IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 29th December 2009, 14:45
sramejlivko sramejlivko не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 273
По подразбиране

Грозната, защото знае, че скоро няма да е огрее пак и се раздава до край.
А красивата знае, че под път и над път има кой да я ... във всеки един момент, и затова не се отдава толкова много ..
Отговори с цитат
  #212  
Стар 29th December 2009, 14:48
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

sramejlivko, по тая логика, така като те гледам си симпатяга, значи правиш кофти секс, а?
Отговори с цитат
  #213  
Стар 29th December 2009, 14:48
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Мацета, има и жени, които се сковават в компанията на красив мъж и в стремежа си да му се докажат - го губят. Просто му стават безинтересни.

За мен лично поведението ми не се променя от това, колко е красива жената с която съм. Аз съм си такъв, какъвто съм. Ако имаме за какво да говорим, общи теми и интереси, никаква грижа.

Скоро бях на една среща с изключително красива съфорумка. Накрая на вечерта, тя ми каза, че не е могла да вземе думата от мен и то май си беше точно така. Другото което разбрах е, че и е била изключително приятна компанията ми, чувствала се супер конфортно и още в първите дни след нова година, ще повторим

За по интимните отношения с такава жена, мога да кажа че много мъже проявяват често ненужна и необоснована ревност към красивата жена, нещо, което вече наистина си обеснявам с комплексиран мъж, който е неуверен във възможностите си, да задържи такава жена до себе си. Аз слава богу, съм опериран от чувството - болезнена ревност!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #214  
Стар 29th December 2009, 14:51
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sramejlivko
Грозната, защото знае, че скоро няма да е огрее пак и се раздава до край.
А красивата знае, че под път и над път има кой да я ... във всеки един момент, и затова не се отдава толкова много ..
Ето мислите,че красавицата го прави под път и над път. Точно за това ставаше дума. За тая предубеденост спрямо красивата жена.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #215  
Стар 29th December 2009, 14:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Цитирай:
Първоначално написано от sramejlivko
Грозната, защото знае, че скоро няма да е огрее пак и се раздава до край.
А красивата знае, че под път и над път има кой да я ... във всеки един момент, и затова не се отдава толкова много ..
Ето мислите,че красавицата го прави под път и над път. Точно за товя ставаше дума. За тая предубеденост спрямо красивата жена.
Ех, как не четеш, Стеф красавицата само знаела, че може да го прави под и над ......., а не че го прави
Отговори с цитат
  #216  
Стар 29th December 2009, 14:57
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Красавицата знае,че може и не се старае.А от там и ревността спрямо нея и липсата на доверие. Не се отдава е писал.....
И логично,да си мислят,че няма да е само тяхна,затова предпочитат по-семплата жена.
Не стига,че не се старае,ами и доверие да и нямаш.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #217  
Стар 29th December 2009, 14:59
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Това е митология разбира се. Познавам красиви жени с голям проблем с намирането на качествен партньор - грижа, която по грозничката жена - няма!

Знаете ли колко съм се дразнел от следния факт! Имам една колежка, разведена. В това няма нищо ненормално. Но ненормалното е, че всички мъже си мислят, че тя е много на зор за секс и се убиват да се предлагат и не търпят възражения.

А тя си има човек за тази работа, само че не го афишира и секс, ама въобще не и липсва но е ужасно да гледаш в бара или в ресторанта как постоянно я налитат. Е това и аз не го разбирам!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #218  
Стар 29th December 2009, 15:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Много мъже се страхуват да бъдат с красивата жена.Самите те не се отпускат,в желанието си да и се доказват и да и доставят удоволствие на нея.Преставайки да мислят за своя кеф.Смятат,че красивата жена едва ли не има много повече изисквания в секса и трудно могат да я задоволят,само защото е красавица.Затова нещата не стават понякога.В един момент излиза,че на красавицата и костват доста повече усилия,доказвайки че въпреки красотата си,не е студена,а е страстна и отдадена,както другите жени.
Това важи не само за секса.Понякога мъжете не смеят да се доближат до една хубава жена мислейки я за надута и високомерна,и едва ли не не са на нейното ниво.В повечето случаи се оказва че визията лъже и жената се оказва едно мило и добродушно създание :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 29th December 2009, 15:01
sramejlivko sramejlivko не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 273
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
sramejlivko, по тая логика, така като те гледам си симпатяга, значи правиш кофти секс, а?
Това което го написах ми го каза един таксиджия.. водихме разговор докато ме караше към един купон. И като се замислих в думите му е доста прав.. Но е относително това мое мнение, защото тук не става въпрос за секс при връзка.. А секс за 1 нощ или секс накупон - нещо такова.
Защото аз може да съм грозен или красив.Да приемем че съм грозен.Но жената която е до мен ме смята за изключително красив, и съм такъв в нейните очи.. Така, че... всичко е мотана работа.
Но според мен на повечето жени им липсва фантазия.. Или просто при мен е в изобилие..
Един случай се сещам.. момичето ме закача с пръстчета по гърдите, заиграе се със зърната после мине по корема, ханша, пусне леко нокти, после пъхне 1 пръстче под боксерките, после ръката пак нагоре, после всички пръсти, после уж без да иска закачи любовната писалка. И усещането беше страхотно, да очакваш всеки момент да го грабне и айдее, но не трябва да прекалява с времето в което ще се закача.. И накрая като го грабна и имах чуството че ще експлоадирам - получи се страхотно, но тя се спря не била готова ..цц
В този случай е страхотно, но без да се спира де... Има си фантазия има всичко.
А другия път нито се закачаше нищо, напрао бръкна и го хвана и... съвсем различно е усещането .. нямаше закачки макачки, и накрая пак се отказа. Но аз не и давам зор, като е готова тогаа
Отговори с цитат
  #220  
Стар 29th December 2009, 15:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И друго! Стабилната и уверена жена, сама избира мъжът с който ще прекара ноща
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: койправиподобърсекскрасиватаилигрознатажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:03.