IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 24th June 2013, 09:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ние доста реални снимки си качвахме в едни момент, а и във фейсбука сме приятелки почти всички. Но да, определено не искам мои съграждани да гледат моите нови придобивки и да разбират проблемите ми, които споделям тук. Така че , айде ок, ще уважим дискретността ти. Ама аз все още си чакам инфото за упражненията за крака и дупе
Отговори с цитат
  #542  
Стар 24th June 2013, 15:17
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Пуф паф,малко ми се струваш воаЙор...което някакси не е честно!!!
Отговори с цитат
  #543  
Стар 24th June 2013, 15:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Еестествено,че е воайор,хаха.Ясно е като бял ден
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #544  
Стар 24th June 2013, 16:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Aaaaaaa това беше подлооо, вие сте хитруши добри сте ей, добре ме шахирахте с пешката , сега ако не покажа все едно си признавам, че съм воайор

Аз обаче добре ще ви го върна, ще се надробя на парчета и ще ви пускам по едно по едно да сглобявате пъзела или ще ви покажа тялото си по късно, първо ще ви покажа носягата си със него най впечатлявам

Ама как си набутах автогол на празна врата, puf4o добре те надиграха момче.

Сега следващият коментар ще ми е за тренировките, но все отлагам че искам да го направя със клипове, което ще ми трябва малко време, защото може някой да не знаят правилната техника на изпълнение.

Сега ако Инка ни покаже новият си бански поне на аватара ще ви разкажа една история със неочакван край, която бях обещал !
Отговори с цитат
  #545  
Стар 24th June 2013, 19:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аватарите не могат да се сменят от повече от месец. Пробвам почти всеки ден. С нетърпение очаквам лекцията ти и клипчетата, че наистина понякога се съмнявам дали някое упражнение го правя правилно. Много ти благодаря, Пуфпаф, за голямото внимание.
Отговори с цитат
  #546  
Стар 25th June 2013, 09:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.
Да ти кажа, никога не съм гледала пакетите на мъжете. Няма как да видя някой мъж, и колкото и ужасно много да ми харесва да ми се иска веднага да си легна с него. Ако не мога да си поговоря нормално с някой ... няма как да се стигне до секс. По-скоро може да се случи обратното - да си легна с някой, който ценя като човек. И това е в мой минус, де, ама това е друга тема.

Да, Шоки е писала за аватарите ... но не е само това ... не мога да си изтрия или сменя албума в една от темите ... вОоПще ... иска си поддръжка сайта, ама явно няма кой или кога ... даже първо мислех, че нещо компютърът ми не е у ред, да ама не.
Отговори с цитат
  #547  
Стар 25th June 2013, 10:27
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,днес съм в дилема да се пека ли по монокини или ДА
Само белезите ме притесняват,а минаха вече седем месеца от операцията.Сега не са незабележими,но са много прилични и точно в гънката.Може ли слънцето да ги прецака?
На гости съм на мама,а балкона предразполага един хубав плаж,почти като на морето
Отговори с цитат
  #548  
Стар 25th June 2013, 13:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Деска... аз ги пазих 1 година. Казват 6 месеца ма не им вЕрвам
Отговори с цитат
  #549  
Стар 25th June 2013, 13:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Момичета,днес съм в дилема да се пека ли по монокини или ДА
Само белезите ме притесняват,а минаха вече седем месеца от операцията.Сега не са незабележими,но са много прилични и точно в гънката.Може ли слънцето да ги прецака?
На гости съм на мама,а балкона предразполага един хубав плаж,почти като на морето
На мен ми каза док. една година да не ги пека нито на слънце нито на солариум.
Отговори с цитат
  #550  
Стар 25th June 2013, 14:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да ти кажа, никога не съм гледала пакетите на мъжете. Няма как да видя някой мъж, и колкото и ужасно много да ми харесва да ми се иска веднага да си легна с него. Ако не мога да си поговоря нормално с някой ... няма как да се стигне до секс. По-скоро може да се случи обратното - да си легна с някой, който ценя като човек. И това е в мой минус, де, ама това е друга тема.

Да, Шоки е писала за аватарите ... но не е само това ... не мога да си изтрия или сменя албума в една от темите ... вОоПще ... иска си поддръжка сайта, ама явно няма кой или кога ... даже първо мислех, че нещо компютърът ми не е у ред, да ама не.
Ехе Инче чак се изненадах, как от един бъзик отиде на такива сериозни приказки, то е ясно, че мъжете могат да си лягат със всяка една мацка и без да имат никакви чувства към нея, само заради секса, а при повечето жени не е така и това е нормално !

Шоки не знам за какво ми благодариш, по скоро аз трябва да ви благодаря на всички жени, че ви има, защото без вас светът щеше да е едно сиво и скучно място, вие осмисляте целият ни живот и без вас нямаше да има и най прекрасното нещо, а именно магията на любовта


Последно редактирано от Pufpaf : 25th June 2013 на 15:05
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:35.