IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Виж резултатите на анкетата: ЗА или ПРОТИВ мъжа да присъства на раждането?
ЗА 58 52,73%
ПРОТИВ 52 47,27%
Гласували: 110. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 16th February 2007, 11:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За издържането на гледката, аз съм абсолютно сигурна, че моя ще я издържи, обаче сега пък аз почнах да се замислям, дали искам.
Ако имам нормална бременност, която позволява раждане във вода, по всяка вероятност ще искам да присъства, за да има на кой да мрънкам
Ако пък не, май ще клоня към секцио, а там вече не ми трябва.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 15th March 2007, 16:53
silverlady silverlady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте, аз не съм раждала до сега, но често казано, предпочитам мъже ми де не присъства на раждането, по няколко причини.
Първо, едва ли ще съм в положение, в което ще съм особено привлекателна и, освен стреса от самото раждане, ще се появи и притеснението дали ще ме възприема по същия начин както преди.
И второ - да си го кажем направо - мъжете са с много по-слаба психика от нас-йените и може би е по-добре да останат в неведение за някои неща. И не на последно място- ако той се панира и пренесе допълнително натоварване в обстановката, или ако се наложи да се оказва на него първа помощ??
Мястото на мъжете със сигурност не е там в този момент, по-добре да си изчакат пред вратата и да ни подкрепят морално.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 20th March 2007, 09:52
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Аз не искам мъжа ми да присъства.Ако е до мен в този момент аз самата ще се притеснявам повече и няма да съм спокойна ,защото ще мисля за него.А и наиситна не искам да ме вижда в тази светлина.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th March 2007, 16:03
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Абсолютно против съм! Не бих желала да се травмира милия,апък и аз съм го чела това(както Aset каза),че при някой мъже се отразява после на секса.Айде моля ви се да не разваляме хавата
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd March 2007, 13:24
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Да ви кажа пък при мен как беше: със сегашният ми приятел се запознахме в деня на раждането на детето ми и по стечение на обстоятелствата присъства почти на цялото раждане. беше семеен и имаше 2 деца, но беше потресен от това което се случваше с мен. много години по-късно станахме добри приятели, но той дълго време не можеше да си помисли да бъде интимен с мен, поради това което беше изживял тогава. сега по никакъв начин не мога да го склоня да имаме дете и мисля, че за това донякъде е виновен "онзи момент", към който стана случайно съпричастен. аз съм ПРОТИВ, защото смятам, че мъжете го преживяват по по-различен начин от жените.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd March 2007, 15:45
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Да ви кажа пък при мен как беше: със сегашният ми приятел се запознахме в деня на раждането на детето ми и по стечение на обстоятелствата присъства почти на цялото раждане. беше семеен и имаше 2 деца, но беше потресен от това което се случваше с мен. много години по-късно станахме добри приятели, но той дълго време не можеше да си помисли да бъде интимен с мен, поради това което беше изживял тогава. сега по никакъв начин не мога да го склоня да имаме дете и мисля, че за това донякъде е виновен "онзи момент", към който стана случайно съпричастен. аз съм ПРОТИВ, защото смятам, че мъжете го преживяват по по-различен начин от жените.
Абсолютно !!!
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd March 2007, 17:27
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

И аз съм против мъжа ми да присъства! Просто това не е мъжка работа, дет са вика)
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26th March 2007, 13:09
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
О, в никакъв случай не искам да ми гледа "карантиите" Embarassed Smile , твърдо ПРОТИВ.

Подкрепям. Има толкова други неща полезни и необходими неща за които са ни необходими, не им трябва и това.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 9th April 2007, 22:27
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране

аз пък съм "ЗА",имам 2 деца -с първото се мъчих сама като грешен дявол ,с второто той беше с мен през цялто време,само в момента на излизането бебето излезе и като го извадиха пак влезе в стаята.аз се чувствах много по спокойна с него-морално и психически или както искате там го кажете и второ много повече ме уважава като стана свидетел на адсите болки на които бях подложена заради неговото дете.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th April 2007, 09:28
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
.... заради неговото дете.
Извинявай че се намесвам, но това дете не е ли и твое? В крайна сметка една двойка сама решава дали и кога иска да има деца. Ако едно дете е планирано не мисля че трябва да се говори за аборт. И не мисля че е трудно да се планира това кога да си имаш дете - в днешно време има много средства за предпазване от нежелана бременност 8)
Аз като цяло съм против аборта. Против това съм някой да си направи кефа без да мисли и после да си убие детето. Против аботра съм когато се прави заради безрасъдството на някои хора.
Може да се съглася на такова нещо единствено ако се случи нещо и се окаже че детето би се родило с увреждания - както примерно при прекарване на шарка от майката по време на бременност и това е прекалено опасно за плода. За съжаление в такива случай почти не зависи от нас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВмъжадаприсъстванараждането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.