IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 2nd April 2013, 09:42
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Попитах,защото отдавна вече не се пазя,но понякога след по-голямо натоварване и носене на дребния си усещам гърдите като натъртени,т.е. по-твърди и болезнени,а отделно и когато малкия се гушка все още ми е леко некомфортно.На какво ли се дължи това?
А аз когато носех малкият,не усещах нищо.Сега когато е на шест години пак го вдигам понякога,но пак нищо.Може би нещо хормонално...знам ли.Щом ги чувстваш болезнени...Или лошо направен джоб който при съкрашаване натиска инпланта..Само можем да гадаем.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #232  
Стар 2nd April 2013, 09:50
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Не мила,не е от тренировките!Аз не съм тренирала изобщо средни и долни гърди.Вдигах малко и много леко за горни от наклонена лежанка,но горният пекторалис не натоварва инпланта.Просто лошо свършена работа.
Иначе то благодаря за пожеланията.
Уникални гърди, мила Само положителни емоции да ти носят! Благодаря ти много и за помощта
Отговори с цитат
  #233  
Стар 2nd April 2013, 09:52
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Момичета, благодаря ви ! И аз си ги харесвам много.
Дано да нямам никакви проблеми и да им се радвам и от тук нататък !
Перфектен бюст, мила
Отговори с цитат
  #234  
Стар 2nd April 2013, 10:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Попитах,защото отдавна вече не се пазя,но понякога след по-голямо натоварване и носене на дребния си усещам гърдите като натъртени,т.е. по-твърди и болезнени,а отделно и когато малкия се гушка все още ми е леко некомфортно.На какво ли се дължи това?
Нормално е да чувстваш това. Все още си прясна. Аз съм на вече повече от година и пак имам известни дискомфорти. Не мога да си гушкам детето както преди - да го притискам. И при тренировка от време на време усещам напрежение в дясната гърда.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 2nd April 2013, 10:44
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Шоки,успокояваш ме ,че почвам пак да се филмирам.
Преди няколко дни малкия щеше да падне на глава от високо.Нали се сещаш,че въобще не помислих за циците и директно го хванах буквално на два сантиметра от пода и след няколко минути почна да ме опъва под дясната мишница/при по-големия имплант/ и така няколко дни вече
А големия син го гушнах онзи ден,а той ме "натири":"О,гадно е!Много са ти странно твърди!"
Отговори с цитат
  #236  
Стар 2nd April 2013, 10:51
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Шоки,успокояваш ме ,че почвам пак да се филмирам.
Преди няколко дни малкия щеше да падне на глава от високо.Нали се сещаш,че въобще не помислих за циците и директно го хванах буквално на два сантиметра от пода и след няколко минути почна да ме опъва под дясната мишница/при по-големия имплант/ и така няколко дни вече
А големия син го гушнах онзи ден,а той ме "натири":"О,гадно е!Много са ти странно твърди!"
важно е таткото да си ги харесва и да им се кефи
Отговори с цитат
  #237  
Стар 2nd April 2013, 10:55
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
важно е таткото да си ги харесва и да им се кефи
О,да!!!Той ги харесва много,ама е и внимателен в радостта си,че ако ги прецака ще има бой
Отговори с цитат
  #238  
Стар 2nd April 2013, 11:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Към петия месец ще ти заомекват както трябва. Мен и сега, като се обърна да спя на дясно и се поотпусна повече започва да ме подпира. И съм забелязала, че когато правя коремни преси https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater ей по този начин почва дясната гърда да ме стяга (незнам дали се отваря линка че нещо с прикачването на линкове тук хич ме не бива). Вече и лицевите опори ги правя с колене опрени на земята иначе ми е дискомфортно в гърдите.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 2nd April 2013, 11:15
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Валента, разкошни! А и колко ти пасват само!!! Пу-пу! Много, много здраве, радост и самочувствие да ти носят!

Направо ще взема да родя и аз накрая и да ги сменям моите миниатюрни СиСета! Пак ме е треснала няква депресия и бягам от огледалата в къщи, като дявол от тамян!

Деска, нормално е! Не се панирай
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #240  
Стар 2nd April 2013, 11:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Към петия месец ще ти заомекват както трябва. Мен и сега, като се обърна да спя на дясно и се поотпусна повече започва да ме подпира. И съм забелязала, че когато правя коремни преси https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater ей по този начин почва дясната гърда да ме стяга (незнам дали се отваря линка че нещо с прикачването на линкове тук хич ме не бива). Вече и лицевите опори ги правя с колене опрени на земята иначе ми е дискомфортно в гърдите.
При същото упражнение и аз изпитвам дискомфорт в гърдите. Просто защото хвата на лоста предполага натоварване на долни гръдни мускули.

Аз преди месец почнах да тренирам гърди, и то защото почнах да работя с треньор. На собствена глава не бих. Въпреки, че един мъж няма идея какво е усещането за имплант в гърдите.. И аз имам дискомфорт, понякога спирам и тайничко си ги оглеждам да не са мръднали...
Общо взето всички сме на един хал - при натоварване има усещания, но на мен ми се струва, че и без импланти, ако рязко натоварим гърдите, пак ще има неприятни сигнали. Просто тогава няма да им обърнем внимание

Валента, прекрасен резултат! Много успешна корекция! И размера и формата! Със здраве!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:26.