отговори с цитат
  #153  
Стар 10th October 2017, 22:03
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Има вече отворена тема за тоя доктор, даже 2. На теб мнението ти с какво е по-важно от на останалите че да отваряш нов раздел за него. Много хубаво че ти се е получил носа, но ако за всяко мнение отваряхме тема на какво щеше да прилича тоя форум.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 22nd October 2017, 00:11
hariti hariti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Не подвеждайте изпълнените с недежда за по-красиви нос. Не знам с какво ви е омаял ,но едва ли е с крайния резултат.Не е възможно! Не съм искала перфектния нос ,но от желанието за премахване на гърбица,изправяне на носната преграда нямаше и следа. Резултатът е още по- видимо изкривяване стърчаща кост и асиметрични ноздри.Не се притеснявам да кача снимки .Не искам и други да пострадат от алчността на този човек.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 9th December 2017, 12:00
Christian91 Christian91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Никого не подвеждам, това са моите впечатления от професора. Не знам защо се е получило така при вас, но все пак може да отидете и да поговорите с него и ако не стигнете до решение си искайте парите. Написах този пост, защото ми писна да чета неща от сорта този не става, този незнам си кво, а в същото време самите клиенти не изискват нищо. При мен нямаше никакъв проблем, защото знаех какво искам, направих си снимки преди и след, как искам да изглеждам, кое ме дразни и кое искам да се маха, затова съм нямал и проблем. Така, че всичко си е във вашите ръце Весели празници !
Отговори с цитат
  #156  
Стар 6th February 2018, 10:11
Isii Isii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Може ли да ми кажете цена на операцията
Отговори с цитат
  #157  
Стар 6th February 2018, 10:20
Isii Isii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Може ли да ми кажете цена за операцията
Отговори с цитат
  #158  
Стар 20th February 2018, 16:18
Аватара на MJ2018
MJ2018 MJ2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте,чета ви от години ..то не бяха цици и какво ли не/за моя радост не се подложих/
винаги съм била с високо самочувствие за външния си вид,докато след едни снимки не се загледах в носа си жестоко.знаех,че е крив,мислех ,че нося на баща си носа... и така зарових кривия нос във форума ..този,онзи ..чета ли чета и голям страх.Отивам един ден на фитнес и една мацка там пристига /не я бих виждала известно време в залата/ питам я аз "къде се губиш",а -тя правих си операция на носа.Бау точно това ли трябваше да чуя ?тя изглеаждаше отлично на месец и нещо ..веднага започнах да я разпитвам ..кой ,къде ,как..Професор Цветков , беше нейният отговор/нали все чета тука ,не го бях срещала,а и знам ,че не се препоръчва/ но веднага взех телефона. Пак четене ,четене..отивам на фитнес ,а тя ме пита какво става запази ли си час,какво чакаш да се оперираш като стане жега ли... и така обадих се аз и запазих час за консултация.Много ме беше страх дори от консултацията,преди да се запиша цял ден гледх клипчета с операции.....В момента в който влязох в кабинета той каза:изкривена носна преграда,а аз отивам щото за визия.консултацията беше изчерпателна,той отговори на всичките ми въпроси и се държа професионално.Тругнах си и се замислих над тая преграда и че не нося грозния нос на баща ми,а просто имам проблем..години ме болеше глава,спях с отворена уста и сутрин голямо духане.. и така след ден размисли се обадих за час за операция.Много бурзо се сдобих с час след 7 дни.Шок,но приех,какво да чакам,щом имам проблем.Тези 7 дни бяха най-кошмарните минаваха толкова бавно ....че незнам ,а аз отвътре нямах търпение...
Дойде деня на операцията ,отпечатах 5-6 снимки на носове ,които харесвам и газ към болницата с изледванията и всичко,настаниха ме в 10..операцията беше в 15и20.. видях се професора 10 мин преди оерацията да му покажа снимките и облякох сините дрехи,беше адски страшно да ида и да легна там / за всичко друг някак си бях подготвена заради форума/ лягам аз ... 2 часа след операцията се събудих в стаята с гипс на носа и бушон в лицето,нямаше болка,но не е и разходка в парка,ноща беше дъъъъъъъъъъъъъълга.На следващия ден се прибрах.С гадните тампони и гипса ,обезболяващи и антибиотици.5 дена с тия тампони полудях,само през устата се диша-ад..болка няма /като пиеш обезболяващи/ и така днес ми махнаха тампоните и ми смени гипса,видях носа ,но понеже съм нещо между ленивец ,катерица с фъстъци и пуяк, не възприех лцето си,но носа само по себе си ми се видя красив.Професора е много внимателен и обран и не е от онези дето много говорят.сега до понеделник ще съм с гипс и после ще видим..но знам ,че ще бъдр по-добре от преди ... това е от мен за сега --вече и аз съм тунинг
Отговори с цитат
  #159  
Стар 22nd February 2018, 17:11
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

MJ2018, честито,пожелавам ти мн да се харесаш след свалянето на гипса. Ще чакаме да споделиш как се развиват нещата.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #160  
Стар 24th February 2018, 13:39
Аватара на MJ2018
MJ2018 MJ2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2018
Мнения: 2
По подразбиране

foggy, благодаря ти, вече ми нормализира формата и цвета на главата днес и утре остана и понеделник ще се видя .. държа ви в течение
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.