IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 27th September 2011, 14:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ох волю не волю ще трябва сама да се оправям. Нямам намерение да казвам на никого за операцията просто, за да си спестя лекциите колко не съм добре и т.н. а и ми се иска колкото е възможно по-дискретно да стане. За сега майка ми само знае, ама тя каквато си е притеснителна мисля да й кажа чак когато приключи операцията че вече всичко е свършило. Ох ще го мисля догодина.
Отговори с цитат
  #492  
Стар 27th September 2011, 15:43
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Маркова, с удоволствие бих дошла да стоя в болницата с теб. Изобщо няма да ме затрудни, напротив - бих се радвала да помогна. Да се опитваш с часове да станеш и да няма кой да ти помогне е ужасно.. Ще си взема една книжка и идвам, когато и да го решиш - предложението ми е съвсем сериозно!
Отговори с цитат
  #493  
Стар 27th September 2011, 15:48
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Е в тази болница няма ли кой да помага, няма ли сестри??
Аз дето бях в държавна, имаше сестра, която нон-стоп седи до теб (срещу 30 лева), а и другите дни постоянно помагат и те наглеждат...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #494  
Стар 27th September 2011, 15:58
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Сестрите от дневната смяна бяха много загрижени и мили. Аз излязох от операция вечерта, дойде сестра, която пое дежурството. Бях подвижна, разхождах се, ставах съвсем сама. Явно реши, че съм ок и ме остави да спя.
Аз съм се движила, защото съм била още в упойка, когато се застоях 2 часа на леглото вече не можех да помръдна. Имаше телефон, от който можех да я набера, но не можех да се протегна до масата, за да го стигна...
Може би аз съм я заблудила, защото когато тя беше при мен аз ставах без проблем.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 27th September 2011, 16:16
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

При мен сестрите бяха гола-вода. А и явно като видяха, че с мен има човек, решиха че ще си спестят малко работа. Дойдоха само веднъж през деня, защото майка ми ги извика по телефона да дойдат и да ми дадат нещо за повръщането. Искам да подчертая, че телефона в стаята беше доста далеч от леглото ми и ако се налагаше сама да ги викам, просто нямаше как да стане. Гадните подробности ще ви ги спестя.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 27th September 2011, 16:28
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Сестрите си бяха ок, помагаха ми.
Но при мене имаше усложнения, въпреки че нито повръщах, нито имах дренажи, нищо...
modelinda, иначе вървя по твоите стъпки с домашната обстановка. Моите домакини правят ремонт в момента и тук по цял ден има майстори, които ме гледат любопитно.
Те са високи хора и всичко им е нависоко и е голям проблем да си взема чаша, да взема кафето и прочие...Още на вторият ден си изобретих начин сама да ставам, хващам се с две ръце за бедрото и се надигам.

Циците обаче са ужасни! Два камъка, които започват от ключицата
Освен това имам бодежи в едната. Усещам имплантите доста ясно, сякаш съм със свръх стегнат сутиен, наблъскан с банели
Отговори с цитат
  #497  
Стар 27th September 2011, 18:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Колко време мина от операцията и при кого се оперира?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #498  
Стар 27th September 2011, 18:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от modelinda Виж мнението
Маркова, с удоволствие бих дошла да стоя в болницата с теб. Изобщо няма да ме затрудни, напротив - бих се радвала да помогна. Да се опитваш с часове да станеш и да няма кой да ти помогне е ужасно.. Ще си взема една книжка и идвам, когато и да го решиш - предложението ми е съвсем сериозно!
Скъпа, много ти благодаря за отзивчивостта. Аз се глася за операция след нова година, тогава ще събера парите. Абе ще се оправя със ставането някакси, но ще ми е приятно да се запознаем и изпием едно кафенце.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 27th September 2011, 19:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Циците обаче са ужасни! Два камъка, които започват от ключицата
Освен това имам бодежи в едната. Усещам имплантите доста ясно, сякаш съм със свръх стегнат сутиен, наблъскан с банели

Циците ще бъдат като 2 камъка поне около 30-40 дни (и след тези 40 дни няма като с магическа пръчка да омекнат, поне 3 месеца ще са необходими преди да започнеш да ги чувстваш като свои). След това постепенно ще започнат да се отпускат. Ефектът на свръх стегнатия сутиен идва от притискането на импланта от гръдния мускул и мускулът контрахира. За високото позициониране на имплантите може да има различни причини, това което със сигурност аз знам е, че височината на "джоба", където ще бъде импланта трябва да е съобразен с първоначалното разположение на ареолите, за да не хвръкнат зърната ти на врата или пък обратното - ако имплантът е по-високо да гледат надолу (пак в зависимост от това къде са били преди операцията).

Ластичната лента има и функцията да помогне за спадане на отоците (не толкова за смъкването на имплантите на долу). Ако все още не си купила лента, а ти е препоръчано да носиш такава бягай и купувай една!
Отговори с цитат
  #500  
Стар 27th September 2011, 21:13
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Не, зърната не гледат надолу, нито пък са прекалено вирнати. Циците са подути много в горната си част...не знам дали е нормално това, вероятно е, още са пресни.
Ластична лента не знам откъде да си набавя, тук в София. На аптеката до Пирогов имало, утре ще ходим да видя. Засега си вързах ластичен бинт.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.