IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th January 2012, 18:04
maria_1985g maria_1985g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 8
По подразбиране Подмяна на PIP при Тонев

Здравейте!

Аз съм с PIP от 3 години, оперирана при Тонев. От самото начало понякога чувствам дискомфорт и леко ме обиват, но сериозни проблеми не съм имала. Сега мисля да ги сменя. Има ли други като мен, които са решили същото и искам да попитам пак ли ще се доверите на него? А какво мислите за това, че почти всички останали хирурзи предлагат на пациентките им доста по-ниски цени, а Тонев иска 2000 Евро? И отделно другите предлагат избор на импланти, а той само един вид. Чувствам се леко прецакана. А вие??? Моля споделете мнение.
Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2012, 09:28
sugar baby sugar baby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

До колкото знам, д-р Тонев предпочита да работи с фирми, които дават реални гаранции за имплантите си и затова неможе да ти предложи разнообразие.
Видя се, какво става с измислени гаранции като на ПИП
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2012, 12:03
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sugar baby Виж мнението
До колкото знам, д-р Тонев предпочита да работи с фирми, които дават реални гаранции за имплантите си и затова неможе да ти предложи разнообразие.
Видя се, какво става с измислени гаранции като на ПИП
А коя марка предлага Тонев при смяна на ПИП-ки ?

Аз се сещам за поне две квалитетни фирми, които предлагат надеждни импланти, но ми е интересно кои според него са с "реалните гаранции" ?

И какво значи "реални гаранции" ? И ПИП бяха реални, а сега къде са гарантите ?

Точно този скандал показа, че няма никакви гаранции за нищо ! Остава ни да се надяваме, че в другите фирми работят по-съвестни специалисти!

И всъщност, ако Тонев смята, че само една фирма дава реални гаранции, това значи ли, че работи само с нейните продукти...или тях ги предлага на ПИП-ките, а за останалите има и "нереални" ?

Извинявам се за тона, но точно този доктор набута най-много ПИП-ки, а сега се ослушва като на*кан !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2012, 14:06
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1775072562 Да, има набутани ПИПки. Новата френската фирма BIP(brain implant polisilicon), ще корегира дефектите на PIP. Без BIP "Пълна промяна" не може да има. Ще разчитаме на успешна трансформация на ПИПки в БИПки. Някой ден и в ЧИПки. С надеждата животът им да стане по-смислен, по-лек и по-безавариен.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd February 2012, 14:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1775072562 Да, има набутани ПИПки. Новата френската фирма BIP(brain implant polisilicon), ще корегира дефектите на PIP. Без BIP "Пълна промяна" не може да има. Ще разчитаме на успешна трансформация на ПИПки в БИПки. Някой ден и в ЧИПки. С надеждата животът им да стане по-смислен, по-лек и по-безавариен.
Ба*и колко си остроумен!
Имам чувство за хумор, но не и що се касае до здравето. Още по-малко, когато се подиграваш на единствена страна, която няма вина в тази ситуация.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd February 2012, 14:45
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Погрешно ме разбра. Написах го, защото именно здравето е безценно. Мислиш, че нямам здравословни проблеми навлечени по единствена причина собствен идиотизъм.? Имам,имам. И какво? Да оскимтя света? Напротив,правя си ташак със собственоръчно натворените ми и вредни глупости, така че take it easy.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd February 2012, 15:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тонев обяви ли вече цена за подмяната (явно) и с какви импланти сменя? Той затова ли само с ПИП работеше - щото даваха реални гаранции (направих си труда и емотка да потърся).
А Иначе цената от 2000 Е е почти като на другите, но височка ми се струва за при него (да ме прощава - с тия записвания на часове в клиника под наем, чакане и т.н. процедури, ако не ги е сменил от едно време).
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd February 2012, 16:22
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аз се порових в сайта му, нищо не пише, освен че подмяната на ПИП е 2000 евро. Ето :
http://www.doctortonev.com/drtonev/i...id=125&lang=bg

Попаднах на едно негово интервю за ПИП. Важно е да се подчертае че е от 2010 година. Сега, след новите разкрития, звучи доста интересно бих казала. Чудя се защо си го държи и не го сваля, след като се излага още повече ?!

http://www.doctortonev.com/drtonev/i...id=125&lang=bg

Цените му са доста височки ! МакГан анатомични са 7200, а аз платих малко повече при Тепавичарова, която е светлинни години пред него....СПОРЕД МЕН

Последно редактирано от миссссс 335 : 2nd February 2012 на 16:26
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd February 2012, 17:55
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Така е, ако не свали летвата ще отшуми бързо.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd February 2012, 21:57
sugar baby sugar baby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Леле, колко страсти се появиха!
Извинете ме, но исках само да помогна на Maria_1985g, kaто я наведа на мисълта как да се ориентира, така че един ден да не се чувства пак 'леко прецакана'.
И за да съм по-ясна, ще ви кажа, че според мен (и не само) реални са гаранциите, когато фирмата открито го обявява пред потребителите (обикновено в официалния си сайт) и така се поема отговорността. Измислените гаранции според мен се измислят обикновено от някой заинтересован на местна почва, без официален ангажимент на производителя. В този смисъл PIP никога не са давали официални гаранции.

Последно редактирано от sugar baby : 3rd February 2012 на 08:25
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
pip, tonev

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПодмянанаприТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.