IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5151  
Стар 16th July 2009, 20:48
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Цитирай:
Първоначално написано от zve
каквото и да е вече, на толкова много места кандидатсвах, но от никъде не ми звънят
Разбирам те, и аз съм така: пратих над 18 обяви за работа, обадиха ми се само от 2! фирми, които не ме одобриха за кандидат и в крайна сметка се върнах на старото работно място. А приятелят ми вече 2ри месец търси работа и от никъде не му се обаждат! Ба*ти
Леле, плашите ме бе мацки, аз тъкмо мисля да си сменявам работата, толкова ли е зле наистина
__________________
И сам войнът е войн!
  #5152  
Стар 17th July 2009, 08:14
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

В последно време изобщо не мога да се наспя като хората... Лягам в малките часове (не по-рано от 2ч) , а сутрин ставам към 7-8 ...
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #5153  
Стар 17th July 2009, 09:11
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Току-що разбрах, че съм "негър" според един тест във Фейсбук
__________________
И сам войнът е войн!
  #5154  
Стар 17th July 2009, 09:16
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

simone
Цитирай:
Леле, плашите ме бе мацки, аз тъкмо мисля да си сменявам работата, толкова ли е зле наистина
не рискувай сега освен ако не е крайно наложително. Дори да намериш нещо което ти изглежда приемливо няма гаранция, че след месец два няма да те съкратят или няма да те пуснат в неплатена
Аз и колежката ми направихме тази глупост
  #5155  
Стар 17th July 2009, 09:40
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pogo
не рискувай сега освен ако не е крайно наложително. Дори да намериш нещо което ти изглежда приемливо няма гаранция, че след месец два няма да те съкратят или няма да те пуснат в неплатена
Аз и колежката ми направихме тази глупост
Нее при мен ще е наложително, защото много други неща ще сменям...ох, дано да не е толкова отчайващо, но вече започвам лека по-лека да се сдухвам а до скоро бях много оптимистично настроена...
__________________
И сам войнът е войн!
  #5156  
Стар 17th July 2009, 09:51
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

Аз лично се отчаях вече. За хора на мойта възраст явно е "мисията невъзможна". На малкото интервюта на които бях поканена се оказва, че или не четат автобиографиите и изобщо не знаят защо са те повикали като не отговаряш на изискванията им, или предлагат такива абсурдни условия на работа, че разчитат на това, че си в безисходица и ще се съгласиш без много много претенции за договори , работно време и заплащане. Разгледай само jobs.bg - ако не беше толкова тъжно щеше да е много смешно четиво.
  #5157  
Стар 17th July 2009, 10:01
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pogo
Разгледай само jobs.bg - ако не беше толкова тъжно щеше да е много смешно четиво.
Извинявай, малко не схванах какво искаш да кажеш с това ? Че имат прекалено много и високи изисквания, а не предлагат добри условия ли просто не разбрах, днес съм много разконцентрирана просто...
__________________
И сам войнът е войн!
  #5158  
Стар 17th July 2009, 10:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Моя позната наскоро кандидаства за юрист-консулт в една от националните ни телевизии. На интервюто и казали, че търсят по-млад човек..., а тя е на 33 Направо щях да падна - хем да си учил, хем да имаш опит, хем да си на 25
  #5159  
Стар 17th July 2009, 10:15
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

[/quote]Извинявай, малко не схванах какво искаш да кажеш с това ? Че имат прекалено много и високи изисквания, а не предлагат добри условия ли [quote]


Именно това имах предвид. Как ти звучи графичен дизайнер+web designer+ брандиране на коли+ отговорник за складова наличност за 500лв. Или работа в производството пакетаж/пълнене на сметана в бурканчета за 250лв. Или работа в производството на смяни като втората смяна е до 23.00 т.е. се прибираш с такси за 300лв.
  #5160  
Стар 17th July 2009, 10:23
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Ясно ми е вече...да и аз се възмушавах от една обява са асистент в МГУ - 450 до 500 лв за висше образование, машинен инженер бяха изискванията трагедия
__________________
И сам войнът е войн!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:42.