IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 13th September 2010, 03:17
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
Цитирай:
Първоначално написано от mumuty
аз реагирам така , защото много лошо си изпатих преди година...сега си търся наистина добър лекар , за да ми оправи пораженията!!!
няма да споделям през какви душевни терзания и дълбоки депресии съм преминавала и продължавам да изпадам в емоционални дупки , заради лекар , които не е ест.хирург , а търговец!

искрено ти СЪЧУВСТВАМ!
познавам тия усештания
и аз съм така
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th September 2010, 03:26
tanyje tanyje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Хммм,ами аз ще се оперирам при него ноември....гърбица нямам ,ама носа ми е топчест и се надявам точно това да успее да оправи,освен носна преграда.Наистина ли не се справя с върхове и смаляване...щото в него ми беше надеждата
наистина,аз съм живо доказателство
Отговори с цитат
  #93  
Стар 14th September 2010, 05:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanyje
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Хммм,ами аз ще се оперирам при него ноември....гърбица нямам ,ама носа ми е топчест и се надявам точно това да успее да оправи,освен носна преграда.Наистина ли не се справя с върхове и смаляване...щото в него ми беше надеждата
наистина,аз съм живо доказателство
Мило,горе главата чули!Не се предавай,а в най-лошите моменти има лъч светлина...ВИНАГИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #94  
Стар 5th October 2010, 00:17
vivi_j vivi_j не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: пловдив
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте! Пиша във форума за първи път .Винаги съм искала ринопластика и вече се реших.От Пловдив съм и искам да попитам- освен доц.Джамбазов(за който пише много), някой може ли да каже нещо и за доц.Анастасов.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 5th October 2010, 06:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivi_j
Здравейте! Пиша във форума за първи път .Винаги съм искала ринопластика и вече се реших.От Пловдив съм и искам да попитам- освен доц.Джамбазов(за който пише много), някой може ли да каже нещо и за доц.Анастасов.
за 1 път чувам това име за ринопластика.За мамопластика само
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #96  
Стар 5th October 2010, 11:38
vivi_j vivi_j не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: пловдив
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм сигурна, че прави риноплстика и съм чувала , че е добър.Да няма съвпадение на имената или просто тук никой не си е оперирал носа при него?
Отговори с цитат
  #97  
Стар 5th October 2010, 12:49
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Не, не е съвпадение на имената. Имаше във форума 2-3 момичета,които бяха се оперирали при него и доколкото помня бяха доволни. Но повече инфо или снимки не са давали.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 5th October 2010, 14:49
vivi_j vivi_j не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: пловдив
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за инфото - ще се поразровя да видя какво са писали точно момичетата.Много е трудно да се избира лекар - смятам да отида на консултации при двама за сега.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 17th October 2010, 09:59
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Доц.Анастасов работи във ВМИ Пловдив или УМБАЛ '' Св.Георги" Пловдив.Доколкото знам е добър. Аз бях при доц.Джамбазов. Върнах се от операция онзи ден. Ако трябва да отида отново, пак ще отда при него. Изразявам категорична позиция.Отидете при доц. Джамбазов без страх и с доверие.Оставетв го да изрази собственото си виждане-то определено ще е по-добро от вашето.Попомнете, че не отивате да си купите рокля или дънки или там каквото и да е. Тук не избираш, не носете снимки коригирани на фотошоп, защото е тъпо.На операцията са само уменията,точната ръка на лекаря и неговия професионален усет.Говорете малко и слушайте много!!! Не очаквайте след една операция път от звезди!!!Доц.Джамбазов знае какво прави. Екипът му- също! Всички са професионалисти! Дерзайте!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 17th October 2010, 10:03
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

А, да! Запишете си час за конзултация няколко месеца преди датата за която имате желание.Чака се! Има много хора! При кого има опшка от чакащи? Риторичен въпрос!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.