IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Виж резултатите на анкетата: ЗА или ПРОТИВ мъжа да присъства на раждането?
ЗА 58 52,73%
ПРОТИВ 52 47,27%
Гласували: 110. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15th February 2007, 15:51
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

аз не бих желала мъжът ми да присъства, а и доколкото го познавам, едва ли би се навил на подобно нещо
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th February 2007, 16:57
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Аз съм твърдо За, ако той го иска. Предполагам, че и мъжете ако тръгнат да раждат няма да са прекрасна гледка...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th February 2007, 18:22
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз съм "ЗА" (също така и приятеля ми, попитах го по принцип как мисли и той каза че би искал да присъства на раждането на детето му). Смятам че мъжа трябва да участва пълноценно в нещата които се случват с жена му и децата му, без значение какви са те. Съгласна съм с това че за мъжкия пол раждането е доста по-стресиращо стресиращо нещо от колкото за нас, но все пак следователно за него когато види малкото бебче колкото и зле изглеждащо да е, той ще изпита и доса неописуеми емоции (хубави). За сексуалната гледна точка, приемам че не е много приятно да видиш красивата си женичка в тази ситуация, но едни достатъчно сериозни един към друг хора, рано или късно ще трябва да се видят и в наи-ужасните си ситуации. Все пак ако не му се нрави, после как ще му се понрави да сменя памперсите (на съпруга на кака ми му се наложи 2 пъти да смени памперса на второто си дете, и двата пъти ги сложи на обратно )
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th February 2007, 18:36
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Твърдо ПРОТИВ. След две деца смея да го кажа. След едно нормално и едно цезарово. И наистина много жени им се пукат капилярите на очите по време на раждане, защото никой не им обяснява какво да правят. И от горчивия ми опит знам, че колкото и смели да са мъжете, колкото и да са луди по децата и жените си, по-добре да изчакат пред вратата на родилната зала...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th February 2007, 21:05
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

Аз също съм против,защото когато аз влязох да раждам,въпреки,че бях подготвена с това какво ще ми се случи,се наложи да мина от едната в другата предродилна и видях точно как изглежда показването на главичката и искам да ви кажа,че се стресирах меко казано.Представям си мъжът ми да види това........
Като усещане не е кой знае какво(или вече съм забравила),но гледката не е от най-хубавите
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th February 2007, 21:11
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Естественно че да все едно да питаш за или против пуйката на коледната трапеза
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th February 2007, 08:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Все пак ако не му се нрави, после как ще му се понрави да сменя памперсите
едното няма нищо общо с другото
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th February 2007, 11:04
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

С моя сме се разбрали .че ще сме заедно в родилната зала сигурна съм ,че каквото и да види няма да го травмира по никакъв начин, вече съм го вкарвала с мен в операционна ,железен е
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th February 2007, 11:17
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Аз съм против. За мен това е интимен момент и предпочитам да си го изживея сама. На секциото си бях сама и ни най малко не съм се притеснявала, че мъжът ми не е до мен. Даже напротив, бях много спокойна
Против съм и комерсиализането на раждането, примерно качване на снимки или видео в интернет, раждане на живо в предавания и т.н. Вярно е, че е велик и незабравим момент, но за мен е нещо лично и интимно и не би ми било приятно да ме зяпат всички.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th February 2007, 11:19
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз родих със секцио, мъжът ми присъства, беше доста смешно, все едно той раждаше, през цялото време му виках "спокойно, спокойно" Иначе той беше до главата ми, отпред един параван скриваше корема и единственото, което и двамата видяхме и чухме беше звук като тапа от шампанско и хоп - бебе. Питаха го дали иска да пререже пъпната връв и Е ТЕ ТУКА той даде абсолютно фира Изведоха го почти с влачене Но след това каза, че усещането е незабравимо...Кво ли имаше предвид...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВмъжадаприсъстванараждането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:37.