IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st December 2010, 00:09
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

в маркс и спенсър, като размери не са нещо кой-знае кво, но всички дрехи са им доста големи
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st December 2011, 17:16
Gerganka Gerganka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 1
Smile Moda

Za vsichki dami koito imat zatrudneniq da si namerqt tochniq razmer az preporuchvam tozi sait www.golemirazmeri.com ili na mqsto v magazina koito se namira na:
гр.София
бул.Ломско шосе 84 i na telefon 0897443452 za poveche informaciq
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th December 2012, 11:56
mama bibi mama bibi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Магазин за макси дами има в Дианабад, на бул. Никола Габровски 18 - срещу басейна Диана до 15-та поликлиника. Стоките са български и на добри цени.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th January 2013, 13:41
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Кенсол имат до 52 размер.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th February 2017, 08:43
Nikolina78 Nikolina78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 1
По подразбиране Елегантни облекла за по-едри жени

Здравейте! Желая да споделя моя личен опит относно онлайн шопинга! Само искам да отворя една скоба, аз съм макси дама и за мен откриването на правилното като вид и размер облекло бе изключително трудно(само да уточня че търсения размер в моя случай бе 3ХЛ, опитайте да познаете колко време съм се тормозила). Няма смисъл да обяснавам как безброй пъти ми се е случвало да вляза в магазин за дрехи и продавачката: Като за Вас ли? Безброй пъти по магазини съм си съсипвала нервите - харесвам си някоя дреха и в 80% от случайте не мога да намеря моя размер, а когато си поръчам онлайн естественно имам право да пробвам и тогава да реша дали да я взема, което е страхотно. Според мен онлайн пазаруването е необходимост, чрез която човек може само да спечели . Нека ви препоръчам изпитано от мен място за пазаруване http://www.maximarket.bg/ Дано съм била полезна.

Последно редактирано от Nikolina78 : 2nd May 2017 на 11:02
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st March 2017, 08:33
Zlatcheto Zlatcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 2
Smile Елегантни облекла за по-едри жени

Здравейте! Относно следването на модните тенденций и съчетаването на финасовите си възможности на мен лично винаги ми е било много трудно, защото аз съм офис макси дама и за мен откриването на подходящото като вид и размер облекло бе кошмар... Но всичко за мен се промени, когато открих http://www.maximarket.bg/, там успях да открия всичко от което имах нужда. Дано съм била полезна на някой, като мен.

Последно редактирано от Zlatcheto : 2nd May 2017 на 11:03
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st March 2017, 22:39
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

В града, в който живее майка ми няма много магазини за дрехи. Затова е доста трудно да намерим хубави дрехи, с които да изглежда добре. Тя е по-пълничка и дрехите, които предлагат за такива хора на повечето места изглеждат като парцали. Наскоро открихме този сайт https://prestigefashion.bg/damska-moda/ , радвам се, че там има всякакви размери и цените не са скъпи. Поръчваме на воля и решихме проблема веднъж завинаги.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Елегантниоблеклазапоедрижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.