IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 28th April 2016, 07:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Уелее не ме шашкайте така, аз тичам като КОН и трябва да продължавам така, вече съм 59 кг добре де, дамите с по-големи кубици как спортуват?

ОФФТОПИК-> тялото.бг много често се прецаква, имате ли някакъв заобиколен начин да влизате във форума?
Ами слагаш два спортни сутиена един върху друг и можеш да правиш каквото си искаш. Виж сега, ако тичаш когато ти падне (както аз правя - по улиците, щото все бързам) тогава ще е по-сложно да си винаги така екипирана. Е, това да ти е проблема, ще го измислиш някак си.
Не знам за заобиколен начин ... не съм и търсила, де.
Отговори с цитат
  #882  
Стар 1st May 2016, 22:49
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

ani_inna Първо, Христос Възкресе ! Да сме живи и здрави и ние, и всички дами тук! Не мога да се включа от доста време. Благодаря, дори не ми беше хрумвало за два един върху друг- благодарско! Когато ми кажат от клиниката какво са решили, ще разправям. Аз сега се сещам, че изобщо не съм говорила да ми намали ареолите, да не са асиметрични, но предполагам след като заплащам допълнително за интервенция през ареолата това ще го коригира Заякова? Принципно съм съобразителна, но с оглед на изникналите въпроси след консултацията се чувствам доста ограничена
Отговори с цитат
  #883  
Стар 2nd May 2016, 08:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Воистина возкресе! Здраве и спокойствие! Другото ще си го нагласим някак си.
Отговори с цитат
  #884  
Стар 3rd May 2016, 14:59
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Само така, Ани
Отговори с цитат
  #885  
Стар 4th May 2016, 15:16
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Arrow

Дами, моля за помощ. Преди говорихме за диаметър на гърди и т.н , обади ми се преди малко Доц. Д-р Заякова, много съм доволна- спряхме се на 445 кубика, натрел, ултра висок профил ,защото иначе щяло да се вижда очертанието на импланта. Едната ми гърда е с диаметър 11, 5 , другата 13,4 см. В другата ще сложи 420 кубика на Натрел. много съм доволна. Ще работи през ареолата и каза,че минимална разлика щяло да има, с мое съгласие можело да се наложи и вертикален разрез и хоризонтален на по-голямта гърда за уеднаквяване. На Натрел това са размерите :
TRX420 TSX420 420 gms Diameter 12.0 cm (cm) Projection 5.9 cm
TRX445 TSX445 445 gms Diameter 12.25 cm Projection 6.0 cm

Моля, по-опитните дами тук да се включат- дали да рискувам с допълнителния разрез или ако не съм доволна ре-операция. Мисля да й дам зелена светлина. Мерси ! Има го и в друга тема, но съм доста активна. Някой беше дал следната връзка/сравнение м/у имплантите Ментор~12,5 6,3 =590сс
Мотива~12,5 6,3 =590сс
Натрел ~12,5 6,2 =470сс софт тач
Натрел ~12,5 6,3=540сс твърди
Евроселикон~12,5 6,4=550сс

Аз сега като съм C чашка, коя ли стана?
Отговори с цитат
  #886  
Стар 5th May 2016, 14:05
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране Има ли накой от вас с 500сс...

Здравейте, предстой ми операция при др Динев и той е категоричен че трябва да сложи 500сс..моля някой минал по този път да даде съвет защото съм доста притеснена от размера и резултатът. Взех мнения от др Пеев и др Георгиев и всичките три си противоречаха. Спрях се на импланти Ментор..има ли някой от вас с тази марка. Ще се радвам за вашите съвети..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.