IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4591  
Стар 11th June 2009, 16:39
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Mischa...осъзнай се малко

Ако ти изкарваш мноооого пари то какво да кажат хората, който вадят МНОГО пари ?
Или ти нямаш представа колко точно са много пари или просто не намираме общ език...не ми се обиждай, но аз до сега финансово стабилна сервитьорка не познавам!
Като вадиш толкова много пари защо се оплакваш?
Работата не ти харесва - ми работи за 500лева нещо, което да не те тормози, бе момиче!

Ти верно май искаш хем да е голям, хем да не боли, а?

igtigt го каза много правилно!
С големите пари идват и големите проблеми и големите отговорности!
Ако не можеш да се справиш с тях-никой не може да ти помогне!

Относно момчето ти - повярвай ми той също не е на върха на щастието, че не може да изкарва парите, който той или ти искаш да вади!!!
И?Какво от това?
Разбирам да е легнал по гръб, да капе от мама или тате и да не прави нищо, но ти каза, че не е така!?
Той опитва!Без значение как!!
Освен това и той както теб УЧИ!! Но не се оправдава, че не може да се хване на читава работа заради това!!
Ако има желание има и начин-при липсата на желание - извинения бол!
Аз също уча редовно, като през това време се скъсвам от работа на 300км от мястото където уча, вземам си изпитите (поне повечето ), гледам да си постилан за напред в живота, помагам на майка ми и брат ми, който е 8 години по-малък от мен и в същото време гледам да създавам една нормална връзка!
Казвам ти всичко това, за да ти обясня по най-ясния начин, че лесно няма!!!
Парите, който вадиш са ЛЕСНИ, но така се и харчат - ако имаш поне малко акъл ще се опиташ да спестиш от тези пари, ако пък вадиш верно толкова колкото казваш - опитай се да инвестираш в нещо, ако те е страх то поне ги кътай!!
Щото след годинка, когато шефа ти каже, че или си лягаш с него или си аут...въпрос на личен избори...и ти избереш 2рото...айде кажи ми какво правиш тогава, а? (това с шефа е метафора-нищо не намеквам)?

Вадила си там някакви прилични пари и изведнъж кранчето спира...тогава?
Ами ако за тази една годинка приятея ти реализира плановете си, който ти не одобряваш?
Ако той стане човека с парите във връзката ви? (Баси...как мразя тоя израз-само аз си знам!)
Тогава какво?Ще го обичаш повече ли?
Не разтягам локуми - говоря от другата страна и то от опит!
Имал съм връзка в която на момичето и потръгна точно в периода, в който аз бях ударил дъното!
Ела ни виж сега
И тя като теб си повярва
13 месеца по-късно беше без работа, 5 по-рано и без мен, но пък старите хора казват - колелото се върти!
Разликата между мен и нея (визирам и теб), е че някой хора са твърде подвластни на парите...а те както идват-така и си отиват понякога


Та ... имай едно на ум за това, което ти казах... (всъщносто май само това исках да напиша, но се увлякох с горното)

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
.....
И за теб се отнася същото

Чуждите пари нито са толкова сладки както свойте, нито пък са вечни
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #4592  
Стар 11th June 2009, 16:51
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Dimitroff, аз си го знам - едно дупе знае и две, и двеста! Ама предпочита двеста

Но аз искам да бъда финансово независима, не толкова от любов към някакъв лукс, а за да бъда спокойна, че ще мога да си родя деца и да си ги отгледам дори сама - без да разчитам на помощта на когото и да било, дори и на биологичния им баща, ако ми се наложи. То аз и сега бих се оправила някакси, но второ гърло не бих могла да храня Е сигурно и това бих могла, де, ако ми се наложи сигурно ще я карам на вода и солети!
  #4593  
Стар 11th June 2009, 16:56
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

1 Djack от мен само заради начина, по който ми отговори!
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #4594  
Стар 11th June 2009, 16:57
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

Абсолютно прав е Dimitrоff

Цитирай:
някой хора са твърде подвластни на парите...а те както идват-така и си отиват понякога
за 22 години семеен живот колелото се е завъртало толкова пъти, че вече брой нямат, понякога аз съм носила повече пари, понякога съпруга ми. Знам , че когато аз съм имала по-доходна работа, той се е чувствал много неловко и неудобно, но винаги съм се стремила да не го комплексирам а да омаловажавам това колкото мога. Ето сега съм безработа и предвид възраста ми шансовете да намеря нящо в тази криза са си нулеви и той сега какво да ме изхвърли ли заради това? Кретаме както можем на една заплата и с цяла камара заеми и това е. Важен е човека до теб, не парите, парите щастлив няма да те направят, само малко по-доволен и по-спокоен, но и това си е до човек.
Ако работата ти пречи на взаимоотношенията с партньора и те кара да се чувстваш нещастна и ако можеш да си го позволиш, намери си друга, дори и да не е така добре платена.
  #4595  
Стар 11th June 2009, 17:04
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

финансово независими хора НЯМАааааааааа и няма да има, хората не могат да вегитират като растенията /на вода, въздух и слънце да я карат/ хората трябва да оцеляват, а в днешния свят за да оцелееш трябва да произведеш /стока или услуга/, а универсалната разменна стока са парите . ТОЧКА .
  #4596  
Стар 11th June 2009, 17:09
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
финансово независими хора НЯМАааааааааа и няма да има, хората не могат да вегитират като растенията /на вода, въздух и слънце да я карат/ хората трябва да оцеляват, а в днешния свят за да оцелееш трябва да произведеш /стока или услуга/, а универсалната разменна стока са парите . ТОЧКА .
Не е вярно
Всичко останало е вярно
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #4597  
Стар 11th June 2009, 17:16
Al Kapone Al Kapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
ако имаш поне малко акъл ще се опиташ да спестиш от тези пари, ако пък вадиш верно толкова колкото казваш - опитай се да инвестираш в нещо, ако те е страх то поне ги кътай!!
Съфорумецо Dimitrоff.... сега каго те изчетах внимателно, бих влезнал със следния отговор...

1. Съдиш момичето без да я четеш внимателно какво е казала (четеш през редовете без да внимаваш!!!)
2. Съветати е ултра мега тъп! Защо.... Човек трябва да мисли как да изкара пет лева а не как и откъде да ги спести! Или по точно когато си комбинативен мозъкът ти се развива.... Кътането е най глупавия вариянт! инвестицията също е глупав вариант ако си в грешната среда.....
3. от личнта ти история разбрах само че говориш от страната на даващия (преебания и зарязания) и съветът ти става.... не смешен а....
4. И си мисля - "Че ако няма глупаци от какво ще живеят тарикатите" 2009 година сме хора.........

п.п не търся прирекание и комфликт! просто квалифицирането върху момичето дойде в повече.... а по нейните думи аз разбрах, че си е съвсем нормална жена и мисли като такава.
Поздрав и лека вечер.
  #4598  
Стар 11th June 2009, 17:19
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

май пак стана мазало
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
  #4599  
Стар 11th June 2009, 17:23
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Съфорумецо?

"ултра, мега тъп" = 17-20 ?

Девойката не я познавам - просто познавам поне 100 като нея

Да ги къташ е глупаво - да ги пилееш за парцалки и т.н. - там ще да е истината (щото се замисли тя за какво ги пръска!)

Не преебани...няма - невинни също - поне така се успокоявам

Пък ти на мен да ми даваш акъл...преди да си ми дал пари - ... добре го каза - лека вечер
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #4600  
Стар 11th June 2009, 18:59
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
финансово независими хора НЯМАааааааааа
Не е вярно
Всичко останало е вярно
и защо не е вярно? кои са тези, финансофи независимите? я ми ги покажи ... защото аз казвам, че е ВЯРНО :P
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:32.