IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 8th October 2017, 22:22
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Josefine, много е рано още, за да се притесняваш и да си правиш изводи. Носът ти тепърва има да спада. Нормално е да е задръстен и ще бъда така още известно време. Лигавицата ти е подута все още. По описанието ти разбирам, че не е имало много работа по носа ти, а само е премахната гърбица.

Аз на 11-ия ден след ревизията едвам си отварях устата, за да се храня и да си мия зъбите. Бях много подута и в следващите 3 месеца след операцията бях така и хората си мислиха, че съм си сложила ботокс. За носа ми никой нищо не е коментирал. Горната ми устна до скоро беше все едно с филър и това ми харесваше. Не че не си харесвам естествените устни, но ми харесваше и в подутия вариант. Ще се прибере и твоята и ще спаднат отоците в следващите месеци.
Това не става веднага, а трябва време. Не можех да се усмихвам широко и все още ме опъва кожата над устната и усмивката ми не е както преди. Надявам се да се оправи това. Почти 4 месеца потисках прозявките си като от скоро започнах да се прозявам и все още усещам напрежение. В първия месец от носа ми излизаха големи секрети и кори, беше все още подута лигавицата и съответно малко запушен и нямах обоняние, но се възвърна. За щастие засега нямам проблем с дишането както нямах и преди операциите, защото функционалността на този орган е най-важна. При мен проблемът е естетически, а не функционален.

Последно редактирано от sunflower21 : 10th October 2017 на 21:35
Отговори с цитат
 

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:17.