IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2008, 12:11
jrp jrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 6
По подразбиране НОВ ПРОДУКТ НА ТАЛОДЕРМА -- ОКОЛООЧЕН ГЕЛ

Следващата седмица Варненският производител на козметика Талодерма ще пусне на пазара най-новия си козметичен продукт - гел
околоочен контур. С него серията от нощна козметика на Талодерма се
допълва с още един продукт, предназначен за поддържане на най-деликатното и нежно място на лицето - околоочния контур. Гелът е предназначен за всяка възраст и сезон. Универсалността му се дължи на специално разработената му формула, съдържаща розова вода, кофеин, фитоекстрат от Див кестен и перли с витамин Е.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th July 2008, 14:34
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И по-скъпо ! Което съответно би оскъпило и продуктите, които в момента са на доста ниски цени. А и рекламният клип по телевизията не би могъл да ти отговори на конкретно зададен въпрос , jrp от друга страна...., ако е така любезен/а ..., може би...
В един друг форум дълго време консултанти от Талодерма помагаха на десетки дами със съвети и много внимание, докато в един миг он-лайн консултацията не секна ненадейно ...

Няма аз да съдя, доколко е редно да се прави безплатна реклама, но по-добре да е като тази явна, отколкото да се появява някакъв мним и мислещ се за изключително хитър потребител/ка, който така ..., между другото, започва да благославя някакъв продукт/марка, защото адски са му/й помогнали в борбата с целулита/акнето/стриите/наднорменото тегло и т.н....

Аз бях доволна от серията им против акне до един момент..., след това май не действаше, както преди и престанах да я ползвам... Доволна съм от разни други техни помади...

Та този крем по-добър ли е от околоочния гел/крем с ройбос?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th July 2008, 15:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo

Няма аз да съдя, доколко е редно да се прави безплатна реклама, но по-добре да е като тази явна, отколкото да се появява някакъв мним и мислещ се за изключително хитър потребител/ка, който така ..., между другото, започва да благославя някакъв продукт/марка, защото адски са му/й помогнали в борбата с целулита/акнето/стриите/наднорменото тегло и т.н....
Всъщност си абсолютно права 4е е по-добре рекламата да е явна,като тази отколкото някой потребител да по4не между другото да благославя даден продукт ей така, от нищото...Само не разбрах защо при положение 4е този пост наистина си зву4и като реклама?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2008, 15:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Monique, не разбрах, кое точно не си разбрала?

Човекът представя/рекламира нов продукт на Талодерма поради някаква причина....сантиментална ...или по-скоро комерсиална обвързаност с марката.... ..... Евентуално би бил склонен да даде повече инфо за споменатия продукт...., но това последното е само пожелателно и предположително от моя страна, т.е. не следва задължително от самото мнение ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2008, 22:17
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Предпочитам този вариант да чета , отколкото възхваляване на продукти от потребители - вижте сайта на J&D - какво сваляне на звезди е !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2008, 12:52
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Monique, аха, шон клар !


А иначе не jolifille, а jrp прави реклама, както се забелязва обаче, не особено успешна...( никакъв го/я няма.... )
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th July 2008, 11:08
jrp jrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Офф
хаха
Аз съвсем не схванах 4е нов 4овек се е вклю4ил в разговора...И се обърках, мислех, 4е това ненормални сте ми го писа jrp в отговор с това 4е я питах защо не пусне реклама по тв...
Здравейте,
Целта на съобщението е да ви информира и да ви даде възможност да
зададете вашите въпроси към произвотителя на продукта. Аз съм вашата връзка с екипа на Талодерма, който може да ви консултира.
Съвременният потребител е много информиран и знаещ, но винаги възникват определени, конкретни въпроси и фирмата ни много държи на връзката с потребителите.Относно упрека за безплатна реклама, мисля, че не е основателен. Използваме възможността, която ни дава форумът, докато нашият сайт се обновявя - чрез него потребителите ще могат да контактуват с нас и да имат възможност за постоянна връзка.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th July 2008, 20:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

За каква възраст е предназначен този околоочен крем ? И кои са му силните съставки ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th July 2008, 20:43
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз искам да попитам сайта ви докога ще се обновява???
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2008, 08:01
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Не съм ползвала ваши продукти, къде се продават?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НОВПРОДУКТНАТАЛОДЕРМАОКОЛООЧЕНГЕЛ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.