IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Хранене при тренировки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 7th January 2011, 14:23
aminobg aminobg не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране Хранителен режим за тази тренировка

Moля да ме посъветвате какъв хранителен режим да си направя, като имате предвид тази тренировка и данните ми. Целта ми е да сваля мазнините от около 26% на 15% за около 3-4 месеца, като загубя максимално малко мускулна маса (или да я увелича в още по-добрия случай). Искаше ми се да опитам въглехидратна ротация, но не съм много ясно. Щом количеството въглехидрати се мени всеки ден, това означава ли, че калориите които трябва да приемам ще се менят или ще трябва да ги компенсирам от приемането на повече белтъчини? И ако се менят количеството на калории в какъв диапазон трябва да става? Също така тази тренировка подходяща ли е за въглехидратна ротация или е по-добре да избера НВД?
Искам да отбележа и, че по принцип когато се хвана здраво си отслабвам, но проблема е, че всеки път свалям много мускулна маса и след месец-два всичко започва от начало. Знам, че проблемът е в храненето...

Тренировка:
1 ден - 30 мин кардио на колело, корем, гърди, предна и средна част на рамо
2 ден - гръб, задна част на рамо, трапец
3 ден - 30 мин кардио на колело, крака
4 ден - всички части на рамото, трапец
5 ден - 30 мин кардио на колело, ръце
6 ден - почивка

От скоро тренирам раменете 2 пъти, защото са ми слаба част, засега не виждам кой знае какъв ефект.

Основните ми мерки са:
ръка: 42,5 см
талия: 96 см
ханш: 103 см
височина: 176 см
тегло: 88 кг
мазнини: 26,25%
Изчислих си калорийния баланс: 3029

Като хранителни добавки ще приемам основно креатин, глутамин, трибестан, протеин, витамини и ANIMAL CUTS
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th January 2011, 07:14
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

При този процент мазнини калориите не може да са 3000. Как си ги сметнал и можеш ли пак да ги сметнеш.
Като ги сметнеш правилно си махни едни 20 процента и това са ти необходимите за да сваляш без да губиш много мускул.
Също така на 4 дни прави един в който си ядеш без дефицит (нормалните калории).

Кардиото го сложи след силовата тренировка.
Иначе с тези добавки които си написал, ще запазиш мускула в по-голямата му част.
За самото хранене - не го мисли чак толкова - калориите са по-важни. По-скоро си яж балансирано 50-55 процента калории от въглехидрати - 25-30 от протеин и 15-20 от мазнини.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хранителенрежимзатазитренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:09.