IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 6th October 2013, 12:20
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

И само последно - защо реши, че някаква виртуална подкрепа би ме направила по-уверена да ти отговоря? Точно тук всеки може да напише всичко и това да остане без никакви последствия. Реалния и виртуалния свят са две различни неща. Не ти отговорих, защото реших, че или е написано на шега или е написано от някой злонамерен и комплексиран човечец и ми е под нивото да отговарям ако е така... И какво имам да губя или да спечеля ако ти отговоря, та да мишкувам и да си трайкам?
Отговори с цитат
  #682  
Стар 6th October 2013, 12:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Габи има една приказка - "Не се опитвай да спориш с идиот, защото това означава да паднеш на неговото ниво, където той ще те победи с повече опит".
Не мога да разбера чий го дири една пълна лейка при кухите лейки ....
Габи, хубаво си се ориентирала към Стоянов. Той има много точно око, повтарям го за хиляден път. Можеш да му се довериш абсолютно на преценката. Пиши след като ти мине консултацията при него.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 6th October 2013, 16:06
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Д-р Стоянов ми обясни, че няма значение подгръдната обиколка за избора на имплант, моята е 80см, но нямам собствена жлеза и анатомията ми не позволява голям кубик, едва се съгласи за 455сс.
Момичета, стискайте палци, утре към 10.30 ще ми свалят превръзките и за първи път ще си ги видя, дано всичко е ок, "опакована" си ги харесвам много
Отговори с цитат
  #684  
Стар 6th October 2013, 17:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стискам палци и ще чакам веднага да ни напишеш как си.
Отговори с цитат
  #685  
Стар 6th October 2013, 17:52
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

За съжаление моята консултация при Стоянов е чак на 14-ти октомври и дотогава само някви предположения мога да си правя без никакъв смисъл. А и от първи път знам, че предпочитат да слагат по-малък кубик. Изглежда гръдния кош ми е широк щом Тепавичарова каза максимум 400 но с висок профил. Тя малко нереална ще дойде - да дойда с 4000 лв за имплантите и тогава щяла да ме мери ахахх. Казах и да ме мери сега, няма да идвам по сто пъти и тя каза ок. Държа се много добре, но почти нищо не може да разбереш от нея-дава ти кръгли и анатомични и да си избираш, дава ти 350 и 375 и ми взе 350 и каза 375 е ок. И аз и казах-това ще стои много по-малко под мускула, а тя-няма такова нещо, същото ще си е.
Отговори с цитат
  #686  
Стар 6th October 2013, 17:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Между 350 и 375 разликата е ню-ню, така че е била права. Освен кубиците голямо значение имат параметрите на имплантите.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 6th October 2013, 18:19
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Еми странно ми се стори един доктор да няма категорично мнение-да си избирам кръгли или анатомични, и ако искам 400 трябвало да са висок профил, че тогава се побирам в 13.5 диаметър. А кръглите среден профил 375 били с диаметър 13. Каза, че обиколкота щяла да ми е 105 и ми било достатъчно според нея. Мислех, че всеки случей си има точното решение, а не аз да си избирам. И накрая я питах каква марка поне ще са и тя - Ментор, ако искам с 1000 лв по-евтини са Политех май някакви, но били от скоро и не ги познавала толкова добре.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 6th October 2013, 18:22
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Ако може Тунинг да ми каже как може да погледна нейни снимки, ще съм и много благодарна. Всъщност снимките на всеки опериран от Стоянов ще са ми от полза.
Отговори с цитат
  #689  
Стар 6th October 2013, 18:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Тя малко нереална ще дойде - да дойда с 4000 лв за имплантите и тогава щяла да ме мери ахахх.
Ей туй нещо вече ми се струва грозно. Мисля, че не те е взела и на сериозно заради това, че не си й дала тези пари. Аз съм при Стоянов, но няма нужда да ти изпращам снимки , защото моите са малки. Иначе отидох при него и просто му обясних какво искам и той избра размера имплант. Преди това аз бях решила да са кръгли и нисък профил и той каза, че става при мен идеално. Нито ме е пазарил да плащам предварително операцията , нито е искал някаква сигурност от моя страна, че той ще е доктора.
Отговори с цитат
  #690  
Стар 6th October 2013, 18:50
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Eми сега като чета темите за Тепавичарова, само на едно момиче е сложила 450 кубика, но надмускулно, точно по същия начин-отишла е без парите и я е изнудила едва ли не. Тя всъщност си ме измери доста сериозно и ми е отделила написаното с уговорката да и занеса парите допълнително. Но може би на мен ми се е видяло несериозно да ходя с парите, та да ме мери и затова не съм го отразила ако ми го е казала - еми аз за какво тогава ги давам тия 50 лв за преглед!?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:02.