IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th April 2009, 08:34
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

демили,аз и друг път съм ти писала,за велата...при мен нищто не се стана
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th April 2009, 13:59
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Беатрис и Мария999, защо не споделите къде сте си правили Велата? Ние с Демили сме много доволни, а при вас не е сработило...аз преди месеци поразпитах как в възможно да има разлика, при положение че се работи с еднакви апарати и се оказа, че ако времето на обработка на един участък е смалено (сещате се защо, да ви вземат повече пари за по-малко работа) и не се чистят ежедневно филтрите и не се сменят, когато индикаторът покаже, главите (накрайниците) на апарата, ефекта изобщо не е същия (нещо като разликата да ти направят истински дълбок масаж или само да те погладят).
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th April 2009, 14:09
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Да, и на мен ми е странно. Аз ако направя 3 курса по 12 процедури както Мария сигурно ще изчезна имайки в предвид, че миналата година след като приключих курса от 12 процедури можех да си свалям дънките без да ги разкопчавам. Сега пак почнах да се велосвам, но общо взето правя само поддръжка.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th April 2009, 17:11
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

Първата ми процедура беше тук в есте клиник на стоянов,след това продължих в Испания.Съмнява ме да е имало кой знае каква голяма разлика в апаратите,да не кажа този в испания да е по добър , но резултата беше минимален , почти никакъв....
__________________
Когато фактите говорят,и Боговете мълчат
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th May 2009, 19:30
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

в есте клиник съм правила и двете неща но наистина нямаше никакъв ефект...може наистина да зависи от терапевта или от степента на целулита,но пак казвам при мен не сработи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ултрашейп
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.