IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th January 2007, 12:07
mayabg mayabg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 15
По подразбиране Ехо,

Това за храненето е добър въпросс,защото ние сме това,което ядем;всичко,което погълнем отива до всяка клетка на нашето тяло.Уж всички знаят това,а всъщност хората стават все по-дебели и по-болни.Аз тук съм писала за храненето и какво не трябва да се яде,но друг е въпросът кой ще ме послуша.Не мога с няколко думи да ти обясня моята философия на хранене и живот,но ти трябва да си изработиш твоя философия и твой здравословен начин на живот.На първо време научи как функционира тялото,почети физиология,по-специално за метаболизма на мазнини,протеини и въглехидрати.Прочети"Сила за живот",почисти тялото си с глад ,докато излязат всички боклуци,и след това започни нов живот.Пожелавам ти успех и пиши как върви.Чао.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th January 2007, 18:50
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Аз съм я чела "Сила на живот", но преди години.
Приятелят ми ми беше обиснявал за целулита, че ако искам да го махна, тем подобните му разни кремчета били дрън дрън и глупости, че съм трябвало да спра определени храни и напитки и .... такивати му неща ... вече не помня с подробности
А инък сега се храня по някакъв подобен начин ... накратко казана, за закуска ям плодове, към обяд ям моркови, на обяд ям някаква посна манджа със зеле или салата, ако ми се дояде нещо за следобедна закуска-плод; прясно или кисело мляко; и за вечеря само белтъчини пак със някакъв зеленчук. И гадното е че съм постоянно гладна. Но като гледам в общи линии си хапвам по 4-5 пъти на ден в някакви омерени количества .... И най-важното е че съм решила да спра да ям сладко, е с изключение на по една лъжичка мед към овесените ядки, когато ги ям. И се надявам на бройката тренировки дето я правя да успея да се орелефя до началото на лятото (т.е. до края на юни). Инък си ми е голям зор в момента. Като не ям сладко, като се смила бързо храната и аз съм все гладна и това малко ме изнервя. Но ми се иска да си създам докато е време правилни хранителни навици и т.н. да не дрънкам повече
Хехе и да добавя, че може би по-нататък, като посвикна малко, ще си включа и един ден в който ще ям само плодове, но да свикнем първо с първия тормоз 40 дена и ако го издържа и не го наруша може да ме похвалите, хе-хе
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th January 2007, 13:46
mayabg mayabg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 15
По подразбиране Eho,

Подходът ти е правилен,но трябва да внимаваш какво ядеш,защото различните храни изискват различно време за преработка.Плодовият ден можеш веднага да го включиш,няма да навреди.Аз правя по 20 дни на плодове и чай;правила съм и 14 дни-няма нищо страшно.Мед можеш да си ядеш и повече.Тренирай си поне 6 пъти седмично и не вземай добавки,дето те карат да задържаш водя/креатин например или протеини,дето ще ти правят киселини и пак ще задържаш вода/.След време ще имаш красиво тяло и всички усилия ще са си заслужавали.Хич да не т пука,че докато трътлите се тъпчат с боклуци и пушат цигари,ти тренираш.После те ще се пукат от завист ,а ти ще си стройна и красива и хората ще се обръщат след теб.Разбира се,най-важното е здравето,не суетата.Със здраве и пиши.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th January 2007, 15:49
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

повече бозичка и секс и няма страшно..
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th January 2007, 19:15
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

На теб помага ли ти бозата и секса???
Мен от много секс ми се подува понякога корема и после не мога да тренирам, хаха .... пък от бозата ми се повдига, отдавна не ям банички и не пия боза, не държа особенно да имам големи цици, предпочитам да имам малко повече акъл в главата хахаха
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd March 2007, 10:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

mayabg, заинтригува ме!!! В "Сила за живот" пише ли за прочистване на тялото чрез клизми
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аминокиселинизазапазваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.