IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2011, 13:48
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране Пластична хирургия за релефно тяло при мъжете

Здравейте,
Това е една изцяло нова тема във форума или поне аз лично не прочетах нещо относно имплантите при мъжете тук. (не че има мъж,който би си признал) В България за сега май не е много разпространен този метод за тунинговане на мъжкото тяло, така че да изглежда досущ като Аполон без натрупани години във фитнеса и поглъщането на огромно количество добавки. Мнозина ще си кажат "Айде бе, я си ходи да блъскаш във фитнеса" , е да то хубаво ма аз например не съм от хората, които ще изпуснат една трета от живота си, за да го прекарат във фитнеса... пък си и обичам да си хапвам глезотийки разни...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2011, 00:57
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
Здравейте,
пък си и обичам да си хапвам глезотийки разни...
Според мен тази "метод" е за хора които се поддържат, но на някои места са ощетени природно.
Например прасец или гърди, просто част от тялото която не се влияе от тренировки.
Ти мислиш че ще те тунинговат цялостно ли ? .... НикогаШ ! Най-много две три зони, но пак ще си личи отпуснатото тяло.
Иначе пък, много приятно ше изглеждаш - дебел с шкембе и за украса върху шкембето плочки
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2011, 02:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам защо се дърпаш от тренировки, аз пък завиждам на мъжете, че не им трябва много зор (поне не колкото на жените) за да направят прилично тяло. Въобще не става въпрос за 1/3 от живота ти, освен ако не си се заел да ставаш проф атлет. Друг е въпроса, че хората киснат по залите, щото си намират лафче и няма кво друго да правят..(като мен )

Иначе тези импланти са наистина за усилено трениращи и то културисти, най-вече за прасците. На нетрениращ биха стоели гротескно, както Мисссс каза.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2011, 08:33
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Аз си тренирам имам стегнато тяло но просто нямам достатъчно време и нерви за да направя това което искам да бъде, а и не си падам по това да пия добавки за да се напомпат мускулите, както искам да изглеждат. Ходя два пъти седмично на тренировки, но явно нещо не се получава. Доколкото гледах по чуждите сайтове, както и едно интервю с д-р Стоянов, се слагат импланти на гърди бицепс, структурира се корема и евентуално ако ти липсват прасци..,. По клиповете и снимките "Преди" и "След" изглеждаше доста обещаващо,а и след това можеш отново да си тренираш нормално. Въпроса е, че разбрах, че има такива мъже, които са се подлагали на тази операция в България.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2011, 09:24
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

споко ве

само 30% от жените си падат по мускулести мъже...

няма файда да се напиняш за плочки
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2011, 09:30
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Ха Ха вярно си е ма да ти кажа аз искам като се погледна в огледалото аз да си се харесвам то другите неща са си чиста химия.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2011, 09:33
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

не те знам колко тренираш, кво целиш и т.н.

но обикновено нещата, дето на пръв поглед изглеждат лесни и бързи

се оказва, че не са такива

-> повече повторения, по-големи тежести.. това е начина
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2011, 09:41
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Абе и ти си прав, ма шом са го измислили хората, значи има защо. Иначе на жените щяха да им дават да пият боза наведени напред- значително по евтино и безболезнено. Все още не съм на 100% сигурен дали ще се подложа на тази процедура, но ако се реша със сигурност ще кача някоя друга снимка с резултата.
Все пак в повечето страни това вече е една нормална процедура както в момента е нормално за жените.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2011, 09:48
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

жените са в безизходица, нема как да им пораснат циците, ако не се оперират

докато ти можеш да си напомпиш тялото с труд и пот, ляля..
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2011, 10:00
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

http://4.bp.blogspot.com/_SRGq8o8W5N.../Male+Pecs.jpg Ето ти един линк към снимка преди и след операцията, за която говоря.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пластичнахирургиязарелефнотялопримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.