IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd November 2006, 16:51
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Не глобализирам и нищо не съм объркал. Изказването ти е напълно погрешно и невярно, съответно е глупост. И най - умните хора говорят глупости, ако не са наясно с нещата, не се обиждай .
Мускулната маса, пак повтарям е НЕВЪЗМОЖНО да се превърне в мазнини. Обратното също е невъзможно.
И под невъзможно имам предвид точно това - по никакъв начин и при никакви обстоятелства едното не може да се превърне в другото.
сериозно се върни на зад и чети какво си писал. ако някой новобранец те чете ще се чуди какви си ги нанизал.
хайде прочети малко каква е главната цел за ходене на фитнес, ама според теб май става и с лежане и като се върна да си си изпуълнил домашното.
защото ставш смешен в очите и на глупаците
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd November 2006, 18:45
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Не глобализирам и нищо не съм объркал. Изказването ти е напълно погрешно и невярно, съответно е глупост. И най - умните хора говорят глупости, ако не са наясно с нещата, не се обиждай .
Мускулната маса, пак повтарям е НЕВЪЗМОЖНО да се превърне в мазнини. Обратното също е невъзможно.
И под невъзможно имам предвид точно това - по никакъв начин и при никакви обстоятелства едното не може да се превърне в другото.
сериозно се върни на зад и чети какво си писал. ако някой новобранец те чете ще се чуди какви си ги нанизал.
хайде прочети малко каква е главната цел за ходене на фитнес, ама според теб май става и с лежане и като се върна да си си изпуълнил домашното.
защото ставш смешен в очите и на глупаците
Няма нужда нищо да препрочитам, имам идеална памет все още, но на теб няма да ти навреди, ако вникнеш в това, което съм написал и се опиташ да го разбереш, вместо да правиш дребнави заяждания.
Всичко което съм казал по - горе е вярно и съм се изразил достатъчно ясно, че даже и новобранците да го схванат и разберат. Мускулите НЕ стават на мазнини и мазнини не стават на мускули! По - ясно от това няма как да го кажа. Ти кое точно от това не разбра?
Съвета ти да прочета за фитнеса, ще го взема за шега, най - малкото защото тренирам от десетина години, и голяма част от тях съм прекарал в четене на литература по темата. Но явно за теб не са достатъчни
Айде като начало виж какво е мускулна маса (търсене за "muscle fiber" в Гугъл върши работа) и какво мазнини (строеж и състав на мастната клетка) и каква е разликата между тях и после се върни да ми обясняваш кой е смешен, става ли?
Ако успееш да намериш начин да превърнеш едното в другото, може и Нобелова награда да поручиш
Чао засега и приятен уикенд
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd November 2006, 21:11
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
в другото, може и Нобелова награда да поручиш
Чао засега и приятен уикенд
да я поРъчам или да я поЛуча? защото не знам да е възможно първото
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th November 2006, 11:33
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
в другото, може и Нобелова награда да поручиш
Чао засега и приятен уикенд
да я поРъчам или да я поЛуча? защото не знам да е възможно първото
Получиш. Извинявам се, техническа грешка, на БДС двете букви са една до друга, а аз пиша много бързо и не винаги гледам
А за другото, да разбирам ли, че нямаш повече забележки?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th November 2006, 13:09
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Получиш. Извинявам се, техническа грешка, на БДС двете букви са една до друга, а аз пиша много бързо и не винаги гледам
А за другото, да разбирам ли, че нямаш повече забележки?
имам ама е мнго писане и ще се вкл. отново ама по късно следобед
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th November 2006, 15:40
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Не мога да разбера защо някои съфорумци винаги го извъртат на кавга чак ме е страх да напиша мнение да не ме набие някой.Ама все пак ще напиша Та по въпроса на harmaqni аз мисля,че ако си направила някаква фитнес форма дори да ти се е наложило да прекъснеш за известно време усилията ти не са били напразни,защото тренираното тяло много по-бързо отново влиза във форма когато възобновиш тренировките.Така че не се отчайвай,направи си програма,съобразена със заетостта ти(ако промяна в ежедневието ти е причина за прекъсването,а не някакъв здравословен проблем)и ще видиш много бързи резултати.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th November 2006, 21:44
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

да и аз забелязвам,че в този форум много често стават разни спореве ,които се превръщат направо в кавги\\защото е нормално да има спорове и всеки да има различно мнение,което да отстоява\\,но понякога и мен ме е страх да се вклюича направо
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th November 2006, 22:00
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Аиде и аз да се включа в темата.От доста време не съм писал тук и съжелявам , че ще трябва да заемам страна в спор , ам кво да направя 8)
TedyK , мазнините не ставата на мускули. Изненадах се като тръгна да спориш , защото до сега съм бил съгласен с доста твои мнения.Сега няма как да ти дръпна една зашеметяваща реч , но ще се опитам да те накарам да помислиш по въпроса:
Ако мазнините се превръщаха в мускули ,защо тогава боди билдърите (визирам всеки активвен спортист) ще тренират за маса и в даден период , ще си правят цикъл за изчистване , релефене ??
По твоята логика чистенето би било излишно поради простата причина , че по време на периода за ММ мазнините са станали на мускули.
П.П. Не че като вдигаш изцяло за ММ мазнините няма да се поисчистят ама все пак...
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th November 2006, 09:39
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
...TedyK , мазнините не ставата на мускули. Изненадах се като тръгна да спориш , защото до сега съм бил съгласен с доста твои мнения....
BoXko, не ме четеш рожбо. къде точно видя че мазнините се превръщат на мускули? то в това няма и грам логика.
колегата по горе обясняваше едва ли не че след като натрупаш дадена мускулна маса можеш спокойно да си спреш тренировките защото опасност от поява на мазнинки няма никаква и мускулите си стоят такива каквито си ги оставил.

хайде прочети отново цялата тема от край до край въпреки че аз съм се отказала да давам идеи за съвети. всеки си устоява и вярва в това което иска, а аз "спасител в ръжта" няма да се явявам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th November 2006, 09:42
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки.
Ето я и грешката трябва да е написано така:
"Когато спреш тренировките е нормално да се омазниш"

П.П. Даже и това иска още малко допълнения
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасъмсилнаслаба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:19.