IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th October 2007, 21:54
Livy-Ann Livy-Ann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 9
По подразбиране

забравих да кажа-колко дълго ще ги носиш зависи от проблема,щом са ти дали такъв срок явно не е толкова страшно.И да не ти пука кой кво щял да каже,нали посе ти ще си "страхотна усмивка",аз лично не съм чувала подмятания по мой адрес,въпреки че ги носих толкова дълго
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th October 2007, 11:12
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

твърдо съм ЗА брекетите
3-ти месец ги нося и вече виждам резултати така че Рико действай е недей да му мислиш повече защото само ти губиш от цялата работа
бтв: да кажа че съм на 21 и изобщо не се притеснявам че ги нося даже напротив - радвам се
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th October 2007, 11:44
shiva58 shiva58 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Кажете нещо за Даймън системата . Има ли някой такива брекети?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22nd October 2007, 21:16
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз съм на 19,нося брекетите почти година,смея да кажа,че съм готина,имам ринопластика,след 3 седмици ми предстои поставянето на силиконови импланти и ИЗОБЩО не ме е срам от брекетите ми.Скоро се върнах от САЩ и там брекетите са изключително модерни и между другото са много скъпи.цените варират от 5000-6000$ до главозамайващите 11 000-12 000$.не съм сбъркала с нулите,това са цените,но там наистина държат на зъбите.

Имам сестра на 12,която се опитва да носи апаратче,но тези железа са направо мъка за децата.Скоро и тя ще слага брекети.Така че не се чудете,лечението не е дълго зависи от сложността.И пак казвам че нито е срамно.Биха се подигравали само напросветлените...и тези които не знаят за какво става въпрос
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd October 2007, 08:44
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
Аз съм на 19,нося брекетите почти година,смея да кажа,че съм готина,имам ринопластика,след 3 седмици ми предстои поставянето на силиконови импланти
Не, че искам да давам съвет или нещо такова. Но защо толкова рано ще си слагаш силиконови импланти????? Все пак си едва на 19!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd October 2007, 10:35
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Напълно съм наясно,че е малко рано,но нямам намерение да живея още 5-6 години примерно докато родя или повече и да прекарам това време в бутане на подплънки и избиране на официални дрехи с гол гръб и без никакво деколте.Ти дори си доста мила,в една друга тема така ме упрекна някой си,беше написано нещо от сорта-ти си млада и трябва да впечатляваш с красотата си,а не с постиженията на пластичната хирургия.Само че аз не исках да живея с комплакси,че не си харесвам носа и ела да видиш след това колко се промених,не само на външен вид,но приятели са ми казвали,че съм станала по-добра към хората,просто защото се чувствам добре...не знам даже как да го обясня.А за силикона нека да съм жива и здрава и като родя ще го подменя,след години,но дотогава ще съм млада ама и много секси.И не приемам мнението като упрек
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: корекциянакводапрая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.