IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th February 2011, 23:17
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neizvesten
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
циганите, също са родени в България и също смятат тази страна за своя родина
В случая бих казал да изгоним всички лоши хора които разграбват и рушат България,без значение дали са мисиулмани,цигани или българи.
А къде да ги изгоним?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th February 2011, 23:29
neizvesten neizvesten не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
Нима бягството е решение на проблема?!Можеби!!! А ако всички избягаме в чужбина...........? Какво би станало ?!
Това че сте избягали,не значи че сте решили проблема Exclamation
Проблема не се корени в държавата,а в нас.Ако имате желание,едва ли ще ви дърпат към дъното разни фашисти и комунисти-чували ли сте приказката за неволята???!
Точно при мен този номер няма да мине! Не ме познаваш, но аз съм човек, който има волята да промени света. За това точно преди да замина една година работих в сверата на политиката, защото варвах, че млади и амбициозни хора биха могли да променат нещичко... Еми всеки който е бил в тези л***а ще ти каже, че ако работиш в българската политика или трябва да се нагодиш към корупционните схеми, или системата сама ще те изхвърли. Българската политика е един добре печелещ бизнес. Винаги е била, винаги ще бъде.
Че проблема е в българите - така е. Намаме традиции в демокрацията и капитализма, лепнали сме само етикетите, докато съдържанието си е чист КОМУНИЗЪМ!

Пред цял живот борене с вятърни мелници и нормален живот, следвайки мечтите си, ти какво би избрал? Честно?

Сам човек революция не прави..........НЕ те обвинявам специално теб че си избягала........А мисълта на всички"аз изчезвам,оправяите се"

А комунизма мисля че е мн изкривен като сравнение сред всички.Комонизма всъщност е нещо което обединява хората,с цел по добър живот,подобно на ЕС. Но подобно на днешните оправници и тогавашните провалиха всичко(с всичките забрани,премълчавания и най вече с чревоогодничевството си).
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th February 2011, 23:34
neizvesten neizvesten не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от neizvesten
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
циганите, също са родени в България и също смятат тази страна за своя родина
В случая бих казал да изгоним всички лоши хора които разграбват и рушат България,без значение дали са мисиулмани,цигани или българи.
А къде да ги изгоним?
Сори,моя грешка

Аз лично бих ги затворил в трудови лагери(ако имах власт),за да има някаква полза от тях.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th February 2011, 23:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="Nells"]
Цитирай:
ако работиш в българската политика или трябва да се нагодиш към корупционните схеми, или системата сама ще те изхвърли. Българската политика е един добре печелещ бизнес. Винаги е била, винаги ще бъде.Пред цял живот борене с вятърни мелници и нормален живот, следвайки мечтите си, ти какво би избрал? Честно?
Избирам нормален живот,вятърните мелници са за лудите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th February 2011, 23:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
работих в сверата на политиката
Първо, извинявам се за грешката!

Второ, цялата тази тема събужда един гняв в мен, който с години съм се опитвала да гася и минимализирам.


Цитирай:
Аз лично бих ги затворил в трудови лагери(ако имах власт),за да има някаква полза от тях.
Извинявай, но ти изобщо чуваш ли се?
Ако утре в Европарламента решат, че затварят българите и ромънците в трудови лагери, за да имат поне някаква полза от тях??

Разбираш ли, че за западно европееца ти, като българин, си това, което ти определяш като циганин?
Ако някой те лиши от правото ти на образование, на разплод, НА ИЗБОР!! как би се почувствал?

Единственото решение според мен е интеграцията. Образованието, равния старт. С такива драстични мерки като лагери не се постига нищо, освен катастрофа. Историята го е доказала..
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th February 2011, 23:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Комонизма всъщност е нещо което обединява хората,с цел по добър живот,подобно на ЕС.


Да, определено това е главната цел на комунизма!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th February 2011, 23:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neizvesten
Аз лично бих ги затворил в трудови лагери(ако имах власт),за да има някаква полза от тях.
аааааааааааааааааааааааха хаххахахаааа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th February 2011, 23:58
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

няма как да стане тая работа

европа иска демокрация, българия трябва да и я даде

а и да ти кажа честно, историята помни и други хора с амбиции, сходни с твоите, та не са отбелязали особено сериозен успех
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th February 2011, 00:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
няма как да стане тая работа

европа иска демокрация, българия трябва да и я даде

а и да ти кажа честно, историята помни и други хора с амбиции, сходни с твоите, та не са отбелязали особено сериозен успех
България да стане приятно място за живеене никога не ми е било лична амбиция, а мечта. Личните ми амбиции са къде къде по-осъществими за щастие..

А тази поговорка, че сама лястовица пролет не прави е поредното оправдание на мързеливия и инертен българин, който гласува за Доган и РЗС срещу 50 лв на ръка.
Истинския човек сам си прави пролет. Дори ако му се налага да имигрира.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th February 2011, 00:12
neizvesten neizvesten не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
няма как да стане тая работа

европа иска демокрация, българия трябва да и я даде

а и да ти кажа честно, историята помни и други хора с амбиции, сходни с твоите, та не са отбелязали особено сериозен успех
Демокрацията е създадена от гърците:
1. Само ед. Форма на обществено-политическа организация, която се основава на равни права на гражданите в управлението; народовластие.
2. Демократичен принцип на устройство на колектив или общество.
прил. демократически, демократическа, демократическо, мн. демократически.
НЕ казвам че трябва да се затворят противниците на управлението,а противниците на хората.Разбирате ме погрешно...Явно не знете историята за истинските трудови лагери и Белене по времето на соц управлението.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОбичателиБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.