IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th November 2009, 15:23
Elvira Elvira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране Удължаване на мигли

Здравейте, занимавам се с удължаване на мигли, живях и работих в САЩ и там започнах да се занимавам с това. Искам да ви кажа за предимствата да носите индивидуални мигли екстеншъни. Няма да има нужда да си гримирате очите сутрин и да се дегримирате вечер, с тези мигли може да се къпете, да плувате и да правите упражнения без никакви притеснения, ще изглеждате еднакво добре сутрин, вечер, в басейна на плажа, винаги неотразими. Те са перфектни за специални случаи или просто за всеки ден. Миглите ви ще изглеждат по-дълги, по-гъсти и по-лъскави, лепят се една по една, използвам хирургическо лепило, което по никакъв начин няма да навреди на естествените ви мигли. Изглеждат и на усещане са съвсем естествени. Процедурата на поставяне отнема около два часа в зависимост от гъстотата на вашите мигли, след което ако искате да ги поддържате се допълват на две седмици, тъй като цикъла на растеж на естествените ви мигли е от 60 до 90 дена, през този период вашите мигли натурално падат на интервали и биват заменени с нови мигли. Ако се интересувате и имате въпроси ще се радвам да ви отговоря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th November 2009, 00:06
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

А колко траят екстеншъните? И те ли до 3 месеца, когато се обновяват нашите? Може ли някакви снимки, ако имаш- да видим, плс? И ценичка
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2009, 00:10
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

http://dimastyle.com/face-lashes.php
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th November 2009, 00:11
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Еlvira,кажи някакви цени при теб.....
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th November 2009, 08:00
Elvira Elvira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Eкстеншъните може да ги носите колкото си искате, поддържайки ги на две седмици, тогава се слагат екстеншъни на новоизраслите мигли и ако някъде има паднали. Имам клиентки, които ги носят от Януари месец, аз самата сам ги носила с месеци.
Незнам защо не мога да кача снимки...
Цените са за първоначално поставяне 110лв, една поддръжка е 85лв, но ако си предплатите първоначалното поставяне с една поддръжка е 180лв и после има пакети от поддръжки 3 за 225лв и 6 за 420лв. Това са възможно най-ниските цени, коитом ога да предложа, по принцип би трябвало да взимам много повече, но се опитвам да го направя по достъпно, много е красиво[/img]
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2009, 12:00
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Значи, ако правилно съм разбрала, първият месец ще дам 110 + 170лв. за поддръжка, а ако не избера пакетното разплащане, всеки месец ще ми излиза по 170лв., което примерно за 10 месеца ще са някакви си 1810лв. Добре, че работиш със занижени цени.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th November 2009, 12:36
Elvira Elvira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Gia, първия месец излиза 180лв, тази услуга е нещо като да имаш чанта на Баленциага или Долче Габана, много е разхубавяващо и си струва парите за който може да си го позволи.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th November 2009, 13:09
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Elvira, тук освен до възможности, става дума и за здрав разум, недей така Поне за мен, не е рационално, вместо да си купя от Бюти Зоун мигли от естествен косъм за 15 лв. + лепило от козметичката ми за още няколко, че ми се разлепяха. А за сравняване на висша мода на чантички с мигли, ми се струва неуместно. Че то най-дългата коса с поставяне няма на такава цена. Но може пък някой да се навие.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th November 2009, 13:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

В Дима стил са 100лв....поддръжката не знам колко е...Не са от най -евтините Елвира..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th December 2009, 20:25
Аватара на aliz
aliz aliz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elvira
Eкстеншъните може да ги носите колкото си искате, поддържайки ги на две седмици, тогава се слагат екстеншъни на новоизраслите мигли и ако някъде има паднали. Имам клиентки, които ги носят от Януари месец, аз самата сам ги носила с месеци.
Незнам защо не мога да кача снимки...
Цените са за първоначално поставяне 110лв, една поддръжка е 85лв, но ако си предплатите първоначалното поставяне с една поддръжка е 180лв и после има пакети от поддръжки 3 за 225лв и 6 за 420лв. Това са възможно най-ниските цени, коитом ога да предложа, по принцип би трябвало да взимам много повече, но се опитвам да го направя по достъпно, много е красиво
Ами не само от Януари месец ще ги носят, ами ще трябва да си ги носят вечно, защото ефекта след свалянето им е такъв, че по-добре да нямаш огледало пред себе си(може да поискаш и косите да си оскубеш ), казвам го от личен опит !!!!!! Да дадеш тези пари за да не приличаш на човек след това си е подигравка с себе си !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удължаваненамигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.