IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 28th December 2008, 14:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
да желаеш работата да бъде свършена максимално добре спрямо твоята анатомия, и не мисля,че това желание зависи от познанията...
Зависи разбира се, нали аз определям каква форма искам, дали да са като на Камелия или не, примерно; колко да са големи - също...Мога да се съглася с това,което ми е препоръчано от док, но...решението си е мое, тъй като и тялото и парите също са си мои От тази гледна точка имам големи изисквания, което неминуемо води до големи очаквания...Съвсем отделно нещо е дали те са изпълними (това не го коментирахме в изречението на Карамела...)
  #1712  
Стар 28th December 2008, 14:40
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

колкото повече знаеш изискванията стават по големи....но и колебанията относно рисковете...макар и без много знания но със натрупан 6 месечен опит....ако можех да върна времето месец преди интервенцията бих променила много неща
  #1713  
Стар 28th December 2008, 14:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
колкото повече знаеш изискванията стават по големи....но и колебанията относно рисковете...макар и без много знания но със натрупан 6 месечен опит....ако можех да върна времето месец преди интервенцията бих променила много неща
знанията само малко ти помагат да разбереш как по-точно да получиш това,което искаш и озобщо дали е възможно това,което искаш, но въпреки това, докато не преминеш през изпитанието всичко си остава само ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ, за което винаги може да се окаже,че не си бил прав и би променил ако можеш.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1714  
Стар 28th December 2008, 14:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

След всичко казано дотук, мога да обобщя,че хич няма да ти е лесно, Теда, да вземеш решение, независимо дали говорим за изискванията, очакванията или познанията ти... Просто става все по-трудно, с това поне се надявам, че си съгласна
  #1715  
Стар 28th December 2008, 14:58
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

На мен лично това системно ровене и проучване, ми беше САМО от полза, и естественно вдигна критериите ми, както пише Гуен, НО нито за миг от толкова информация не съм се разколебала.
Така че не съм съгласна, че колкото повече се ровиш и научаваш , толкова повече се колебаеш.

Просто затвърдих позицията си отностно желаната визия.
  #1716  
Стар 28th December 2008, 15:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
След всичко казано дотук, мога да обобщя,че хич няма да ти е лесно, Теда, да вземеш решение, независимо дали говорим за изискванията, очакванията или познанията ти... Просто става все по-трудно, с това поне се надявам, че си съгласна
фактът,че досега не съм го направила, е достатъчно показателен за това дали съм съгласна..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1717  
Стар 28th December 2008, 15:45
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Yoli, извади аватар
да, и аз забелязах, поздравления, за което, Йоли!! Грехота е да си криете красотите, бе момичета!!!!
Благодаря ви момичета!Ама в деиствителност е са такива красоти каквито са на снимката(поне за мен)Така като съм ги притиснала изглеждат като бомби като каза Бобето,а иначе са си като крушки
__________________
395cc PIP
  #1718  
Стар 2nd January 2009, 13:25
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Здравеите
Да споделя какво ми се случи..вчера излизах да си купя рокля за нова година и отивам в един магазин ..меря си аз една рокля и продъвачката ми каза,че съм имала красиво направени изкуствени гърди..и така се заприказвахме че тя си ги била сложила подмускулно при СЕРДЕВ ! Моля ви се ако не знаете че тои сега убеждава пациентките си че е наи-безопалстия и наи красивия метод са имплантите с физиологичен разтвор.Това било сега наи-модерното сега,според нея де.Ядосваше се че и били много естесвени и наистина си бяха такива.Бяха и доста твърди и не ми харесаха въобще..Ама така де сега мръсника СЕРДЕВ слага наи модерните импланти с физиологичен разтвор
__________________
390/405 надмускулно
  #1719  
Стар 2nd January 2009, 14:23
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Живеем в България и още не сме се научили да си търсим правата по съдебен път... Затова някои мошеници са си повярвали и си живеят живота безпроблемно и ненаказано...
  #1720  
Стар 3rd January 2009, 09:14
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Живеем в България и още не сме се научили да си търсим правата по съдебен път... Затова някои мошеници са си повярвали и си живеят живота безпроблемно и ненаказано...
Съг;асна съм с теб на 100% с теб
__________________
390/405 надмускулно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:23.