IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4261  
Стар 23rd August 2017, 08:06
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Привет момичета, знам, че е много индивидуално, но кога горе-долу ви спаднаха отоците и кога поизбледняха сининте? Днес ми е 6 ден от операцията и под лявата гърда все още имам синина. Общо взето там, където обикновено е банелът на сутиена.
А, и колко време носихте лентата? Вече не мога да дишам от нея...
Отговори с цитат
  #4262  
Стар 15th September 2017, 10:24
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте!

От много години ви чета и ето че дойде и моя ред да пиша.

На 11.09 ми беше операцията, вече ми е 4-ти ден, болките са по-скоро като силна мускулна треска и успявам за по час-два да поспя настрани от 3-тия ден.

Нося ластична лента, защото левият имплант е малко по-нагоре, вследствие на което зърната ми не са еднакви - лявото е по-надолу.
Пред годините тук съм виждала хиляди въпроси, научих много неща, но сега смятам да задам същите тъй като опре до теб самия колкото и да си подплатен с информация имаш едни малки (може би неоснователни) страхове "Дали пък точно при мен няма да се случи точно обратното?".

Та, има ли вероятност имплантът да не се смъкне дори и с ластичната лента или ако се смъкне зърната да не се изравнят? С хирурга ми комуникирам постоянно по вайбър, по негово мнение той вижда разлика всеки ден и няма да се наложи нова операция, а търпение и задължително носене на лента до 20-тия ден поне.

Друго ще е обаче ако и "колежки" ме успокоят.

Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #4263  
Стар 15th September 2017, 16:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

ОММММММММММММММММММММММММ ... не се филмирай. Много е рано да имаш притеснения. Минали са само 4 дни от операцията...
Отговори с цитат
  #4264  
Стар 15th September 2017, 16:43
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Здравей! Благодаря за отговора.

Не бих ги нарекла точно притеснения, просто си подпитвам профилактично Иначе гледам да се заредя с търпение и едва дочаквам да минат поне 2-3 месеца за да ги видя без синини и отоци и с по-отпусната кожа.
Отговори с цитат
  #4265  
Стар 16th September 2017, 12:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Синините и отоците ще минат бързо, отпускането на кожата може да отнеме и повече от 2-3 месеца... търпение!
Отговори с цитат
  #4266  
Стар 16th September 2017, 12:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране


Честито! Гледай да не се гледаш много-много. Търпение му е майката!

Еее, Лил, как си? (Станахме за разцелуване, особено дет се засякохме така - по едно и също време. )
Отговори с цитат
  #4267  
Стар 16th September 2017, 15:30
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ви!

И аз се опитвам да не ги гледам, че тази разлика в зърната ме тормози много и се обезкуражавам.
Отговори с цитат
  #4268  
Стар 17th September 2017, 14:56
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета, тези от вас, които са носили ластична лента - усещахте ли пронизващи болки от вътрешната част на гърдите? Все едно ми отлепят тъканите, не мога да издържа с нея повече от час, а понякога и толкова ми е доста трудно, затова често я махам за по 15 минути тъй като не мога да изтърпя.

Днес специално ми е особено смотано, дойде ми до гуша от болки и недоспиване, като затворник съм в нас и въобще не се чувствам добре.

Последно редактирано от Pilar : 23rd September 2017 на 19:53
Отговори с цитат
  #4269  
Стар 18th September 2017, 09:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

ЦУНКИ ГУНКИ ИНЧЕ!!!
Отговори с цитат
  #4270  
Стар 18th September 2017, 09:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За лентата и болките нищо не мога да кажа, защото не съм носила лента... по спомен от това, което са писали други момичета знам, че е доста некомфортно. Пробвай да я слагаш върху тениска, а не на голо (поне няма да протрива)

Колкото до реването... реви си на воля щот така се отпушваш емоционално, но наистина е много много рано още да мислиш за корекции и реоперации. Я дай снимки да видим наистина ли е толкова зле положението..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:01.